Šaolinský futbal

• Česko Shaolin fotbal (viac)

Nadšený příznivec a student kung fu hledá způsob, jak toto bojové umění rozšířit do celého světa. Jednoho dne se setká se slavným fotbalistou, který díky osudové chybě skončil se sportovní kariérou. To mu ale v žádném případě nemůže zabránit stát se trenérem pro mladíka i jeho pět bratrů, sestavit mužstvo a zanedlouho se přihlásit na prestižní utkání, kde vítěz získá jeden milion dolarů! (oficiálny text distribútora)

DooFooS

Už už jsem to chtěl vypnout, že se ten film začíná tvářit nepřiměřeně vážně, když v tom přišel tak absurdní gag, že jsem to dokoukal… No uznejte, kde jinde uvidíte za husí kůži nahánějící zvukového doprovodu volat zoufalého brankaře chvíli před smrtí své nešťastné životní lásce, aby jí vyznal veškeré své utajené city a omylem vše vypoví jejímu manželovi, a protože času moc nezbývá, poprosí ho aspoň o přetlumočení? ()

Prubner

Nápad parodovat kung-fu filmy pomocí fotbalu je možná dobrý, ale lépe to vypadá na papíře, než potom ve filmu. Navíc tento nápad nevystačí na celovečerní film, ale maximálně na 20 minut. ()

Domas88

Taková tipická americká komedie, ale čínská :D Mně se to líbí moc.. pobavil jsem se.. a to je hlavně o tom ne? Bavit se u filmů ne? :) ()

CrazymanM odpad!

Nechápu takovéhle sračky!!!Přesně tenhle typ filmů vyloženě nesnáším,nechápu,kde jsem k němu vůbec přišel a že jsem se na něj chtěl dívat! ()

muti

Úžasní Wei Zhao a Stephen Chow, to je dvojka ako žiadna iná. Na to ze je film komédiou tak si berie na mušku aj vážne témy ako šikana seniorov, vysokú športovu mafiu a ich praktiky pomsty, zabitie dokopanim, násilie na ženách alebo bombový útok priamo na ihrisku. ()

yazik

Chápu, že tento styl asi nepadne každému, ale za mě naprosto vynikající, ať už herecky obsazené tak i nápadem a provedením. Nemám, co bych vytkl. ()

TesterX

Když překousnete uřvané Japonce a první polovinu filmu, shlédnete akční nářez v podobě kung-fu fotbalu. Je to ujetý, ale přitom super. Jinak fotbal nesnáším. ()

old salt

No nic. Pokud jsem přistoupil na tu hru, efekty,... bavil jsem se . A kolik dobrých komedií o fotbale asi je ? Tahle k těm zbylým 4 patří. ()

emilkac odpad!

tak to bolo fakt slabe! podla toho vysokeho hodnotenia som čakal aspon kvalito novších Leslioviek ale nesiaha im to po kotniky! všetky vtipky su tam trapne! a je tam velmi vela počitačovych efektov na to že je to komedia! a pripadalo mi to ako prehliadka efektnych kopancov a nič viac! ()

Eridan

Jedna z lepsich komedii o kung-fu. Bohuzel ale dost pruhledne, bez prekvapeni. Nektere graficke prvky se opakovaly. Presto se u toho da celkem hodne nasmat... ()

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

22.09.2008

Když jsme naposledy psali o adaptaci legendárního rozhlasového a komiksového seriálu The Green Hornet, která je vysněným projektem komika Setha Rogena, spekulovalo se o tom, kdo si zahraje šikmookého… (viac)