Nicki Minaj - Lookin Ass Nigga

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2014, 2 min

Koryntos odpad!

Tak koukám, že se hodně rychle dočkáme doby, kdy si vilné samice budou nechávat přifouknout místo hrudních košíků i zadky a pak se po pár letech s takovýmhle tělem zloměj v pase, bo ten pas nemá šanci takovou nálož udržet. Milý Ježíšku, chci být též sexy jako Nicki, tak to zas nepopleť jako minule. Myslím Nicky Minaj, ne Laudu! Takže prosím kozy číslo 5 a zadek tak 7, ať nežeru, no ni, děkuju. Ňuch, Ježíšku sorry . Kozy vlastně už mám, tak přines jen tu prdel, jak štýrskej valach, ať se s tím moc nenadřeš. ()

corpsy

Nieje sa na čo pozerať, net čo zaujímavého počúvať ( snáď len to, ako černosi stále používajú neslušný výraz pre ich komunitu - nie nenapíšem ho, mňa nenachytáte - pričom ho ale pokrytecky upierajú ostatným národnostiam ). ()

kingik

Předzvěst nového, v pořadí třetího studiového alba známé provokatérky prostřednictvím silně kontroverzního singlu., který vyvolal bouři nevole tím, že si interpretka dovolila použít jako cover k němu obrázek zesnulého aktivisty Malcolma X. Písnička by možná sama o sobě prošla bez většího povšimnutí, i přesto, že v textu se ostře kritizuje chování mužského pohlaví k ženám a k ní samotné. Ačkoliv jde Nicki Minaj do toho nevybíravě za přispění rovněž kontroverzního producenta Detaila, tak ten text šel stranou, oproti zneuctění památky významného afroamerického aktivisty a bojovníka za práva černošského lidu. Jeho přívrženci neváhali sepsat petice o stáhnutí obrázku k singlu, až se jim to nakonec skutečně podařilo. Nicki si na muže dokonce do černobílého klipu vzala zbraně, což je v jejím případě myšleno jako výraz sexuality, přičemž většina polemizovala opět v souvislosti s Malcolmem X a jeho využitím zbraně, kterou podle mnohých nosil čistě proto, že se obával o svůj život, a ne z žádného jiného hlediska, jak by mohla interpretka naznačovat v klipu. Text písně si užije převážně ten, kdo opravdu perfektně ovládá slangovou angličtinu černochů. Jinak z textu písničky nebude mít nic. Když si tedy odmyslím dehonestující text, tak na poslech tahle hip-hopová záležitost příliš neoslní. Skladba v podstatě není v ničem převratná. Nicki se vzdala ve větší míře experimentů v oblasti pop music a vrhla se na gangsta rap, který pravděpodobně bude ve větší míře obsažen i na jejím blížícím se albu nesoucím název "The Pink Print", a ke kterému vždy nepochybně tíhla. Minaj v celkem vycizelovaném klipu změnila image a vypadá impozantně. Kdesi tříme v ruce neviditelnou značku hlásající "přísný zákaz mužům". Jestli to myslí vážně, a opravdu tak pohrdá mužským elementem, se asi hned tak nedozvíme, ale můžeme získat z tohoto pilotního singlu určitou představu o tom, jaké bude její další studiové album. Rozhodně si nebude brát servítky. Z hudebního hlediska to možná taková spokojenost nebude. Při jejích kvalitách tento singl působí rozpačitě, ale rozhodně ne nezajímavě. Mé hodnocení: 60% ()

RedAK odpad!

Do prdele fuj! Bez výčitek mohu prohlásit, že Nicki Minaj není zrovna můj typ. Tedy, aby nedošlo k mýlce. Můj typ je prakticky cokoliv, co dýchá a má kundu, přesto se mi málokdy podaří uhnat něco, co splňuje oba body současně a není to ovce. Avšak co se týče exemplárních existencí, se kterými nikdy nepřijdu do žádného druhu styku, tam si mohu v nekonečném samolibém rozmaru dovolit špetku té vybíravosti. A ač jsem zoufalejší víc, než erektilně dysfunkční panic na srazu nahých nymfomanek, tak přeci jen si dovolím preferovat něco, co nevypadá zrovna jako výsledek pomatených zoo grupen radovánek na čtyřdenní botox párty ve skladu nelegálního Japonskýho McDonaldu. A tak nějak vypadá právě Nicki. Vysoce šukovzdornou ji navíc činí i nevídaně gigantická stehna, se kterými by bez mrknutí oka umlátila i plejtváka malého a nepřirozeně velká ňadra, ve kterých je víc silikonu, než ve všech Baumax pobočkách napříč Českem. A když tenhle nechutnej sliz lascivně objíždí židli a do toho vám svým hlasem umírající veverky, kterou análně znásilnila parta divokých a brutálních slonů, které odvrhla společnost a kteří neměli co ztratit, rapuje fráze typu "éééé, nigga nigga, éééé, nigga nigga", tak vám nezbývá, než nasraně prokopnout televizi a jít se hystericky vyřvat na plantáže. ()