Les

Psychotriler Les, ktorý zaručene poteší všetkých fanúšikov hororu, sa odohráva v lese Aokigahara, kde duše mŕtvych nedokážu nájsť pokoj. Tí, čo sa odvážia doňho vstúpiť na vlastnú päsť musia čeliť svojim najskrytejším a najtemnejším démonom. Sara (Natalie Dormer) prichádza do Japonska po tom, ako sa dozvie, že jej sestra-dvojička je už niekoľko dní nezvestná práve v lese samovrahov. Sara však cíti, že jej sestra je stále nažive a je šanca zachrániť ju. Les je však mocný a dokáže ovládnuť aj tú najracionálnejšiu myseľ. Neskutočné sa začne prelínať so skutočným a temné sily vtiahnu svoje obete hlbšie a hlbšie, až nebude cesty späť. (Itafilm)

john.h

Slátanina, kde chování hlavní postavy je snad nejhorším chováním postavy v historii debilních chování postav v hororech. Celkově nuda a zbytečný film. ()

Miagy

Les je klasickým beckovym hororom z ktoreho sa dalo vyťažiť omnoho omnoho viacej. Ale celkom som sa bavil. Takže taky priemer... ()

TommyDiamond

Ambiciózní americká produkce si udělala výlet do země vycházejícího slunce a rozhodla se v místě, kde každý třetí den někdo spáchá sebevraždu natočit pořádný popcornový horor.... Les sebevrahů jim však mnoho štěstí nepřinesl. Režie totiž nejen nedokázala se svým tuctovým příběhem vytvořit dostatečnou hororovou atmosféru,ale ani přenést tíživé klíma onoho lesa na filmové plátno. Zbylo tu tak pouze místo na ohrané a profláknuté hororové repliky, které měli zachránit celý film. Za mě jedna hvězda.... ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Takový bobřík odvahy v temném, tichém lese s mrtvolama. Atmosféra super, ale lekačky trapné a nějaká "hlubší" myšlenka mi unikla. ()

Scraffy

Celý film čakáte na niečo, čo sa nakoniec nedostaví. A pritom sa z toho dalo vykúzliť niečo dobrého. Námet to má dobrý. Hlavná herečka je pre mňa strašne divná a nemá takmer žiadnu mimiku tváre. Na to ako bol tento film u nás distribuovaný, tak je to veľká slabota. Aspoň, že les vyzerá pekne a niektoré zábery naň sú nádherné, ako je napríklad záber zhora. No škoda, že tam sú také zábery asi len 2! ()

Nikol10

Raději se podívejte na Les sebevrahů z roku 2013, je to jen TV film, na rozdíl od tohoto, který ještě k tomu běžel v českých kinech. A ten obyčejný TV film strčí tuto lacinou duchařinku s přehledem do kapsy ! Jak nemohou filmaři využít tak obří potenciál tohoto lesů, nechápu. ()

jprmusic

Pan Fuka napsal, že tohle není žádný remake. Zvláštní je, že já jsem téměř stejný film (americká studentka se vydává do lesa sebevrahů hledat svou matku a při tom jí natáčejí její kámoši, kteří postupně všichni umřou ... bla bla bla) viděl nedávno v televizi. Ale je to vlastně jedno, protože taky nestál za nic ....... ()

lusa

Jedna ale že "fakmííí" lakačka horor nerobí.. Bohužiaľ. Ale že raz sa do Japonska pôjdem pozrieť, to je na betón. 1* ()

Barghest

Les sebevrahů mi nakonec nepřišel takový průšvih, jak hlásaly recenze a zdejší hodnocení. Dívala jsem se na to ne jako na krystalický horor, ale spíš jako na příběh dvou sester s neobvyklým sourozeneckým poutem a ošklivými životními zkušenostmi, který by se vlastně vůbec nemusel odehrávat na úpatí hory Fuji. A takhle na mě ten film fungoval docela dobře. I přes nijak objevný scénář, lekačky a klasická žánrová klišé. P.S.: Doufám, že to v Hollywoodu s tímhle lesem nevzdají a příště mu dopřejí lepší péči. ()

bohhous22 odpad!

