V městečku Chicory Creek v Mississippi se odehraje série záhadných vražd. Do města tou dobou přijíždí podivím Jebediah Woodley (Dolph Lundgren), který má neobvyklého koníčka – loví démony. Místní policie a agentka FBI Evelyn Pierce ho nejprve podezřívají, ale vzhledem k nevysvětlitelným okolnostem vražd nakonec Jebediah agentku přesvědčí o tom, že za vraždami skutečně stojí racionálně nevysvětlitelné síly. Agentka a lovec démonů spojují své síly, aby osvobodili město od nebezpečného vraha. (Bontonfilm)

misterz

Je mi jedno, či to bolo Béčko alebo Céčko, nebavilo ma to. A to aj napriek tomu, že podobné mysteriózno-hororové námety s motívom démonov a bubákov mám veľmi rád. Jediné čo trocha vyčnievalo bol samotný D. Lundgren, ktorý tu hral celkom zaujímavého týpka, občasný humor a masakrálne, epické mordy. Ale aj tie boli často tak zdigitalizované, že to bolo skôr len na smiech. Herecky to tiež nebola žiadna sláva, moc toporné a naivne zahrané (až na Lundgrena). Podpriemer. 40/100 ()

Rominator

Do Chicory Creek přijíždí Jebediah Woodley (Dolph Lundgren), který se specializuje na lov démonů. V malém městečku došlo ke třem nestandardním několikanásobným vraždám a proto nabídne svojí pomoc místnímu šerifovi a agentce FBI... Dolph Lundgren byl jedním z výkonných producentů. Natáčení probíhalo v lokacích amerického města Lexington ve státě Mississippi. Tony Messenger si v malé nemluvené roli ve flasbacku zahrál Jebediahova otce a má také v závěrečných titulcích kredit jako Stunt Double: Mr. Lundgren. S podobnou tématikou jsou tady určitě lepší filmy a Lundgrena v akci si divák také moc neužije. ()

dalziel

Lovec démonov als. "Démon z placatice" je  jedna z tých najstupidnejších vykrádačiek polepených dohoromady. Medzi iným tu nájdete Constanine, Anjela Smrti atď. , atď. Jediný démon ktorý tu voľne beztrestne pobehuje a potrebuje odchytiť je Dulph. Klasicky jedna hviezda pre mňa za dopozeranie tejto ptákoviny až do konca. ()

MickeyStuma

Námět hodně připomíná snímek z roku 1987 ´Tajemné zlo´. Tam do člověka vstoupil mimozemský parazit, který ho ovládl a dotyčný pak páchal trestnou činnost. V tomto snímku je to obdobné, jen onen parazit vypadá jinak. Takovému jedinci, do kterého vstoupí, zčernají oči a následně zabíjí vše živé. Dolph Lundgren v roli lovce onoho parazita. Kromě několika málo brutálních krvavých scén ale o žádnou akci nejde. Spíše příběh vyznívá jako thrillerové drama, které na konci zanechává mnoho nezodpovězených otázek. Pecka tohle sice nikdy nebude, ale jako vyloženě špatný film také zrovna nevyznívá. Záleží na tom, co divák očekává. Jako nenáročná oddechovka postačí. ()

Morholt

Chachá! Béčková hlína, ve který toho Dolph jako lovec démonů nakecal víc, než ve všech svejch předešlejch filmech dohromady. Démon tady přeskakuje z oběti na oběť, krosí všechny vším co má po ruce, CGI efekty jsou přesně tak nedokonalý, jak maj bejt a baví i odlehčený tempo. Scéna v kostele mě pobavila a rozesmála jako už dlouho nic. Takhle mě to ba. 60% ()

• Jakmile produkce dostala konečnou zelenou, zbývalo 12 dní do příprav, než se spustily kamery. (noelcoward73)