Faces of Death

• USA The Worst of Faces of Death
všetky plagáty

Zahrnuje mnoho znepokojivých ukázek z prvních tří filmů Faces of Death, jako jsou porážky zvířat, popravy a další. (JasonCZ)

Rugero

No přiznám se všem bez mučení, že už první díl této Faces of Death se mi zdál hodně slabý.Nejsem pravověrný fanoušek této série a zdá se mi že kvalita (už od prvního dílu pořádně nízka) jde s dalším pokračováním dolů a dolů.No ale pro americké děti, které se momentálně nemohou dostat k pistoly svého tatínka je sledování fakeu velká zábava, takže svoji cílovou skupinu tyto pohádky mají , tudíž do ní nebudu dále takhle šít.No ted něco k ději. Očkatý průvodce nám ukazuje ty nejdrsnější scénky z prvních tří dílů....Výhoda je že skoro vždycky udělá při svém vztupu nějakou (ted pozor!!!!)fakt dobrou srandu takže o zábavu je postáráno. ()

Kusko.t2

Recyklovaný výber toho najhoršieho z najlepšieho sa vydáva do požičovní pod obľúbenou značkou FACES OF DEATH čisto len z marketingových dôvodov. Pre mňa trocha nepochopiteľný mix do ktorého sa dostal aj očividný fake podráža nohy sám sebe. The Worst of Faces of Death je jeden z tých prípadov kedy obal a značka je nadradená obsahu. Po rozbalení tu máme len čistý trash pre ústa videoprehrávača. PS - Známe scénky však celkom milo okorenil svojimi vstupmi okatý vyprávač. Čo vstup, to fór! POZOR: The Best of Gesichter des Todes je úplne iná kompilácia! ()

Radiq odpad!

Aka The Worst of Faces of Death. Je to jen sestřih z předchozích dílů Faces of Death. Je to prokládaný komentářem od jednoho doktora, kterej pořád kulí oči, což je vtipné. Jinak film sám o sobě je sračka největšího kalibru, samozřejmě. ()