Párok Frank si s kamarátmi spokojne nažíva vo vákuovom balení na polici v potravinách. Vo vedľajšom regáli zase býva jeho láska, žemľa Brenda. Zdá sa, že život nemôže byť krajší, keď obaja skončia v tom istom nákupnom košíku. Potraviny totiž túžia po jedinom - aby sme si ich z obchodu priniesli domov. To však ešte nevedia, čo sa s nimi po príchode do domácností deje. (Itafilm)

cmenda

Super animák s nejrůznějšími dvojsmysli . Bylo vážně bezva jak dokázali udělat drama jako genocida potravin a zároveň z toho udělat komedii + co odělení to jiní stát . ()

Jaro_slav

Čekal jsem větší "řachandu", takže čtyři rudý hlavně za to zrcadlo dnešní doby, za skvělej překlad Franty PičiFuky a za hlasový obsazení. Jinak by to byla spíš trojhvězda. ()

Klajnik

Párkrát jsem se uchechtnul, ale očekával jsem mnohem víc. Rozhodně chválím za grafické provedení - Rozbitá sklenice s červenou marmeládou jenž připomíná krev, nebo když se Prasklá konzerva s polívkou snaží znova nasoukat nudle dovnitř. Připomíná to střeva. Takovéhle fórky chválím. Bohužel jsme to nejlepší viděli už v traileru, takže film už nedokázal nějakým způsobem šokovat. Pravdou však je, že se zde objeví i jiné formy zvrhlosti než jen vražda potravin. Příkladem mohu vypíchnout sex potravin. To by šokovat mohlo, kdyby to bylo provedeno stejně perverzně jak to zní. Spousta scén v základu nechutná je, ale provedení je umírněné. Já to chtěl mnohem drsnější. Stále z toho jde cejtit takový ten stereotyp běžných animáků. ()

fredisek odpad!

Cítíte se trapně za všechny, kteří na tom pracovali. Už nejsem ve věku, kdy by mě rozesmál nekonečný proud nadávek. Vlastně se u toho filmu smějete jen proto, že to má být komedie, rozhodně ne proto, že byste chtěli. O prvoplánovém utahovaní si z latinos nebo Židů a muslimů se už nemá ani cenu zmiňovat. Méně jsem litoval peněz za lístek i u Lídy Baarový... ()

jasse

No jo, Seth Rogen, ten se v tom našel..zatím jsem to nedokázala dát celé, ale nevzdám to, protože určitou hloubku myšlénky to má. ()

H4ku11

Možno keby som Američan, tak je to TOP. Príbeh nebol síce nejaký prelomový, no zas tam boli aj fajn miesta, kde sa človek pobavil. Vulgarizmy a sexizmy neboli nejakou pridanou hodnotou a vedel by som si to celé predstaviť aj bez nich. ()

aLPaC

Jestli jste zvyklí a máte rádi humor Rogenovi/Francovi/Hillovi... party, budete nadšeni. Jestli ne, nevím, proč se na to koukáte. Politicky nekorektní sprostý humor, ale tentokrát navíc s přesahem a poselstvím, o jakých si mohou řady jiných filmů nechat zdát. Už se těším na další spolupráci těchto borců. I druhý díl by vzhledem ke konci a k dobrým tržbám nemusel být nereálný. ()

Jimmy15

Ze začátku jsem nechápal, proč je to animák od 18 let. Po chvíli jsem pochopil. Je to tak ujetá sprostá kravina, až je dobrá. Osobně se mi to líbilo. Nečekejte žádný příběh, jenom pěkně zpracovaný animák a jídlo. Podle mě se tvůrci řídili heslem: „To je blbý, to se bude líbit“. ()

Garch

Digitální animák, který využívá pokřiveného amerického puritánství - sprosté hlášky (nebo jinde hrubé násilí) ve filmu nevadí. Hlavně ať pro boha živého amen není vidět nahota nebo tak... Celé tyhle Buchty a klobásy stojí na všemožném fakování a hospodských dvojsmyslech. Ani náznak nějakého přesahu, neřkuli poselství. Tuhle americkou dvojjakost lze pojmout geniálně (South Park) nebo takhle, klobásově. ()

dan4815

Nečekal jsem od tohoto filmu plný lehkých náznaků koitu nic, a také jsem nic dostal. Co dodat, zklamán jsem nebyl, ale ty tři hvězdičky si vysloužilo to, že jsem u toho konečně usnul a po dvou dnech se tak vyspal. Hypnogen nebo Trittico k hovnu, tohle je lepší. Přirovnal bych to k přerušovanému pohlavnímu styku, chvilku dobré, chvilku vám z toho může zvadnout. Slovy normálního civilizovaného evropana bez Freudovských neviditelných náznaků to znamená, že chvílemi se vaše svaly, pod tíhou autistického záchvatu, stáhnou do úsměvu, a někdy se prostě plácnete jenom po čele a cítíte se trapně ještě více, než autoři, kterým došla zásoba Kolumbijského šmaku - tak nějak jsem cítil 100 % autorskou vsuvku scénu, kdy se člověk sjede doma, a mluví k potravinám, ono to možná celé tak nějak vzniklo. Jestliže se hodláte u toho opít a pobavit se s přáteli, skvělá volba, pokud ale o samotě si chcete vychutnat animák, budete mít smutný večer. Narážky jsou někdy až příliš četné, a to mi obvykle nedělá potíže. Někdy jsem měl pocit, že scénář stojí jenom na sprostých slovech, ale od tohoto filmu nic nechtějte, jenom se nechte překvapit. ()

Zombi

Neskutečně ulítlej a sprostej animák, kterej spousta lidí nerozdýchá, ale pokud vám Rogenův styl sedí, budete se většinou dobře bavit. ()

bobstock

No tak tady se toho fakt nebáli. Navíc v tom jsou zahrnuty všechny možné rasy a úchylky. Nikdo nemůže nikoho právně napadnout, protože to je jeden velkej grupáč doslova. Každej v tom má kousek něčeho ze sebe nebo v sobě. Až mi bylo na konci stydno. Nejeden dospělák si vzpomene až ho manželka pošle na nákup do supermarketu. :D 70% ()

Marys

Tak sa mi zdá, že tvorcovia spravili celý 1 a pol hodinový film len kvôli záverečnej 3-minútovej "food porn" scéne. Ináč to bola ozaj len prostoduchá zábava-nezábava. Čudujem sa, že k hovadám, akými James, Jonah, Seth, Paul, či Michael sú, kývli na dabing k tomuto pre mňa uznávaní herci ako Kristen, Edward, či Salma. ()

Johny303

Zajímavý námět, který má bohužel řadu vážných trhlin. Za prvé vulgarita. Nic proti ní, pokud je využita tam, kam se hodí, ale tady je nadávka v každé větě a divák tak velmi brzy pochopí, že jde o základní stavební kámen humorného prvku ve filmu. Mám-li mluvit za sebe, nefungovalo to. Dalším problémem byla nevyváženost filmu - v jednu chvíli divák padá na hubu nudou, protože se ve filmu prd děje a pak je najednou svědkem až nevkusné perverzárny, která nevyvolává smích, spíše nepříjemný pocit trapnosti, kdy jsem měl chuť schoulit se pod sedačku. No a pozitiva? Tohle dílko je svým způsobem revoluční. Odpoutalo animák z okovů dětského žánru a nabírá zcela nový směr, což se mi líbí. Taky ten samotný nápad není špatný - jídlo, které uctívá lidi, než zjistí, že je pro ně jen spotřebním zbožím. No a.... to je tak asi všechno - dvě tři dobré scénky, víc nic. ()