Nová komédia režiséra Judda Apatowa sľubuje veľmi drsný humor. (Barracuda Movie)

Morholt

Sukničkářů, kteří narazí na tu pravou, už byla ve filmu spousta a tak tandem Apatow-Schumer přišel s kalhotářkou, ale to je asi tak jediná změna. Jinak se jedná o strašně špatně natočenou i napsanou nudu, během které jsem si dokola musel pokládat otázku, co na tý ošklivý a oplácaný holce s chováním vylízaný krávy všichni ti chlapi viděj. 10% za Tildu Swinton, která pod silným nánosem make-upu nebyla k poznání. ()

Handle

Není to úplně dokonalá komedie - ne každý vtip funguje (ovšem většina ano) a je to trochu dlouhé (nicméně to nenudí), každopádně jako celek je to zábavné, postava Amy je skvěle napsaná (i zahraná), občas zazní super hlášky a pobaví (ne)okoukané tváře. V rámci žánru je Vykolejená podle mě o třídu výš než polovina jiných (někdy i ultra klišé trapných) romantických komedií, které si tu s klidem vyslouží červenou barvu, takže tu modrou barvu tady klidně berte s rezervou... 70% ()

Kamca_

Nečekala jsem zázraky. Celý film byl jeden velký omyl. Počínaje špatným výběrem herců až po šíleně dlouhou stopáž. Hlavní herečka Amy Schumer na mě působila až moc protivně a nesympaticky. To se mi pak celý film líbit nemůže. A co to je za trend dělat každý nový film minimálně 120 minut dlouhý? Musim se přiznat, že vydržet až do konce byl docela výkon. Pro mě teda jo. 35%. ()

ScarPoul

Menej referencií a pop kultúrnych odkazov, omnoho menej dvojzmyselné, než by sa patrilo a pomerne aj rutinne natočené. Hader bol síce super v SNL, ale ako ústredná postava sršiaca vtipom je veľmi nezaujímavý. Schumer je možno aj napriek prepadnutým lícam v pohode, aj herecky aj scenáristicky. Ale len prvú hodinu. Potom sa z toho stane typické, tradičné klišé. Romantika až zabolí a bez výraznejšieho nadľahčenia. Odrazu som sa pozeral na veľmi plytký príbeh, ktorého verziu som videl v omnoho úprimnejšej podobe pred nedávnom vo filme Escort. Poteší štek Tomei a Radcliffa, ale inak je to také nemastné neslané. Podobne ako Apatowovi Komici( ktorý zase doplácali na nesympatickosť postáv) je Trainwreck pomerne priemerným filmom. Na to o akého osobitého tvorcu akým je Apatow sa jedná, je to až trestuhodná škoda. Ale dá sa samozrejme na to povzniesť. Len to nemá atributy zostať v pomäti dlhšie ako týždeň. Ak Amy, tak radšej jej stand-up. Tu, kde sa snaží pôsobiť ako romantická duša a očividne si rieši nejaké vnútorné neistoty, je omnoho menej zaujímavá, než by som očakával. ()

Lenchik

Nadpriemerna americka komedia s realistickym zivotnym stylom mladej, nevyburenej, zatrpknutej Newyorcanky. Mnozstvo nenutene vtipnych momentov. Hlavne sceny s Danielom Radchliffom ma totalne zabili:D Tilda Swinton TOP! 1 hviezda dolu pre cisto "nahodnu"? podobnost s niektorymi dejovymi liniami a prvkami Sex and the city a Diabol nosi Pradu. Zaver neprekvapil, ale ani nesklamal. Dobra oddychovka na zasmiatie:) ()

Lyli

Tohle mělo být vtipný. Hmmm. Tak to řeknu stručně - otřepaný téma, který jsem viděla už stokrát, ovšem tady jsou nesympatiční herci a hlavní hrdinka je neskutečně hnusná. Oki, uznávám, že asi tři dobrý momenty to mělo. Tři!, ze dvou hodin! Radši se budu dvě hodiny dívat na sebe do zrcadla, což je kvalitní tortura, než znova na tohle. ()

corpsy

Tento rok boli trendy návraty do minulosti. Vrátili sa dinosaury, vrátil sa Han Solo a aj starý dobrý T-800. A práve Amy Schumer dokázali svojim scenárom ( a popri tom aj skvelým komediálnym výkonom ) opäť oživiť atmosféru komédií z rokov 80tych a navrátiť ich na popredné miesta v tomto žánri. V modernom kabáte oblečená neprístupná rom com, z ktorej razí neskonalá radosť tvorcov a následný pôžitok divákov. Takéhoto len viac a viac. ()

