Zacha vôbec neteší, že sa musel s mamou presťahovať do malého mesta, až do momentu, kým nestretne pôvabnú susedku Hannah. Jej otec R. L. Stine píše hororové knihy pre deti, na čom by nebolo nič zvláštne, keby... všetkých duchov a príšery čo vytvoril, nedržal pod zámkom vo svojich rukopisoch. Zachovi sa však nedopatrením podarí tieto monštrá vypustiť do sveta ľudí. A tak Hannah, Zach a pán Stine spoja sily, aby nebezpečných votrelcov vrátili tam, odkiaľ prišli. (Itafilm)

neo250

Na filme som sa dobre zabavil, no niečo mi tam chýbalo k tomu aby som dal 4 hviezdy. Inak slušná, dobrá oddychová komédia. ()

Zombiepod

Od spracovania populárneho knižného bestselleru som toho teda čakal trochu viac. Goosebumps je skvelá žánrová haluz (v knihe), no filmom je iba tuctovou digitálnou zábavkou pre masové publikum, kde nikoho nič neprekvapí. Napokon je to stále však neškodná fantasy oddychovka, ktorá využíva len tradičné, nenápadné klišé, a jednoznačne ňou nič nepokazíte. Priemerná jednohubka, z ktorej sa však dalo vyťažiť omnoho viac. ()

TommyDiamond

Husí kůže není ani komedie, ani horor, ale svým průběhem jednoznačně patří do kategorie Jumanji, tedy dobrodružná rodinná komedie. I když snímek první půlhodinku působí celkem dobrým dojmem, tak je postupem času jasné, že má problémy z nabalováním situací. A proto čím víc příběh postupuje a děj graduje, tak tím víc se propadá úroveň celého filmu, až to na konci celé působí přeplácaným a vyhaslým dojmem. Snaha se však cení a některé situace i postavy dokázali film vyhoupnout až na dvě hvězdy.... ()

elimS

55% - komentář 20ti slovy: Občas zábavné, občas napínavé a občas nudné, prostě "rodinná" fantasy na jedno zkouknutí, které neurazí, ikdyž Black mi tu moc nesedl. ()

darthhokro odpad!

horor? komedie? tvl u toho se nabáli ani děcka 4 a 7 roků. A vtipný to mělo bejt kde přesně? Asi jen romantická digi sračka pro puboše, nic víc mě k tomu nenapadá.... ()

mirkath1

No já rozhodně nejsem zklamaná. Skvělý Jack Black a monstra byla některá i lepší než v ,,pravých hororech,, Nemyslím, že je to pro děti, o tom panákovi se mi nejspíš bude zdát :)) ()

Barghest

Husí kůže je taková neškodná atrakce, od který člověk nic nečeká, jednou se sveze a zjistí, že to bylo celkem fajn, ale po druhý už by na to nevlezl. Nad scénářem nemá cenu moc přemýšlet a od Jacka Blacka jsem čekala trochu víc. ()

whysoserious

Jumanji v jiném kabátě a místo Robina Wiliamse s Jackem Blackem. Je pravda, že na označení za horor to nemá ani omylem- je to rodinný film, ale monstra jsou i tak animovaná pěkně. Potěšilo několik odkazů na Stephena Kinga a mě osobně z toho množství nestvůr nejvíc bavili sádroví trpaslíci a taky loutka Slappy. Mělo to spád a pobavilo. ()

Pitryx

Tyhle blbinky já mám rád. Zde bohužel autoři nevyužili nabídnutého tématu, mohli a měli jej využít více. Přesto jsem se mimo první půl hodiny bavil. Trik byly na takový film na dostačující úrovni, jasně že digi, no a? Hudba vhodná, střih ucházející, kamera v mezích průměru. Prostě, kdo nečekal čertví co, nebyl zklamán a na odpočinkový večer je to dobrá volba. Za podívání stojí i závěrečné titulky :-). ()

angel.CZ

Hororová komedie pro celou rodinu je nejspíš nejvystížnější pojmenování pro tento film s ulítlým hercem jménem Jack Black. Až na všudypřítomnou rodinou hudbu (časem až otravné v každé scéně) jsem od filmu dostal více, než jsem čekal a dobře jsem se pobavil. Na herecké výkony se extra koukat nedalo, ale ani vás to moc nezajímalo. Atmosféra, efekty i dobře podání 3D je dostačující, udivilo mě jen slabé hodnocení zde na csfd. Za mě 68% ()

nK_!

Příjemná a místy i celkem vtipná oddechovka. Jack Black tradičně perfektní - škoda, že v posledních letech se před filmovou kamerou moc neobjevuje. Ústřední dvojka oukej, mohlo být určitě hůř. Vizuální efekty povedené a některá monstra se tvůrcům opravdu vydařila. Neurazí, nenadchne. ()

johnsnow

Pozrel som si tento film hlavne kvôli Odeyi a čakal som hovadinu. Na počudovanie film dobre odsýpa, efekty sú v pohode. len je tam množstvo monštier ktoré sa ani nevyužijú. Humor je slabší ale pár scén bola fakt rehotačka. Ja som spokojný a prekvapivý koniec tiež beriem za plus. ()

Xpojntman

Jo pravda husí kůži z nekvalitního filmu jsem z toho nedostal, ale že by šlo o nějaký převrat nebo nějaký hezký komedialní horror, to se říct nedá. ()

Blazkowicz

Spousta amerických klišé na jednom místě, takže občas trochu otravné. Víc jsem se smál trapnosti než něčemu zábavnému. Po nudném začátku to ale nakonec nebylo tak špatné, jak to vypadalo. Nicméně mě po skončení napadla myšlenka, že dneska to moderní pojetí už neumí udělat dobré béčko. Takový námět natočit v osmdesátkách, tak by to vypadalo o dost lepší. 3* ()

Husí kůži čeká pokračování

Husí kůži čeká pokračování

19.01.2017

Předloňská fantasy Husí kůže stála 58 milionů dolarů a vydělala 150, což v hollywoodské matematice znamená dvojku. Studio Sony ji naznačilo už loni v dubnu, teprve nyní je ale všechno jisté a dokonce… (viac)