Líza je ošetrovateľkou vdovy po japonskom veľvyslancovi. Jej jediným priateľom je duch japonského popového speváka a na svoje tridsiate narodeniny sa rozhodne, že nájde svoju životnú lásku. Avšak všetci jej obdivovatelia zomierajú pri rôznych kurióznych nehodách hneď na prvom rande. Líza príde k záveru že je líščou vílou. Tá je podľa japonskej mytológie démon, ktorý muža najprv zvedie a následne zavraždí. Je to ale naozaj tak? (ASFK)

trici

Pokud jste někdy zatoužili vidět film maďarské produkce, s prvky japanologie, japonského popu, finské country, vizuálně perfektně zpracovaný s notnou dávkou černého humoru, to vše zabalené ve velmi kulantním kabátu, pak pan Masároš natočil tento biják přímo pro vás. Velmi zajímavý, ztřeštěný, lehce artový snímek s vynikající kamerou. Dobře vy Madaři ! ()

Orech

Ako trefne napísal Malarkey - "sesternica Amélie z Montmartru", ale ktorá vyrastala za socíku v 70tych rokoch. A tomu primerané sú jej životné možnosti a sny. Prosto toto je úlet mimo slnečnú sústavu. Bavilo ma, aj keď - niekedy ten pooomalý rytmus scén nebol po vôli, no duch-japončík mi vedel eliminovať občasnú nevôľu, táto idea ma bavila.. ()

griso

Ale ja som slovák, som filozof, som technik, som už toho videl, som aj čítal, som hodne dobrý, nemienim pozerať trapne sračky. Vôbec nemienim pozerať nejaké maďarské filmy, na čo ??? to už je lepšia ta naša proretardovaná produkcia Tv hnoOJ do piči a Mor-kríza seriály au kura nieeeee. Omyl, Líza tá vďačná milá na japonskú kultúru zameraná mladá chtivá "čupka" čo sa rada stará a vie variť ako nikto "kapor na peperminete" ??? Mňam do pi......, Hudba Japonskej imaginácie, paráda. Jeden prudko zábavný, vtipný, milý film našich južných susedov. ()