Les

Psychotriler Les, ktorý zaručene poteší všetkých fanúšikov hororu, sa odohráva v lese Aokigahara, kde duše mŕtvych nedokážu nájsť pokoj. Tí, čo sa odvážia doňho vstúpiť na vlastnú päsť musia čeliť svojim najskrytejším a najtemnejším démonom. Sara (Natalie Dormer) prichádza do Japonska po tom, ako sa dozvie, že jej sestra-dvojička je už niekoľko dní nezvestná práve v lese samovrahov. Sara však cíti, že jej sestra je stále nažive a je šanca zachrániť ju. Les je však mocný a dokáže ovládnuť aj tú najracionálnejšiu myseľ. Neskutočné sa začne prelínať so skutočným a temné sily vtiahnu svoje obete hlbšie a hlbšie, až nebude cesty späť. (Itafilm)

lukkaczekk

Film mě zaujal zkouknout po tom co ten les existuje a opravdu tam chodí lidi spáchat sebevraždu. Avšak po hodině jsem se nudil,za celý film cca 3 lekačky docela ubohé, ztrácel jsem pointu děje. Spíš podprůměrný horor. ()

Tak.normal

Koukám, koukám a najednou koukám, že je konec. Překvapená jsem byla jen z roku výroby, protože to je takovej devadesátkovej nevinnej horůrek. Nevypla jsem to, takže to nemohlo být tak hrozné. I když vlastně, ono bylo. Ale od zhlédnutí klipu od Hoziera na tuhle borku trpím, a tak jsem celou dobu nenadávala hlavní hrdince do krav. Protože jen kráva by tam lezla, s cizincem, divným průvodcem a ještě tam spala. Máte taky pocit, že někdy stačí, když jsou v hororu asiati a je to samo o sobě děsivé až až? ()

Accuphose

Od začátku předvídatelný, plný klišé, scény, které jste už stokrát viděli, a nic vás nepřekvapí... Jak takovej film hodnotit? Podotýkám špatné scény, ne ty dobré. Vlastně i ten překvapivej konec je očekávatelnej, jedna hvězdička za to, že jsou i mnohem horší filmy. ()

NikiVai

Proč z tak super tématu jako je les Aokigahara vznikne s prominutím taková pí.... Já nevím, přišlo mi, jak kdyby si tvůrci sedli a za den chtěli mít veškerou práci hotovou. Bylo to zbrklý, bez nápadu, bez nadšení, bez jakékoliv interakce s divákem. Fakt hodně nepovedený. A ten závěr už ani snad nebudu komentovat... ()

Widowmaker

Upřímně, film nabízí docela zajímavé téma, kterého nebylo zdaleka využito tak, jak by si zasluhoval. Téměř všechny lekací scény byly v traileru a asi od poloviny filmu člověk věděl jak to asi dopadne. Hlavní postava jedná v každém okamžiku proti jakýmkoli zákonům logiky, ikdyž se na ni hezky kouká. Horory mám rád, ale není to film, který bych musel vidět podruhé.. ()

Lindsay15

Natalie Dormer je skvělá herečka. Miluju jí v Game of Thrones. Od tohohle hororu jsem očekávala trochu víc. Byly tam asi 3 lekací scény,které mě nechaly naprosto klidnou.Nápad na tohle téma byl skvělý,ale já bych se uchýlila jiným směrem. Pro mě to nebyl horor. Ovšem byl hezky zpracovaný.Dala bych tam více tajemna,nebo bych z Taylora Kinneyho udělala nějakého psychopata,který v tom lese lidi vraždí a má někde v podzemí své trofeje :) ()

samo151

Dobry namet a pomerne dobre zahrate. To je vsetko pozitivne co o Foreste dokazem povedat a taktiez je to tym co ho u mna zachranilo od hodnotenia odpad. Uz v januari je pre mna film vaznym kandidatom na najhorsi strih roka a ostatne veci boli pomerne zle tiez. A je to fakt skoda, pretoze situovanie hororu do lesa Aokigahara malo potencial na to konecne vytvorit horor pri ktorom sa clovek bude naozaj bat, nie len lakat. ()

Nedos.

Pár lekacích scén, který z větší části ani nemají nic společnýho s dějem, jsou tam spíš proto, že tam být musí. Ke konci film začne být zajímavý a napínavý, ale jenom proto aby rychle skončil. Při scéně ve stanu, jsem si nevím proč stále přehrával v hlavě události z Djatlova průsmyku, ale nestalo se vůbec nic.... ()

Sarkyss

Asi jsem šla do kina s nadprůměrným očekáváním, a byla jsem dosti zklamaná, dokonce mi bylo líto peněz za lístek. Kvůli Natalii jsem tam ale zůstala sedět, až do konce. Horor, který spoléhá na lekací scény, ale popravdě jsem se spíš lekala týpka, co mi celou dobu křičel za hlavou, i když bylo jasné, že v dané scéně právě bude pořádné BAF! Konec filmu docela ušel. Škoda, že toho tvůrci víc nevyužili. ()

Va33ek

Mám rád lesy i horory :D, dostalo se mi obojího. Les pěkný a zároveň děsivý, lekačky solidní i závěr vcelku povedený. Čekal jsem větší slátaninu a byl jsem příjemně překvapen. ()

DavidKovar

Z tématu se dalo podle mého názoru vytěžit mnohem více. Dokonalé a drahé efekty a spoustu lekaček prostě nedokáže nahradit kvalitní scénář a dobrý nápad. Film by se obešel i bez scén, kdy hrdinka propadne do jekési jeskyně, kde najde diapozitivy s obrázky, jež ji připomenou trauma z dětství a do toho všeho se tam objeví japonská školačka se znetvořeným obličejem. Proč? To už dnes neumí nikdo natočit kvalitní horor bez znetvořených japonek? ()

Mr.Dude odpad!

No, jako když jsem viděl trailer, nemohl jsem se dočkat až to uvidím, po prvních reakcích jsem si říkal, nééé, to prostě nemůže být zase tak hrozný, přece jenom horor z tak strašidelnýho prostředí jako je les sebevrahů nedopadne špatně, i přes nějaké ty chybičky. A hle! Ono je to posraný úplně celý. To snad není možný, že poblbanej Hollywood nedokáže zrealizovat slušnej horor. Ať jdou do hajzlu, ať příště takový filmy necpou do kina ale dají rovnou na dvd. Vlastně i toho dvd je škoda, ať si to prostě strčí do prdele. ()

JanMarek

Nuda. Chvíli se to tváří jako duchařina, chvíli zase psychologicky. Ale hlavně nulová atmosféra a kopec laciných lekaček. Ztráta 87 minut života. ()

goauld

V lese - v lese .... žije v lese.... film, který by směle mohl natočit pár filmových študentíků FAMU... (a to za dva dny). Defacto krom zmateného občasného pobíhání v lese, případně chození nahoru a zase dolu nic extra kloudného nevyleze... Hlavní píčka se chová jako by v lese byl roztroušen halucinoplyn. Kdyby místo toho alespon občas sebrala nějakou tu houbu - alespon by z toho lesa něco odnesla :-)..... Každopádně - film bych osobně zařadil na víkendový odpolední blok TV Prima, protože k horroru to má celkem dost daleko... ()

Kouba007 odpad!

Velké zklamání, jak už bylo mnohokrát řečeno i u jiných 3,14čovin i zde stačí zčeknout trajler a víte vše. Hrozná hovadina, debilní chování, debilní postavy, debilní flešbeky, debilní film. ()