Největší přešlap,co jsem v letošním roce zatim spáchál,byl playing tutoho hnoje...Mi známej povídá,Les Sebezblbů,novej japonskej....Říkám si,hmmm hmmm hmmm...Letošní vítěz Dutýho kuřete.Sice nevim,co to je,ale určitě to někdo kvůli týdle perle vymyslí.Shit now ()

XXXXXXXX

Stejně jako před 11 lety, když frčely zombije a všichni točili zombie horory, snaží se Les svést na letošní vlně duchařin a aby to alespoň zpočátku vypadalo trošičku seriózně, zasadí děj do Japonska, protože Japonci přece duchařiny umí (série Kruh). No to sice jo, ale nezapomínejte, že tohle se točilo v Americe, zemi která nám přinesla například vlastní remaky Kruhu a Mužů, kteří nenávidí ženy. No a to je právě ten problém. Vemte si třeba, že Dormerovic Natálka nám tentokrát nahání v lese sama sebe, akorát pro změnu s tmavým přelivem, přidejte k tomu že film se chvilkami tváří, že jde v první řadě o thriller a když už se vám chce únavou zívnout, předhodí před vás scénárista něco naprostro normálního, co se ale do dané situace naprosto nehodí ( nevím jak Vám, ale mě se teda ten půlnoční geriatrický sraz spolužaček roku 1910 po 106 letech, moc nezdál). Natálka je k tomu všemu asi silně bipolární, až by z ní měl pan Monk radost, jinak si nedokážu vysvětlit, proč chce ,stůj co stůj, zůstat v osamělém lese v prázdném stanu, zato moc dobře chápu motivaci Aidena, neboť i přesto, že je to taková kráva, má zkrátka výstavní postavu. Ale nebojte bipolární stavy ji chvilkami dokonce vypínají spínače v mozku, a když na to dojde, bude Vám dokonce líto, že se už nechová jako ta kráva, protože i ta má alespoň nějakou mozkovou kapacitu, zato ty Natálčiny kusy... A pokud by Vám tohle všechno náhodou přišlo málo, tak se těšte, dojde i na americko-japonský pokus o variaci na Kružnici, a dokonce se i neuspokojivým způsobem uzavře linka se ztracenou sestrou, (uzavření opět absolutně nedává smysl, ale je tam). A za tento výživný, neotřelý, originální a na dějové zvrat(k)y bohatý koktejl, jsou někteří zdejší uživatelé schopni vysázet dokonce čtyři hvězdy. Doporučuji měsíc až dva v Lese sebevrahů a balení pemprsek s sebou. Díky Satanovi, že tohle byl můj první horor natočený v roce 2016, neboť těch zbývajících 10, tak může onu situaci trošičku vylepšit. I když... ()

intro

Ani starší podobný kousek na téma sebevražedného lesa se mi moc nelíbil. The Forest je na tom podobně, přesto pár dobrých okamžiků a lekaček nabídnul. ()

Lucilay

Dávám jedničku za to, že konečně někde byla zmíněna Aokigahara. Ale děj? Táhlo se to, nic se nedělo, absolutní nuda. O lekačkách nemluvě. Je jich málo a stojí za nic. ()

moviefan4

Na film som sa velmi tešil, lebo nápad mi prišiel veľmy zaujímavý. A osobne som ból rád že hned v januári roku 2016 je v kinach horor. Dej filmu bol dobrý a chytlavý. Od začiatku ma skvelý príbeh vtiahol do deja. Keď už sa film presunu do lesa samovrahov som ból prekvapený aký je ten les krásny. Musim pochváliť aj skvelú kameru a dobrých hercou. Ako sa dej rozvýjal ma mrazilo viac a viac. Keď nastala noc tak sa pre mňa krásny les zmenil na hrôzostrašný a temný. Ku koncu filmu som už nevedel čomu mam veriť. Koniec dopadol dosť divno ale čo už. Zaslúžené 4*. P.S. Film my v kine kazil jeden idiot ktorý musel všetko nahlas komentovať. ()

kokofek

Film působil hodně uvěřitelně a tím byl strašidelný.Některé prvky japonského stylu hororu v podobě dívky se skloněnou hlavou bych vynechala a nechala bych ten tíživý pocit diváka,že ten les existuje a opravdu se v něm udály podivné věci. ()

Kub_ees

Podľa mňa úplne nevyužitý námet, ktorý mali tvorcovia radšej nechať tak a urobili by lepšie alebo to mohli lepšie natočiť. The Forest trpí nedostatkom napätia, aj keď tam nejaký ten náznak je, no v momente ako sa objavia prví bubáci je všetko stratené. Chyba je v tom, že to na mňa pôsobilo tak urýchlene, proste žiadne napätie a príbeh ničím výnimočný, nezaujímavý a navyše s pár nezmyslami. No a ten koniec - WTF?? Škoda tohto tajomného miesta (Aokigahara) na takéto filmové spracovanie. Potenciál tam bol, no ostal však nevyužitý. Veľmi slabé 3*. ()