Nebezpečné pokušenie

• Česko Nebezpečné pokušení (viac)

Evan Weber je úspešný architekt, šťastne ženatý muž a otec dvoch detí. Jeden víkend zostane sám doma, aby mohol pracovať. Vonku prší a niekto klope na dvere. Keď Evan otvorí, stoja pred ním dve krásne mladé dievčatá Bell a Genesis, celé premočené a stratené. Chcú sa iba osušiť a použiť telefón. Ich nevinná návšteva sa však čoskoro zmení na peklo a nebezpečné zvádzanie vyústi do smrteľnej hry na mačku a myš. (TV JOJ)

Krastom

Na začátku filmu jsem se dobře bavil. Keanu Reeves dokonale zahrál slušného tátu, který potřeboval klid na práci. Bohužel mu zaklepala nečekaná návštěva a byl příliš hodný. Ve chvíli kdy situaci kvůli své naivitě přestal mít pod kontrolou jsem začal být naštvaný. Po tom, co se vše zvrhlo a začali to holky přehánět, jsem už ztratil pozornost. To, že na konci jejich zločin nebyl potrestán mě dorazilo. Za mě 30%. ()

stret

Tak Keanu vybehne von, beží o život, tam sa po troch metroch potkne a padne. Tá blbosť ktorá začala v druhej polovičke filmu je na hranici urážky. ()

PMU

Pan Roth by se neměl pouštět do žádných větších akcí.. a Keanu? To jsem nepochopil vůbec.. Kde jsou časy Constantina.. ()

sedlis odpad!

Asi jsem koukal na jiny film nez zdejsi znalci..v tom mem totiz nefungovalo vubec nic, Keenu maximalne tragickej a marnej.Ty dve pizdy si sice do sveho CV daji odstavec o tom,ze si jednou zahraly se znamou selebritou a sahaly mu pri tom na pindoura,ale to je asi tak vse..celkove strasna,nesmyslna hovadina..skoda casu a nyni slov ()

The.FleX

Naprosto luxusní hororovej thriller!!! 90%. Reeves ztvárnil takovýho průměrnýho chlapíka, kterej nemá nouzi o peníze, má krásnou ženu a je dobrej táta. Ovšem sebe, natož svou rodinu, ochránit nedokáže. Je to takovej charakter typu fotbalisty, jak já s oblibou přirovnávám. Ovšem všichni samozřejmě nemůžou být jako takovej Dwayne Johnson a jemu podobní. Zajímavá, lehce vzrušující návštěva, se promění v nekonečné terorizování a boj o život. I přes nelogický konec.. jednoznačně doporučuji. Obě herečky ztvárnili šílený psychopatky opravdu skvěle. A navíc jsou vážně sexy. ()

vilis_11

Očekávání větší, než nakonec přijde. Aspoň že nás film neošidil o to, co bylo nasnadě. Holkám to sluší a od teď budu holkám kontrolovat občanky než je pustím do koupelny. Keanu opravdu nepřesvědčivý. ()

Korra

Na to, aby to byl opravdu horor, to měli kočky víc rozbalit. Keanu Reeves není dobrý herec, což by nevadilo, pokud by byl jen ječící oběť, ale vzhledem k tomu, že se snažil o nějaký herecký výkon, celé to působilo jako nechtěná parodie klasické porno zápletky. Eli Roth natočil lepší filmy, a to je co říct, protože on je zodpovědný za Hostel. Tohle šlo mimo mě. Bez pointy, bez šťávy. ()

sebii53

Rothův pokus okopírovat Hanekeho se hrubě nepovedl. Nebylo to na jednu hvězdu, ale závěrečným Where is my mind mě vyloženě nasral. ()

aranino odpad!

Nikdy jsem se u žádnýho filmu takhle nenaštval. Absolutně to nedává smysl. Ony ho trestaly za to, že ho svedly, i když se jim zpočátku bránil? Wtf? Nakonec podlehl, ale kdo by ne, spíš se divím, že kladl odpor tak dlouho. A proč mu jako ničili ten barák, co je to za hovadinu. ()

BigJohn02

Dvě kurvičky, jedna vysloveně vulgární, druhá trochu dětinská, vlezou pod průhlednou záminkou do domu slaměného vdovce. Celkem snadno ho svedou, ráno je vyexpeduje a zdá se, že je po všem. Ony se ovšem vrátí a slabošského chcípáčka lehce přemohou a udělají mu z domova kůlničku na dříví a krotkou šukačku dají na facebook. Vcelku banální a nudné. Toho chlápka ani nemůže být nikomu líto, protože je to prostě trouba, spíš mi bylo líto poničených elpíček. Rozmýšlel bych se mezi 1 a 2 hvězdičkama, ale ta poslední hláška mě pobavila tak, že jsem se chechtal nahlas. Takže 3. ()

Minikax odpad!

