Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (viac)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

panvasik

Dlouho jsem se tak nepobavil :D Parádní a komornější film se zombie apokalypsou, která postihla město. Hlavními hrdiny se stávají mladí skauti, kteří k tomu přijdou jako slepí k houslím a fakt jsem si to užil. Ono někdy bohatě stačí, když má člověk, tak málo, než zase celou Zemi, které hrozí vyhlazení kvůli zombies... Parádní jednohubka, která si dělá prdel z ostatních velkých a hlavně známých filmů podobného typu a zároveň umí vymyslet spoustu originálních kousků, kterých se film nebojí. Tvůrci se ani nebáli nahoty a nějaká rozumná dávka píčovin tu taky naštěstí není a já úplně cítil jak mají tvůrci volné ruce. Samozřejmě perfektní to taky není 85% ()

Torpid

Zombie komedií jsou mraky a je celkem těžké vymyslet něco originálního. Tady se to daří. Zasmál jsem se celkem dost. Pětihvězdičkové akční okamžiky ale podkládá zaběhané teenagerské schema příběhu a v něm film neuvěřitelně ztrácí grády. Kdyby se jelo do konce v duchu prvních pěti minut, tak bych tenhle kousek zařadil v žánru hned za Grindhouse: Planetu Teror. Těch zhruba deset skvělejch scén má dohromady stěží 10 minut, ale ty za znovu podívání opravdu stojí. ()

bararich8

Nové skautské náborové video! Zábrany stranou. Překvapivá pecka, která se vůbec nebere vážně, je hodně brutální a má spoustu vážně povedených scén, kdy jste se báli a zároveň smáli - kam se hrabou Ačkové tituly. Tenhle film má prostě koule. Vypadá to šíleně, šílený to celkem je, ale budete se fakt bavit od začátku do konce. 5* ()

Rockerman

Znovu opakuji, že se mi zombie horrory už přejedly. "Skautský průvodce" je však něco jiného, je to především zábava a to velmi vtipná. Spousta brutálně humorných scén, pěkně to odsypává a několik hezkých holek, to vše zdobí tento film. Nezapomenu na láhev, zaraženou do čela striptérky nebo scénu na trampolíně a hlavně nad ní. Ale je toho tady víc, co potěší zvrácenější diváky. Není co řešit 4 *! ()

Plechpetr

Několikrát jsem se opravdu skvěle zasmál a pobavil. Je to zase tak trochu nově pojatá zombie apokalypsa. Tentokrát s nadhledem. Jen škoda že film nedržel moji pozornost celou dobu. ()

AngelG

Ale jo, občas se člověk zasmál. Ale nedělo se tam nic extra originálního, ani neviděného. Ono přece jen, na tohle téma už bylo tolik filmů, ať komedie nebo ne, takže s tou originalitou je to těžší. . + super soundtrack ()

Cruchot

Dle obrázků k filmu nebo traileru jsem se obával další stupidní trapárny na už poněkud vyčpělé zombie téma, ale tenhle filmík velice mile překvapil. Základem jsou dobře napsané postavy a pak už semtam nějaký ten nepovedený fór odpustíte. Svižné, vtipné, nepostrádající invenci. Minimálně za trampolínu, kočky nebo zombie-vozíčkáře nemůžu pod ****. ()

Katcat

Když to srovnám se Zombielandem, tak to bylo o hovně, pubescentní až trapné vtípky, ale i chvilky pozitivní, suma sumarum 3/5. ()

tranquill

"Ty vole, jsem na tripu nebo vážně zpívají Britney Spears se zombíkem?" Za takové hlášky, nadsázku a vůbec parodii na parodii hvězda navrch :-)) ()

dalziel

Napriek blbému názvu, super komédia ktorá nie je až tak teen ako by sa dalo čakať. Sarah Dumont je super kosť, takže je stále načo pokukovať. ()

kukkik

Erotický podtón, záchodový humor a teenargerské nešvary - přesně toho, co byste mohli od letní komedie čekat, se vám v tomto filmu dostane ve plné míře. Netuším, proč mají obecně filmy tohoto žánru na této databázi tak nízké hodnocení; pokud už hodnotím, tak hodnotím v rámci žánru a jako hororové komedii se Skautovu průvodci zombie apokalypsou nedá vytknout ani to nejmenší. 5* (několik vážně vtipných scén :D) ()

bearmeedek

Ufff! Hrozný název a hrozný popisek k filmu. Díval by se na to někdo? A spousta kladných hodnocení. To sice dnes není měřítkem, ale dal jsem to tedy taky. A výsledkem je příjemný pocit. Hororová komedie cílená převážně na teenage, a přesto se to líbilo i mě. Vše je zde dávkováno v nenásilné míře - humor, horor, akce, sexuální přednosti a hudební doprovod z různých žánrů. Velice příjemný pocit navodilo, když trojice skalních skautíků v uniformách vyrazila "vyčistit" techno-disku, za doprovodu úderného hitu od Scorpions. Novinka - skauti v zombie filmu - fakt neurazila. Prostě dobrý večerní relax, po kterém klidně usnete. 69%. ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman