Stanice číslo 76

• Česko Space Station 76 (viac)

Skupina lidí a několika robotů žije na vesmírné stanici v budoucnosti ve stylu sedmdesátých let. Když na palubu dorazí nová pomocná kapitánka (Liv Tylerová), bezděky vyvolá mezi členy posádky napětí tím, že je vybídne, aby se postavili tváří v tvář svým nejtemnějším tajemstvím. Na povrch tak začíná prosakovat chtíč, žárlivost a vztek, což je stejně nebezpečné jako asteroid řítící se přímo proti nim. (Cinemax)

bourec odpad!

Koho napadne v týhle době natočit něco podobnýho.Vydržel sem třicet minut,a děj se pohnul asi tak o dva posraný centimetry.Sice by asi mělo bejt polehčující okolností,že to je podle(údajně)divadelní hry,ale ani to mě nepřiměje dát něco jinýho než nulu.Takovýhle hovno si strč zpátky víš kam pjetníku.Ani ten bych ti za to nedal jako honorář.Bliju.0%. ()

FritoleXx

Žárlivost, osamělost, deprese či utajená homosexualita. Problémy posádky jedné "retro" vesmírné stanice, které nedojmou ani nepobaví, ale dokoukat to přímo utrpení nebylo. ()

ecceHOMMO

Podivná podivnosť, ktorá sa motá v kruhu bez toho aby niekam smerovala alebo sa nedajbože dejovo, alebo vývojom postáv a.p. posunula. V skratke: nič nehovoriace nič. ()

noriaki

Jsem vděčný za každé slušné sci-fi, ale zasazení tohohle příběhu do vesmíru doopravdy nechápu. Mnohem víc by se vyjímal na zapadlé benzínce někde na americkém Středozápadě. Tam by sedla ta sedmdesátková stylizace i trable jednotlivých členů personálu. Pokud měl kosmos dodat celému filmu nádech absurdity, tak se to minulo účinkem. Space Station 76 se o komediální žánr otírá jenom okrajově a i ta malá troška humoru nabourává zvolna chladnoucí atmosféru. Patřičné grády tak nemá ani závěr, který asi režisér ve svojí hlavě viděl jako velkolepé mrazivé finále. A on jenom tak lehce vyšuměl do ztracena. ()

blackJag

Dalo by se to vzít na milost, kdyby to nebylo tak špatně napsané. Herci v pohodě, sedumdesátková sci-fi stylizace super, ale potácí se to od ničeho k ničemu, takže nuda. Vypadá to jako adaptace divadelního kousku z portfolia Joey Tribbianiho a něco na ten způsob to myslím taky je. 20% ()

Molir

Jako pozor, tohle není (!!) žádná parodie nebo groteska, ani poslední dobou populární retro styl (American Hustle a spol.). Tohle je zkrátka a jednoduše scifi film ze 70. let se vším všudy - výpravou, scénářem, hereckým projevem, kamerou, režií... ()

cskomando odpad!

Bez hlavy a paty, bez děje - pouze sledování jak se k sobě chovají lidi v každodenním životě. 90minut ubohé nudy a totální ztráty času aneb vtipe vyskoč. ()

jiri.twist

Film se mě prakticky vůbec nedotkl. Nebýt té malinkaté gay vsuvky, tak bych si dal do své evidence poznámku "nezajímavý". Proč se dabují tak nízko hodnocené filmy, to nechápu, navíc hudební doprovod mi nebyl vždy sympatický a neodpovídal ději, dále strašně řval a přitom české dabéry nebylo skoro slyšet. Pro jednou a dost ... 4535 ()

mimozakon

Pri obsadení postáv a náznaku prostredia z ktorého to bude som si povedal že super, bude sranda. Potom prišli retro kostýmy a veľká nuda. Keby sa toto stalo na zaoceánskom parníku, alebo v nejakom zapadlom hoteli, dopadlo by to úplne rovnako. ()

stephano

Třeba takový filmy, škoda že forma předčila obsah. Divadelnost z toho čiší od začátku do konce a je to škoda, hra pravděpodobně moc dobrá nebyla už tam. ()

fafejt001

DOST DIVNÝ PODÍÍVÁNÍ ....Liv nádherná , to jo , ale o čem to vlastně bylo ??? Opravář jí sáhnul umělou rukou na prso , srandáá ??? To fakt nevíím ....Kapitán alkoholik se ukájel na hologramu svého kolegy , dost ubohé ,,, stařenka co byla ve spánku a přežila díky tomu , že ji nenaložili včas .... NO DOST ZBYTEČNÝ FILM ..... ()

spawnxp

No, opravdu nevšední záležitost. Psychodrama lokalizovaný na space station, vše v "retro" dezénu 70 let (uniformy překvapivě nemaj kalhoty "do zvonu" nicméně "porno" knírky nechyběj). Zkraje jsem to chtěl vypnout, ale naštěstí jsem vydržel a nepřišel tak např o scénu, kdy si Liv Tyler sama zapne "prsní masáž" pomocí robotický ruky Matt Boonera. Ano až tak. A na konci filmu jsem zjistil, že to byla vlastně dobrá zábava. ()