To co za kokotina paneboze 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ ()

Jirkacek

Snímek Nebezpečné pokušení jsem si koupil na Blu-ray disku v balíčku spolu s dalšími filmy a byl jsem docela spokojený, když jsem zjistil, že v něm hraje Keanu Reeves. Tohoto herce mám celkem v oblibě hlavně kvůli filmům, v kterých se objevil, protože se mi většinou hodně líbily. Pravda, všude se najdou výjimky a tak jsem byl zvědav, na kterou stranu se Nebezpečné pokušení zařadí. Zápletka vypadala opravdu zajímavě - Keanu Reeves zde hrál architekta Evana Webera, který si žil spokojeně se svou ženou a dvěma malými dětmi v domečku, které velmi miloval. Když však jednoho odjeli na víkend pryč a on zůstal sám doma kvůli své práci, najednou u jeho domečku zazvonil zvoneček. Venku lilo jako z konve a na prahu se krčily dvě mladé dívky, vypadajíce jako zmoklé slepice. Překvapeného Evana se ptali, jestli neví kde bydlí jejich známý, že se prý ztratili a když jim řekl, že ho nezná, poprosili ho, aby je pustil dovnitř. Ihned jsem si vzpomněl na pohádku o Jezinkách a dvou prstících, a v té chvíli Evan udělal největší chybu svého života. Pustil totiž dvě krásné jezinky dovnitř, poskytl jim nejnutnější péči a věřil, že když se usuší, odjedou pak taxíkem, kterého jim zavolal. Jenže holkám se nikam nechtělo a poctivého Evana doslova svedly v koupelně. To byla pánové jízda, budeme vzpomínat....slova legendární české skupiny Turbo sedly jako medvěd na hrnec s medem. Záviděl jsem Evanovi sex s dvojicí krásných dívek, ale zároveň jsem byl zvědav, jaký za to bude následovat trest. Hned druhý den se pak začala odvíjet nepříjemná část Evanova selhání, na které by nejraději zapomněl. Jenže holky, které si zahrály naprosto neznámé Lorenza Izzo, Ana de Armas,si vše pamatovaly velmi dobře a nechali to Evanovi pořádně sežrat. A další den znova, až mi bylo Evana líto. Bohužel pomsta děvčat mne už tak moc nebavila, i když se musím přiznat, že bych nečekal, co všechno si dokázaly vymyslet. Jejich hra s Evanem byla divoká, nechutná, horká i chladná a hlavně vše směřovalo do brutálního finále. V průběhu filmu jsem se styděl za mužskou populaci, ale úplně jsem Evana chápal, nicméně bych pak nechtěl trpět jako on. V závěru mne americký filmový režisér Eli Roth překvapil, když vše dopadlo tak, jak to dopadlo. Přes místy roztahaný děj dokázal Roth udržet napětí i s minimálním počtem herců, ale docela to skřípalo. Přesto bych film úplně neodsuzoval, ale dalo se z něj vytřískat o hodně víc. Proto ode mne Nebezpeční pokušení získalo tři svádivé hvězdy ***. ()

typa

Mně to místy přišlo vtipné, že jsem si říkala, jestli to nemá být parodie na horor. Ale asi ne. Keanu Reevese mám hodně ráda a kvůli němu dávám aspoň ty dvě hvězdy. Bez něj by to byl propadák. ()

mp5991

Zvykl jsem si, že za horor se dneska dokáže vydávat kde co, ale že se někdo rozhodne udělat horor ze scénáře k pornu, to je unikát a taky moc hezká ukázka, proč je to špatný nápad. [spoilers] Tak trochu jsem myslel, že Keanu v nějakém bodě ty dvě holky zabije, asi od půlky jsem v to vyloženě marně doufal, ale asi zrovna neměl svůj den. První polovina reálně působí jako hodně roztahaný začátek porna, trvá to dlouho, je to celkem nuda (hlavně člověk furt čeká, kde je jako ten horor), holky sice nevypadají špatně, zato jsou ale protivné až na půdu a to ještě není nic proti druhé polovině. Druhá polovina už přestává dávat jakýkoliv smysl a v závěru odhalená motivace hlavních záporaček už snad ani nemohla být stupidnější. Malé bezvýznamné plus za like na konci, no za předchozích 90 minut hodně slabá náhrada. ()

Richard768

Ako tie dievčatá vedeli, že práve tú noc bude pršať? Evan sa choval značne hlúpo. A to, čo potom tie dve vystrájali, toho by žiaden duševne zdravý človek nebol schopný. Dívať sa na to vyžaduje značnú dávku cynizmu alebo odosobnenie sa od deja. Je to fakt hnusné. Na druhej strane oproti filmu "Hostel" menej zvrátené a inteligentnejšie. Vidíme tu, ako žena znásilňuje muža. V závere sa natíska otázka: Naozaj si môže človek jedným hlúpym neodolaním pokušeniu zničiť úplne všetko, čo doteraz vybudoval? ()

angelle

Prvá tretina mala dobrú atmosféru a sľubovalo to niečo slušné, lenže potom to chytilo taký šialený nádych, až to bolo prehnané. Podľa mňa sa dalo vymyslieť aj niečo lepšie. Takisto nechápem, ako sa herec ako Keanu dal na toto prehovoriť. ()

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (viac)

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

23.04.2016

Když se u očekávaného filmu hýbe s premiérou, odvykle se od nás vzdaluje. Dvojka Blade Runnera je ale výjimkou z pravidla, právě se totiž přesunula z 11. ledna 2018 na 5. října 2017. Že to jsou… (viac)