Párok Frank si s kamarátmi spokojne nažíva vo vákuovom balení na polici v potravinách. Vo vedľajšom regáli zase býva jeho láska, žemľa Brenda. Zdá sa, že život nemôže byť krajší, keď obaja skončia v tom istom nákupnom košíku. Potraviny totiž túžia po jedinom - aby sme si ich z obchodu priniesli domov. To však ešte nevedia, čo sa s nimi po príchode do domácností deje. (Itafilm)

Oxyk

A to jsem si myslel, že miluju filmy, které obsahují pubertální humor. Při Sausage party jsem se opravdu nudil. A to jsem šel do kina natěšenej jak svině, bohužel přišlo obrovské zklamání. Dvě hvězdy za poslední scénu, u které jsem se jako jediné zasmál. ()

janarandova

Z traileru na „Sausage Party" jsem byla naprosto nadšená. Těšila jsem se na film, který tu ještě nebyl, jídlo snažící se utéct ze supermarketu do lidských domácností, originální nápad, ze kterého by se dalo hodně vytěžit. V kině jsem se bohužel přesvědčila o naprostém opaku. Nápad to byl sice super, ale tím výčet kladných bodů asi tak končí. To, že to měl být animák jenom pro dospělé, beru, ale takovou nechuťárnu plnou sprostých výrazů, oplzlých scén a trapných, suchých vtipů jsem nečekala. Závěrečná scéna, při které se odehrály obrovské orgie, kde to každé jídlo dělalo s každým, byla už fakt vrcholem, navíc až nesnesitelně dlouhá. Můj dojem nespravilo ani to krásné mexické taco. ()

7suede7

Animak pre dospely s primitivnym az vulgarnym "humorom". Po zhliadnuti snimku zauzivany hashtag #foodporn ziskava uplne iny vyznam, ktoreho sa uz tak lahko nezbavim. Toto prenechavamm teen-divakom... ()

Mato25

Čo som to práve videl , ešte stále to nedokážem vstrebať. Časť mozgu, na ktorom je uložená spomienka na tento film bola po zahliadnutí ihneď zablokovaná a tipujem že bude prístupná až na smrteľnej posteli alebo po objavení nejakej skrytej pravdy v tibetskom kláštore(hodnotenie filmu čakajte cca tak za 40 - 50 rokov). ()

rolly

Goldberg, Rogen a spol. majú všetko na háku a bez rozpakov nás zásobujú jedným dirty jokeom za druhým. Keď sa na to pozrieme z inej perspektívy je to komédia líznutá dramatickými vsuvkami s prvkami romantiky, mixnuté šťavnatým gore. Well done :) ()

Didisek

Vždycky jsem chtěla vidět porno v kině. Tady se mi to dost povedlo, jen bylo sprostější, než bych čekala. S připitomělým úsměvem na tváři jsem si nespočetněkrát představovala, copak tam asi Rogen a spol. při psaní hulili za matroš. Musela to být fakt síla! ()

kacir odpad!

Pi.ovina ako to, že verbal je normálny. Ja mám rád srandu, ale čo bolo toto?? Ten koniec.. Setha Rogena nemám rád. V každom filme kde sa ukáže, je zhúlený on, alebo niekto iný berie drogy, obzvracia sa či poserie. Na takéto niečo by mal byť zákon. Ak je on zhúlený chuj, ktorého si podľa mňa určite za príklad berie verbal, nemusia byť všetci ostatní. Nie každého totiž baví húliť trávu a stále tlačiť takéto sračky do každého filmu je už trápne. Opakovaný vtip nie je vtipom. No teraz sa prekonal. Vytvoril niečo odporné, čo som okamžite zahodil. ()

