Dům 66b

(študentský film)
Celý film
Krátkometrážny / Horor
Česko, 2013, 22 min

Kruciel je ďábel vyslaný pekelnými mocnostmi, aby získal duši Viktora Boka. Doufá, že když ho dožene alespoň k šílenství, bude Peklo považovat jeho úkol za splněný. To se mu však navzdory velkým ambicím, s nimiž připravuje své oběti nástrahy, nedaří. Příčinou neúspěchu je samotný Viktor, který vede klidný život a veškeré ďáblovy útoky na sebeúctu a důstojnost přechází. (MFF Cinema Mundi)

drankeryth

To bol teda flegmatik, vobec ho nerozhadzalo nic, ani nevera od jeho zeny, ako ich nachytal. Demon Kruciel mohol sa pretrhat, ale ziadny efekt to na neho nemalo. Zaujimavy kratas, pekne farby a doprovodna hudba tiez nebola zla. Aj stipka humoru sa tam vtesnala, co filmiku neuskodilo, skor ho to tak ozivilo:) ()

Raziel_cz

Z Pionýrů hororu druhý nejlepší snímek... což by tedy nebyla zase taková výhra, takže jinak: Jeden ze dvou, co opravdu stojí za pozornost. Česká variace humorného příběhu od Clive Barkera se povedla líp, než bych čekal. Herci opravdu hrají, je to opravdu vtipné, triky nejsou úplně na zabití a celkem to má i atmosféru. Na jedno zkouknutí fajn. ()

ShirleyS.

Výborné spracovanie mojej obľúbenej poviedky od Clivea Barkera. Koniec mohol byť údernejší, ale ináč nemám čo vyčítať. A plusové body za sexy démona :) ()

Grimaldi

Na studentskou práci se jedná o dosti zdařilé dílo. Sice jsem subjektivně dle zdejšího hodnocení nebyl ten nejnadšenější divák, ale od režiséra bych v budoucnu rád viděl nějaký celovečerní film. Snad se mu ho podaří natočit. Talent na to rozhodně má. ()

JimmyHoffa

Hezké zpracování s viditelným technickým zázemím a několika známými herci, které trošku táhne dolů laciný humor a nepříliš přesvědčivý Vladimír Hauser. Potěší ale některé záběry a dokonce chvilka napětí v závěru filmu. Těším se na další! ()

Pollini

Příjemný film, co má hlavu i patu. Má snad všechno, co potřebuje - trochu nechutný, trochu vtipný, pekelník lovící duši. Doporučuji! ()