Začínající herečka Sarah Walkerová je odhodlaná prorazit v Hollywoodu. Celé dny však tráví v zaměstnání bez jakékoli vyhlídky na postup, navíc pod přísným dohledem svého povýšeneckého šéfa Carla. Udržuje povrchní přátelské vztahy s ostatními neúspěšnými umělci a soupeřícími herci a účastní se bezpočtu konkurzů v naději, že se na ni jednou usměje štěstí. Po sérii podivných castingů vedených tajemnou dvojicí ze slavné produkční společnosti Astraeus Pictures je Sarah konečně obsazena do hlavní role jejich nejnovějšího filmu. Producent si myslí, že ji čeká zářivá budoucnost. Tato kýžená příležitost má však bizarní následky, které Saru promění jak po duševní, tak i tělesné stránce v cosi krásného... a naprosto děsivého. (Cinemax)

brasek odpad!

Horor bez atmosféry, napätia s priblblým dejom... posledných 20 minút možno charakterizovať ako slasher, ale čo z toho keď divák postráda samotnú logiku a pointu príbehu?! ()

argo.smile

Slabé 3*. Nadšenie nezdieľam s väčšinou komentov. A zrovnávať Contracted určite nie. Ten bol o dosť lepšie natočený, pointa bola fajn vygradovaná a Gore na lepšej úrovni. ()

Houbos

„You’re lookin’ for a golden lie, your mind filled up with things benign. Hollywood infected your brain…” Málokterý horor mi přijde děsivý (nebojím se už v noci potmě do sklepa); Srpki Film mě po hodině uspal (prvoplánový brak). U Starry Eyes jsem si ve druhé třetině říkal: „What a sick fuck the director had to be…”. Rozpočet byl zjevně velmi, velmi nízký, setinový oproti Black Swan, ale film udělal dojem. I krev vypadala více realisticky, než bývá v hororech zvykem. Některé scénky byly bohužel přehnaně ambiciózní a trapné. Ale na většině se mizivý rozpočet nijak neprojevil. Průměr (medián) u hororů bude kolem 5.5 z 10, kvalitní jako Awakening nebo Sinister dostanou 7/10, více stěží. Pokud budeme brát znepokojivost, těžko se další z posledních 5 let může poměřovat. 7/10. P.S.: Hrozně se mi líbilo, jak se začínající a neúspěšné herečky návzájem shazují, ale skrytě si přejí úspěch. Už jen aby se mohly svézt na slávě druhých. (V jedné scéně si krasavice při dovádění u bazénu zlomila nos a hlavní protagonistka – postupně se měnící ve zrůdu – se mimoděk uchychta.) Ani Hollywood není tak zkažený, jako ve filmech. ()

musolini

Nebudu vypisovat co je vše špatně a nezáživné,ale jedním slovem to shrnu,tragédie...přirovnal bych to k výkonu nějakého krajského amatérského filmu,kde herci nosí peníze proto,aby se to vůbec dotočilo...horor to rozhodně nebyl,spíš trapný pokus... ()

Richie4422

Atmosféra, nechutnosť, brutalita a hlavná "hrdinka". Mimo toho je to nezaujímavé, zdĺhavé a nudné. Nebyť posledných 30 minúť tak sa jedná o prúser. ()

TinaMar

Tak nevím co si mám o tom myslet, bylo to dost zvláštní, začátek a průběh nic moc a pak jsem myslela, že je jen vyšinutá, že to dělá jen kvůli té kariéře např. jak si tam trhala ty vlasy, takže konec se celkem poved. ()

pyzma84

Čo k tomu dodať? Pri prvej polovici filmu som mala pocit, že pozerám zostrih z blázinca a pri druhej ma rozklad nezaujal a pointa ma dorazila úplne. Vážnosť filmu alá Carrie vôbec nefungovala a trápnosť nad trápnosť bola scéna, kde dedovi trúbila na trúbku. Niekde pridať, niekde ubrať, prepísať celý scenár a bol by to super film. ()

Heavy99

Pro všechny zlatokopky,nekuřte ču*áky starým dědkům,nebo se vám stane přesně co Sarah :-D Ale jedna hvězda za povedenou scénku s činkou..:-) ()

Kaylar

Jako tisíce jiných pohledných dívek sní hlavní hrdinka Sarah o tom, že prorazí jako herečka. A tak zatímco pracuje jako servírka ve fast foodu, aby měla na živobytí, pilně navštěvuje mnohé castingy a doufá, že snad jednou... A to jednou skutečně přijde, když se zúčastní jednoho velice zvláštního castingu, který pokračuje jeho neméně zvláštním druhým a třetím kolem. Námět filmu je zajímavý, ale po většinu stopáže je to spíše psychologické drama. Když se v poslední třetině filmu začne dít to, nač natěšený hororový divák čeká, je to samozřejmě zajímavější... a místy i nechutné. Pokud film srovnám s námětově podobnými Contracted či Thanatomorphose, tak oba zde jmenované mě zaujaly nesporně více než Starry eyes. I přes sektářský konec s nádechem magického rituálu a originálně pojaté "znovuzrození" hrdinky tak filmu dávám pouze průměrné hodnocení. ()

Dalajlada

Za normálních okolností by mě nízkorozpočťák asi udělal radost, ale tady mě od začátku až do konce štvala hlavní hrdinka. A taky asi proto, že jsem čekal něco víc psycho a míň vyvražďovacího. ()