Premôže malý Alex pomocou dômyselných pascí štvoricu zločincov medzinárodného formátu? Medzinárodní priemyselní špióni chcú získať tajný raketový čip ukrytý v detskom autíčku, ktoré doputovalo k malému Alexovi. Zločinci ho rýchlo vypátrajú, ale netušia, že v malom chlapcovi majú silnejšieho a prefíkanejšieho protivníka... (TV JOJ)

VanStan odpad!

stačilo mi vidieť trailer a upútavku v televízii a už som vedel, že je to hovadina prvého stupna. snažili sa byť úspešný ako prvé dva diely ale milý tvorcovia, TO UŽ NEJDE tak si dajte pauzu to hádam ČEluste 3 sú lepšie ako táto sračka čo sa týka pokračovania... ()

Michalee

v době vzniku tadytoho filmu mi bylo 7 let v tu dobu to byl nejsuprovější film pro mě, dneska se na to samozřejmě dívám jinak, ale i přesto dávám 2* ()

JackBauer odpad!

Zlodejov zastreliť, režiséra ukameňovať a to hnusné dementné decko oskalpovať, polámať každú kosť v tele, obliať benzínom zapáliť a popol ošťať... Hrozné, dementné a hrozne dementné. ()

adooo odpad!

Väčších debilov pokope v inom filme ťaźko nájdeme...to hraničí s demenciou a idú ukradnuť supertajný čip jasné :D ()

MR.Lolofon odpad!

Séria "Sám Doma" ma síce bavila a hodnotím ju dost vysoko, avšak toto bola hrozná sračka.Takto zhovadiť skvelu sériu filmov s Culkinom...Decko je nesympatické, "herecké" výkony sú bližšie nešpecifikovateľnejšie, snáď som nevidel ešte film, ktorý by ma takto bolel.A to film zarobil celkom slušne. ()

faish

Neuveriteľne inteligentný Alex, neuveriteľne sprostý zlodeji, neuveriteľné náhody. Dej je veľmi predpokladateľný, iný než dobrý koniec sa očakávať nedal. Ale samozrejme, 6 ročných to baví. ()

qwxyz

No tak to je teda prodlužování série, která měla skončit! Toto je naprostá zbytečnost a špatnost! 30%(a to je ještě možná moc) ()

Shadowrat

Po shlédnutí Sám doma 4 musím zvýšit z 2* na 3*. Zatímco 4. "pokračování" je naprostá a totální blbost, na toto se přeci jen koukat dá. ()

Sonjoe

Kevin to sice nie je, ale mne sa to zda prijemny, pokojny filmik na vianocne sviatky. Sneh, banditi, chlapec ktory to vezme do svojich ruk.. Mam velmi rad tento film a ludia iba cakali dalsiu Culkinovku. Preto su nespokojni. 8/10 ()

JARDAHONDA odpad!

Pokračování třetího dílu je docela odvážné bez hlavního hrdiny Maca Culkina. Navíc, když ten malý " fakan " nezahrál nic, čemu bych se opravdu upřímně zasmál... Tímto dílem se sám doma pohřil opravdu nadobro! A to je velká škoda, v nejlepším se má přestat ! ()

lapaix

Tak tohle bylo špatný. Sakra špatný pokus o navázání na předchozí úspěchy. Bohužel pro tvůrce, kombinace tisíckrát omletých fórků a nesympatického kluka bez špetky nadání vážně nezafungovala. ()