Blazis34

Tak čeho všeho se ještě ve filmovém světě dočkáme, nemáš tušení... Animák pro dospělé, tak to tu ještě (asi) nebylo. Sausage party je ale dějově chvilku i pro mladší publikum, druhou chvíli zase jen pro sexuální devianty. Některé scény jsou fakt sprosté, ale chválím tu přímočarost a důvtipnost. Co za některé vtípky tvůrci vymysleli, se jen dalo divit či řechtat. Hodně jsem tam viděl rukopis Setha Rogena, který takové sprosté čuňačinky prostě umí vystihnout. Za co palec nahoru, tak určitě soundtrack plný známých hitů a například scéna s Meat Loaf mě dostala. Snad každému došlo, že v překladu toto jméno znamená i sekaná, tudíž i on má místo mezi potravinami jasné. Dále by mě zajímalo, zda žvýkačka na křesle měla připomínat Stephena Hawkinga z filmu Teorie všeho. Podle mě ano, pač jsem si na něj vzpomněl při každé scéně žvýkačky. Tento výtvor toho za bezmála hodinu a půl nabídl přehršel, divák se musel smát a určitě se nenudil. I když si sem jistý, že film uvidí i mnoho dětí, za mě velké ANO. 80%, čtyři hvězdičky. ()

x_ander

Partu kolem Setha Rogena mám rád a na krutě sprostý a drzý animák jsem se těšil. A ve výsledku jsem se náramně pobavil. Spousta hlášek s přesahem, o kterém se Pixaru může jen zdát, táhnou tuhle blbinku nahoru. Výsledný dojem ale není natolik silný, a hodnocení o hvězdu sráží až zbytečně přehrocené finále - přece jen hromadný grupáč byl i v rámci předchozí kanonády vulgarit zbytečně over the top. ()

zerk0

Úplne šialená sprostosť na N-tú. Ale celkom zábavná. Nič však pre zarytých intelektuálov s potrebou sebaukájania pri hlbokých myšlienkových pochodoch. Za mňa 65%. ()

AndrewNewman

To čo som dostal som aj čakal ale niektoré zábery (finálna hromadná pichačka) maximálne trápna a bez vtipu. Na druhú stranu musím priznať,že som sa pár krát zasmial.V konečnom dôsledku je to skôr sklamanie a je takmer isté,že repete si už nedám. ()

lobo87

Milí rodičia, touto cestou vás prosím, keď púšťate svojim ratolestiam animáky rad radom, bez toho, aby ste si overili, o čo ide, rýchlo s tým začnite. Buchty a klobásy určite nie je film pre deti, i keď vysmiaty párok z filmového plagátu môže navodiť úplne iný pocit. Toto je animák pre dospelých so všetkým, čo k tomu patrí. Nadávky, krv, vystrelené mozgy a sex. Kto na to pristúpi, zabaví sa kráľovsky. Objektívne je to film na 3*, ale za odvahu tvorcov a záverečný grupák dávam s úsmevom na perách aj štvrtú... 70% ()

Tartalus

Další film kde se vše zajímavé odehraje v traileru. Člověk musí očekávat vulgární a nekorektní humor. První půlka ještě ujde, ale druhá je plná vaty a konec spadává až do trapnosti. ()

Lampasak

Místy tak trapné, až je to dobré. U těch sprostých slov, který vzešli z úst některých párku nebo jiných potravin jsem se opravdu bavil. Až si člověk si říká " WTF ? " a proč ne, že? Animák, který není rozhodně pro děti. Mně to teda bavilo a určitě doporučuju na zlepšení nálady si to pustit! ()

gaara1

Zbytečně moc vulgární animák, určitě přehnaný konec, ale občas jsem se nad něčím zasmál - kondom mě dostal - . Slabší tři hvězdy. ()

Hora1000

Přesně ten druh filmu, který vás oblbne perfektním trailerem, kde je vlastně všechno co za něco stojí a když se potom díváte na film nevěříte jak hloupu blbost byl někdo schopen natočit. Jediný světlý moment byla nehoda vozíčků v supermarketu. ()

Domas88

Animovaný film pro dospělé? Spíš pro puberťáky.. Doufám, že filmaři se malinko nenápadně, snaží řešit otázky o bohu malinko vtipně, plus "romantický" příběh mezi párkem a houskou. Založeno však na vulgaritě, která byla místy úplně zbytečná, škoda šlo to udělat malinko líp, takhle to zapadlo mezi film, který je založený jen na vulgaritě, tleskám tak vysokému hodnocení a hlavně nechápu proč... Jako vím proč, ale o to tady nejde. ()