salisbury

Vykolejená mě vykolejila svou sexuální otevřeností, která stříkala snad z každého záběru. Obsazení se mi nijak moc nezamlouvalo, ale asi tvůrci věděli proč příběh mají těmihle stvořeními zaplnit. Možná to bylo dané i tím, že hlavní hrdinka Amy Schumer je autorkou osobitého scénáře k tomuto filmovému zázraku. Tilda Swinton byla jako vždy okouzlující a Daniel Radcliffe konečně dostal roli, která mu sedla víc než Harrymu Pottěrovi Lennonky. Film svým neotřele vulgárním vtipem mě bavil, alespoň do té doby než to upadlo do klišoidního patosu, který se nachází převážně v druhé části obrázkové vize vykolejené do normálnosti. ()

Alqarin

Další apatovowská óda na inteligentní vulgárnost, která je spíš takovým zasvěcovacím rituálém Amy Schumer. Příznivci Juddovy sebranky nemají co řešit, pro všechny ostatní pak trošku netradiční romantika bez krásky v nesnázích. P.S.: Bill Hader je super. A Tilda Swinton ve svých pár minutách boží. A jako fakt Ezra Miller? Hustě. ()

SaNcHeZ_cz

Judd Apatow a opět trefa víceméně vedle. Nejsem si jistý čím to, ale dalším projektem v řadě mě tenhle člověk zklamal a vinu na tom má především scénář Amy Schumer, který poctivě zabije drtivou většinu potenciálu, který tenhle snímek kdy mohl mít. Ani několik sympatických hereckých představitelů pak nezachrání tenhle hodně chabý pokus o to zabavit diváka v kině na více jak dvě hodiny. Pokud nejse vyloženě nenároční, tomuto snímku se obloukem vyhněte.[45%] ()

Sidonka

Vykolejená. Je to komedie pro ženy namixovaná decentně načrtnutou psychologickou hříčkou s kritikou společnosti. Jen pro určité publikum. Hlavní hrdinka (tak jako spoustu dalších reálných žen) má špatné životní zkušenosti, ve skrytu duše se bojí že není pro muže dostatečně atraktivní a tak své obavy maskuje sebeklamným přesvědčením že jí o lásku vlastně vůbec nejde a k životu jí stačí jen jednorázovka nebo sex s blbcem. Prý se nechce vázat, ale spíše se bojí selhání, kterému chce předejít zbrklým odmítnutím partnera. Kdo má poslední slovo vyhrává, že? Je nakažená filozofií otce, který měl záletnictví v krvi a nalhává si, že je stejná jako on. Přepálené směšné hlášky od podobně postižené kolegyně jsou vlastně smutné - úvahy typu: "Ten chlap ze včerejší noci se chce s tebou ještě někdy sejít? Jít dokonce do divadla? To je teda úchyl, zavolám na něho policii!" V této komedii se můžete zasmát absurdním hláškám, zazlobit se na Amy proč závidí a nasazuje na svojí úspěšně zadanou sestru... Případně si říci že podobná moudra sama v skrytu duše víte, víte že je potřeba se přestat vztahu bát ale potřebovala jste to ještě slyšet nahlas v nadsazeném vydání. Jistě, Woody Allen to sice není, nejedná se ani o intelektuálně propracované ani třeskutě vtipné hlášky,ale myslet se má na všechny divačky, i na ty, které se na celého Woodyho Allena můžou ledatak zvysoka - shovívavě - až lhostejně... pousmát. A tak to má být. ()

