Zacha vôbec neteší, že sa musel s mamou presťahovať do malého mesta, až do momentu, kým nestretne pôvabnú susedku Hannah. Jej otec R. L. Stine píše hororové knihy pre deti, na čom by nebolo nič zvláštne, keby... všetkých duchov a príšery čo vytvoril, nedržal pod zámkom vo svojich rukopisoch. Zachovi sa však nedopatrením podarí tieto monštrá vypustiť do sveta ľudí. A tak Hannah, Zach a pán Stine spoja sily, aby nebezpečných votrelcov vrátili tam, odkiaľ prišli. (Itafilm)

kecal

Nevtipná komedie se slaboučkým scénářem a né moc povedeným obsazením. Ten klučík co měl zastat úlohu směšného kamaráda mě vyloženě sral. Nicméně v celém filmu nebylo nic zast tak strašného, že by mě to vyloženě znechutilo. Odey Rush je roztomilá a Halston Sage sexy kočička, takže po téhle stránce fajn a tak proč nedat 3. Rodinná zábava na nedělní dopoledne. ()

kratajirka

Pohodička. Rozhodně pobaví. Nemá smysl čekat, plejádu úchvatných hereckých výkonů ale upřímně - ono by to bylo stejně fuk. Smysl filmu spočívá v něčem jiném a tam dle mého názoru obstává na výbornou. Goosebumps je zkrátka povedený komediální horor moderní doby s originálním nápadem. Sluppy je naprosto fenomenální! 70% ()

karelhura

Nějak se ty filmy docele kur... Pořád víc a víc akce super monstra,blbosti. A to jsem po tomhle kusu zhédl Posledního lovce čarodějnic (FUJ). Kde jsou ty časy kdy Jack Black vyučoval bigbít. ()

Final

Milé překvapení v podobě komediálního filmu, jenž následuje kroky Pavoučího terroru, nebo Jumaji. A i když nedosahuje kvalit svých předchůdců, má v sobě určitý potenciál, který se ovšem daleko více projevuje v humorné fázi. Jack Black dokazuje, že umí hrát, když se mu chce, jen škoda, že ne vždy se mu chce. Odeya Rush působí i ve svých 18 tak trochu roztomile až úchylně, jako svého času Chloë Grace Moretzová. ()

maestrum

Příjemná "hororová" komedie, kde potkáte zároveň všechny zloduchy horrorů 80-tých let. Mladí herci překvapivě dobře hrají, vtipům Blacka se dá (konečně) jednou i zasmát a nejsou zde hluchá místa, kde by jste se nudili. ()

Kolemjdouci

Těžko shrnout jednoduchou formou...film jako takový odpovídá pojetí a péči, které se mu věnovalo. Řekl bych né tak profláknutá myšlenka byla zneužita pro vytvoření béčkového fantasy. Svým pojetím spíše parodicky pojatá komediální oddechovka, která mě spíše zaráží svým 3D formátem...jednoduchá večerní chuťovka pro odlehčení ()

majorzeman13

Průměrná,pohodová,relax hororová komedie u které mohu říci,že mladší,odrostlejší děti se budou bavit o dost více jako má maličkost. Jinak některé scény jsou fakt dobré,fajn........ ()

PORTER44

Dětská podívaná,pár chvil na které se nachalo dívat a to díky efektům,trpaslíci,Yeti a další oblůdky docela ušly,herecké výkony slabota. ()

michalis

Nakolko mam rad plytke komedie tak som velmi spokojny. Spociatku neoblubeny Jack Black sa mi ciraz viac paci vo filmoch. A ak toto je horor, nechcem vediet aky zaner bude Harry Potter.... ()

mpet

Slušná odlehčená kravina (asi jako všechny filmy s Jackem Blackem). Mělo to skvělí začátek a děj byl celkem vtipný, ale postupně to ztrácelo grády a ten konec už byl zbytečně patetický. ()

Martin29

S Lettermanem mám problémy od filmu Monstra Vs Vetřelci to byl jeho poslední film, který za něco stál od té doby to jde s ním z kopce.Guliverovy cesty byl odpad tohle je aspoň koukatelné,ale též se nejedná o nic světoborného.Vtipné to není vůbec nezasmál jsem se ani jednou a hororové též moc ne spíše takové hodně levná nahrážka Jumanji. ()

Husí kůži čeká pokračování

Husí kůži čeká pokračování

19.01.2017

Předloňská fantasy Husí kůže stála 58 milionů dolarů a vydělala 150, což v hollywoodské matematice znamená dvojku. Studio Sony ji naznačilo už loni v dubnu, teprve nyní je ale všechno jisté a dokonce… (viac)