WolfCop

• Veľká Británia WolfCop

Lou je zástupca šerifa so záľubou v alkohole, ktorý svojho šéfa nemá veľmi v láske. Keď mu ten jedného dňa prikáže, aby počas noci preskúmal, kto sa potuluje v lese neďaleko mestečka, najradšej by tento príkaz ignoroval. Nakoniec sa však rozhodne nadriadeného poslúchnuť, čo sa ukáže ako chyba, pretože v lese padne do zajatia okultnej skupiny, ktorá ho po diabolskom obrade zmení na vlkolaka. Spočiatku si Lou z tejto noci veľa nepamätá, akurát sa v jeho okolí nachádza viac srsti, než by si to želal. Rozhodne sa tak mierne upraviť svoje služobné vozidlo a prijme prezývku „Vlkocajt". Až neskôr však vysvitne, čo okultisti jeho premenou skutočne zamýšľali... (Incantator)

George Stobbart

Malomestský, alkoholický a nezodpovedný policajt sa v jednu noc pripletie na nesprávne miesto a vďaka starej kliatbe sa stáva vlkodlakom. Rozhodne sa túto svoju novú stránku teda využiť a stane sa z neho bojovník so zločinom; tzv. WolfCop... Ďalšia príjemná vec z tohtoročnej várky retro hororov, aj keď tu ide bez okolkov skôr o odľahčenejšiu hororovú komédiu, ktorá keby nebola natočená modernou kamerou, tak by som možno aj uveril, že je z 80. rokov. Cítiť z toho nadšenie fanúšikov žánru, maska, vlkodlačia premena, gore i praktické efekty sú vydarené, no pokojne sa to mohlo odviazať aj trochu viac. ()

Gilmour93

Konečně fízl, co může o sobě s klidným srdcem říct, že je chlupatej.. Lykantropický polda, co kromě vytí klopí bourbon, pojídá koblihy, odděluje zločincům ksicht od lebky, souloží s Červenou Karkulkou (která je de facto babička) a na MTV se účastní tuningového pořadu Pimp My Wolfride. Brak jak víno, který mohl mnohem víc zatlačit na pilu vtipnosti a odpustit si finiš ala legrační bitky „ras“ ve Stmívání, ale ten výsledek vzniknuvší z nepoměru investovaných kanadských dolarů a entuziasmu nelze neocenit.. ()

Stanislaus

Wolfcop jakožto hororová komedie působí sice průměrným dojmem, ale i tak má říz a neštítí se černého humoru, který se do takového filmu hodí. Hlavní postava Lou je nespolehlivý hňup, alkoholik a průšvihář v jedné osobě, což se vlastně nijak nezmění ani po jeho přeměně na vlkodlaka, vyjma snad jen krvelačnějšího chování, takže si nebere servítky se zločinci z městečka, kde žije. Celkově na mě film působil otrle a s(u/y)rově, což bylo podtrženo i výběrem drsnější hudby, která měla grády. Netradičně pojatý žánrový hybrid s klady i mínusy, které se ve výsledku vyrovnávají - tudíž čistý průměr. ()

ledzepfan

Jakože v rámci trashem šmrncnutého subžánru je to naprosto do pohody. V zásadě to může vypadat jako další konina, ale když se na to mrknu střízlivým okem, tak co... Má to velmi rozumnou minutáž. Parádní triky a masky. Děj vnáší nové prvky do vlkodlačí mythologie. Má to dynamiku a parádní atmošku osmdesátkových braků kterou podtrhuje solidní hudební podkres. Herci jsou tak akorát.... Z mého pohledu prostě dobrý.. ()

MáŠa

V podstatě blbost. Těch pár ulítlých scén není schopno obhájit existenci tohoto filmu. Je to blbost, která ani žánrově neví kam. Na komedii je to málo vtipný, na horor málo děsivý, na provokování málo provokantský. Sex s vlkodlakem je málo. Postavy jsou nesympatické, děj nezajímavý, lidi reagují na přítomnost vlkodlaka zvlástně. Koukat na to, byl vyhozený čas. ()

• Jedná o první film produkován společností CineCoup Film Accelerator. (The Viper)
  • Meno hlavného hrdinu, Lou Garou, znamená vo francúzštine vlkolak.
    (Marceloo)
  • V jedné ze scén Wolfcop (Leo Fafard) utrhne u hlídkového vozu dveře na straně řidiče . V několika následujících scénách je ale možné si všimnout, že dveře chybějí na straně spolujezdce. (Corpsegrinder)