Alementina

3,5 protoze je to zoufalka jako ja :) Ja chci taky takpvyhoi prince na bilem koni... Kurna, kde toho chlapa vyhrabali, uplnej Mr. Bean... // update, druhe shlednuti 3.1.21  ... a protoze me to opet pobavilo, tak by si to skoro zaslouzilo o hvezdu vic, ale je to fakt blbost :)  Jen jsem si celou dobu rikala, ze takovyho prince na bilem koni (toho doktora) bych brala vsemi deseti, i travu bych kvuli nemu prestala kourit ... treba prvni rok :D ()

kaylin

Já nevím, co to se mnou je. Ale tohle je celkem funkční komedie-drama-romance ale mě to prostě nebavilo. Amy Schumer prezentuje postavu, kterou jsem mohl až příliš snadno nesnášet, což se mi dělo v podstatě celou dobu. Světlým momentem byl závěr, kde mě bavila. Největším pozitivem byl ale rozhodně LeBron James, který má parádní komediální talent. ()

harfuska

Dívať sa 2 hodiny na vulgárnu, nesympatickú a nie moc peknú ženskú, ktorá šuká 1. ligu (čudujem sa tým chlapom), a ktorej humor je viac trápny ako vtipný, bolo jak za trest. Takéto prehnané „komédie“ ma naozaj nebavia. A keby aspoň ten sex stál za niečo, keď už fórky nefungujú... Alebo jej mohli občas urobiť normálny účes a nie furt ten blbý culík. No proste ma to celé tak trochu iritovalo.. hlavne ten záver! ()

contrastic

Dvě hodiny koukat na hnusnou obtloustlou děvku co ojede vše co má péro ?? No , proč né !! Ale Amy Schumer je opravdu škaredá a ještě ke všemu špatná herečka. Opravdu duchaplný scénář si napsala sama a režisér tomu taky nepřidal. Sečteno, podtrženo – musím se přemlouvat, abych nedal odpad ! ()

Remedy

Judd Appatow si u mě po velmi slabé Čtyřicítce na krku částečně spravil reputaci, i když drobné zkrácení stopáže by rozhodně prospělo. Vykolejená je i přesto docela hustě nahláškovaná komedie s nečekaně vtipným LeBronem Jamesem a vcelku přesvědčivou Amy Schumer. Vím, že ta delší stopáž u komedie je takovým Apatowovým trademarkem, nicméně plnohodnotně fungovala pouze u Zbouchnuté. I tak celkem dobré 3*. ()

Patw

Nevím kdy přesně se to stalo, že se žánr 'komedie' stal spíš útočištěm pro filmy s trapným humorem, nebo zda tomu tak bylo vždy jen mi trvalo to rozpoznat... Každopádně film Trainwreck má určitě co nabídnout protože ačkoliv spadá do aktuálního komediálního stylu nabízí i něco nového včetně ne tolik okoukaných tváří. Nováček ve světě filmu a zároveň scénáristka filmu Amy Schumer je záruka pobavení stejně jako její herecký kolega Bill Hader, další nepříliš známá tvář. Schumer přinesla kousek nového originálního pohledu, svěžího vánku do toho "převoněného" žánru, a naservírovala nám film, který je z části realitou dnešní doby i té Hollywoodské pohádky, klišé které do podobného filmu patří aby diváka uspokojil dřív než se vrátí zpět do reality. Jediné, co bych filmu vytkl je délka - 125 minut je opravdu dost, těch 90 minut by filmu i ději určitě slušelo víc - a fakt, že když už Amy použila vtipy ze svých stand up vystoupení neměla je upravovat protože to úpravy nejsou k lepšímu - toto dávám za vinu oné známé improvizaci na place, kterou Apatow tak rád využívá. Jinak jsem s filmem spokojený. Ne jednou jsem se opravdu zasmál od srdce a nahlas. A plus za Tildu Swinton, kterou bych vůbec nepoznal, a SNL duo Vanessu Bayer a Leslie Jones, která i do těch pár vteřin co měla dala vše. Čtyři hvězdy bez váhání. ()

Zemřel herec Norman Lloyd

Zemřel herec Norman Lloyd

12.05.2021

Z kalifornského Los Angeles přišla smutná zpráva. V úterý zemřel americký herec, režisér a producent Norman Lloyd. Bylo mu neuvěřitelných 106 let. Zprávu o úmrtí médiím potvrdil Lloydův dlouholetý… (viac)

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (viac)

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

03.12.2016

Letošní Krotitelé duchů se proměnili v menší katastrofu, studio Sony to ale naštěstí neodradilo od filmů s ženskými hrdinkami. Před pár dny jsme zjistili, že se chystá dámský spin-off 21 Jump Street,… (viac)

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

19.07.2016

Málokdo si to uvědomuje, ale Goldie Hawn se už 14 let vyhýbá filmovému byznysu. Na svoje místo tak trochu vyslala dceru Kate Hudson, teď se nicméně vrátí do kin v novém filmu s Amy Schumer. Velká… (viac)