In the Trap

oveckaoa odpad!

Po prvních cca 5 minutách doporučuji to vypnout s tím, že pokud budete sledovat dále buď se unudíte k smrti (vše co tu je už bylo,hlavní hrdina je takový tragéd, že se divím, že si to nehodil) nebo Vás to nasere s tím, že Vám to sebere 85 minut volného času (větší zábava než tohle je i hraní se s gumovou kačenkou ve vaně nebo sledování Babovřesek 1,2) . Pokud bude v České republice někdy znova schválen trest smrti tohle by mohla být alternativa k němu dívat se na to 24 hodin v kuse. Jediné plus co zde vidím je to, že jsou zde pěkné ženské na druhou stranu za to hvězdy nedávám tohle by mělo mít tak 25 procent ne-li méně. Herci 40 Scénář 0 Originalita 0 Horor 20 Gore 20 Stupidita 80 Děj 20. ()

*CARNIFEX*

Len zriedka kedy divák natrafí na snímok, ktorý svojim “titulom” dokonale vystihne pocity po jeho vzhliadnutí. Presne tak som sa totiž cítil, teda “V pasci” myšlienok, čo za amatérsky paskvil bez štipky originality či snahy zaujať diváka, spatril svetlo sveta. Toto sú skrátka filmy, ktoré dokáže oceniť len “skromný divák” .. ()

darkrobyk

Na jednu stranu mám radost, že Italové stále točí podivné filmy, na druhou musím říci, že nejde o nic převratného ani uspokojivého. Když byl Philip malý, měl noční můry. A zjevoval se mu démon. Možná Ďábel, možná jeden z řady padlých andělů, což je nakonec jedno. Nu a tento příchozí z temnot se jedné noci chopil jeho sestry Isidory a zabil ji. Od té doby je Philip magor, i když otázkou je, zda už se magorem nenarodil. V dospělosti potká dívku Catherine a zamiluje se. Jeho oporou se od oné nepříjemnosti v dětství stal kněz Andrew. Dá Philipovi požehnání ke vztahu, ale co čert nechtěl, Catherinu posedne ten samý démon, co kdysi zúčtoval s Isidorou. Nu a pak se to všelijak zamotává, vymítání, do toho další dívka, tentokrát Sonia, a nakonec se divák může jen domýšlet, kde je pravda. Snové, halucinogenní, surrealistické, ale až příliš podivné. Pokud ze začátku byla jakž takž napínavá atmosféra, pak se ke konci vytratila a o nějakém strašení nemůže být ani řeč. 2,5* - zklamání. Divákovi, hledajícímu horor, rozhodně nedoporučuji. ()

Kudly4

Zpočátku to vypadalo na solidní podívanou a já si tak ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého říkal, že bych se po delší době krásně bál ? Kdepak ! In the Trap, je další obyčejný Horor o vymítání, který se bude líbit spíše zaprděným důchodcům, jako je Psychor. Samé modlitbičky, píčovinky, umíral jsem nudou. A jak frajerka si přišla vyloženě zaprcat a típek se jí tam ve finále vybrečí, to jsem šel do kolen. Hvězda za tu posedlou zrzku a její cecky, ze kterých jsem nemohl spustit oči. In nomine Patris et Filii et Spiritus sancti. Amen. (32. hodnocení, 4. komentář) ()

Psychor

Alessio Liguori zcela odmítá roli pasivního publika, které se přichází do kina bavit, a místo toho ho napadá a pobízí k angažovanosti. V rámci současné hororové produkce vskutku ojedinělý počin, který co do efektu navazuje na to nejlepší z hnutí new french extremity, aniž by se však režisér musel uchylovat k používání násilí a sexu za účelem překračování hranic pozorovaného či šokování publika. Neočekávejte trpělivé budování atmosféry, protože In the Trap přichází hned v úvodu s úderným strašením, které i za pomoci neustálých smyčcových výkřiků přispívá k postupné dezorientaci diváka, a vrcholí opravdu intenzivním psychickým nátlakem. Jakožto zdejší hororový expert křičím bravissimo a uděluji snímku In the Trap slabších pět hvězd. ()

• Snímek vznikal v prostorách slavného římského historického filmového studia Cinecittà Studio. To bylo v roce 1937 založeno samotným Benito Mussolinim a je považováno za jakýsi střed italské kinematografie. Do dnešních dnů v něm vzniklo hned několik slavných filmových pilířů italské kinematografie: Helen Of Troy (1956), Cleopatra (1963), The Agony And The Ecstasy (1965), Fellini's Casanova (1976), Fellini Satyricon (1969) a mnoho dalších. (Conspi)