Šťastné údolí - Série 3 (2023) (séria)

Epizoda 6 (S03E06)

(epizóda)

castor

Je tu finále třetí řady a bohužel i celkové loučení s jednou z nejlépe napsaných ženských postav posledních mnoha let. Sarah Lancashire ji po všech 18 dílů hrála výtečně, také s Jamesem Nortonem si tvůrci solidně vyhráli. Tihle dva sehrají podstatnou roli i tentokrát, nevyhnutelná konfrontace není nikterak originální a možná někoho zklame, ale tak to asi mělo být. A Catherine ještě při odchodu nakopne kolegy při pátrání, koho že si to proklepla v databázi a že ten dotyčný bydlí jen pár metrů od nalezené zavražděné ženy. Ostatně co jiného čekat od seržantky, která byla i v uplynulých sériích často u stěžejních situací, a zatímco muži vedli od stolu vyšetřování zločinů, ona už byla o krok napřed. ()

warrenur

Dostojny a i emocionalny zaver vybornej serie. Sally Wainwright preukazala, ze je ozaj vynikajucou scenaristkou. Ano, bola katarzia s albumami uveritelna, ci nutna? Tak, ako to napisala, mininmalne stravitelna. Zaver mi prisiel trosku uponahlany, na strane druhej, bol venovany vybornej policajnej serzantke, a tak dava zmysel. Spokojnost. 80% ()