Útok na Paríž

• Česko Den dobytí Bastily (viac)

Americký vreckový lupič Michael Mason (Richard Madden) ukradne Zoe (Charlotte Le Bonová) tašku, z ktorej si ponechá len to, čo by sa mu mohlo hodiť. Zvyšok vyhodí do odpadkového koša pri frekventovanej stanici parížskeho metra. Netuší však, že sa v kabelke nachádza bomba. Na stanici CIA na opačnom konci mesta si agent Sean Briar (Idris Elba), prevelený z bojísk v Sýrii a Iraku, len ťažko zvyká na novú kancelársku prácu dátového analytika. Po výbuchu bomby sa Michael ocitne v hľadáčiku CIA ako jediný podozrivý. Briar je odhodlaný Michaela nájsť a dostať ho do väzby skôr, než tak urobia francúzske úrady. Čoskoro však zistí, že za bombovým útokom stojí niekto iný. Aby dosiahli spoločný cieľ, spoja Briar, Michael a Zoe svoje sily a vydajú sa na dvadsaťštyrihodinovú napínavú jazdu mestom v horúčkovitom úsilí odhaliť sprisahanie... (TV Markíza)

allegria

Dala bych i pět hvězdiček, ale nemám ráda akční thrillery :-) Je to skvěle udělaný film, všeho je v něm tak akorát, aby toho nebylo příliš a aby se divák ani sekundu nenudil. Napětí od začátku do konce, a přestože to je i trochu špionážní, neztratila jsem se v tom. ()

TOPmoovie

bohuzial...ten zaver je klasika za 2. skoda velka. rozmyslam preco to tak reziser zprznil na zaver. az to bolo komicke a zadlo sa mi ze aj herci nemozu udrzat rehot ake p....coviny to hraju. ale povedzme ze 2/3 filmu su dobre. ()

Sheemass

Překvapivě ,,zábavný" akční film, kde je v hlavní roli Idris Elba, který mlátí vše kolem sebe, i když mnohdy stačí když se jen zamračí a k němu kluk ze Starkovy rodiny Richard Madden. Šikovný zlodějíček a k němu agent CIA, s velmi dobrými a povedenými akčními scénami (především pak bitka v dodávce byla opravdu velmi dobrá) s příjemným obsazením v trochu násilné Paříží. Filmu sice ubírá na hodnocení předvídatelný děj a momenty, které jste už prostě viděli někde jinde, ale jinak velmi příjemná akční podívaná, když je venku deštivo. ()

Dumaru

Po dlhšom čase akčný film ktorý nepostráda akciu a má dej. V skratke, zlodeja Michaela svrbeli dlane a musel využiť nepozornosť potenciálnej atentátničky Zoe a ukoristiť tašku, v ktorej mala ukrytú bombu z nevydarenej akcie. Bomba vybuche a Michael sa stáva hlavným podozrivým. Musí dokázať agentovi Seanovi svoju nevinu a snažia sa zistiť spoločne, kto za hroziacimi teroristickými útokmi stojí. Už dlhšie som mal tento film odložený na disku, konečne som si ho pozrel a ja som spokojný. Za mňa 4 hniezdičky, dobrý akčák,,, ()

Mark1983

Myslím, že si ty čtyři hvězdičky si tento snímek zaslouží, i když jsem chtěl dát původně tři, ale koneckonců - dějově to je celkem zaujatelné a některé pasáže fakt dokážou imponovat, i když někdy ne tím nejlepším dojmem jako třeba všehoschopná korupce. ()

bodo1

Sračkoidné umelohmotné hovno. Keby takto existovala tajná služba, tak sme v prdeli celá Euroázia. Možno pre riťomilosračkoida polského arcikokota to bolo za štyri. Ale stálo to celé za hovno. ()

Xmarc

Čistokrevná akce s využitím aktuálního tématu sebevražedných atentátů. Má to spád, děj adekvátní danému žánru, v podstatě nic mi tam vyloženě nevadilo a dobře jsem se pobavil. ()

JendaBenda

Bezva akce! Fakt nechápu některé komentáře. Akce byla. Zábava byla. Trocha překvapení byla. Podívejte se na protesty v USA (Floyd) a dá se uvěřit i zapletce zde. Závěrečná písnička v podání Elby je taky... zajímavá 👍 Vždyť on fakt zpívá a dělá DJ! WTF? Takže v pohodě 90% ()

AdelleR

Tak tohle bylo snad ještě o chlup lepší, než jsem čekala. Skvělý vývoj příběhu, jasně, jak je to akčňák, místy to je předvídatelné, přesto jsem se bavila a byla zvědavá, kudy to povede; srší to humorem, Idris Elba a Richard Madden to prostě umí. ()

Sa.sa

Slušná přestřelka, která má grády i dobrý námět... Herecky uvěřitelné a dobře obsazené... Ano o peníze jde vždy... ()

Robb Stark vs. teroristé v Paříži

Robb Stark vs. teroristé v Paříži

06.10.2014

Richarda Maddena (aka Robba Starka ze Hry o trůny) již brzy uvidíme jako prince v Branaghově Popelce. Ve svém dalším projektu se ale skotský herec vrátí k drsnější látce, objeví se totiž v akčním… (viac)