Po nečekaném znovushledání Lestera s Lornem v Las Vegas dochází k dalším třem brutálním vraždám. Vyděšený Lester prchá se svou novou manželkou zpět do Bemidji a plánuje zmizet do Mexika. Během příprav zběsilého útěku je doma zastihne těhotná policistka Molly, jíž telefonát lasvegaské policie přivádí na dobře známou stopu. Do městečka přijíždí také znepokojený Lorne a pátrá po Lesterovi, s nímž si plánuje vyřídit účty. (Česká televize)

Necrotongue

Po oddechovém osmém dílu přišla brutální akcí nabitá devátá epizoda s naprosto strhujícím dějem a jako bonus přidal Lorne Malvo jednu ze svých zdánlivě neškodných záludností. Zdá se, že Lester svým chladnokrevným rozhodnutím v závěru dokončil svůj přerod v odporné monstrum. Vývoj postavy Martina Freemana patří k tomu nejlepšímu, co jsem v seriálové tvorbě viděl. ()

Anderton

Výborná návnada na finále, viac napätí z toho, ako to skončí, už byť nemôžme. Na scénu definitívne prichádzajú Pat a Mat z Farga a zdá sa, že ich zainteresovanosť do prípadu bude kľúčová pre celkové uzavretie celej krvavej záležitosti. Komu ale vo finále držať palce? No, každý si našiel tých svojich obľúbencov a vôbec to nemusí súvisieť s tým, kto z nich má aké morálne zásady. I keď po tom, čo na konci vymyslel Freeman, si možno nájdete inú obľúbenú postavu. ()

Phantasma

Epizoda, díky které dám seriálu ještě šanci a pustím se do druhé série. Kvalita jednotlivých dílů zatím jako na houpačce a převládají spíše smíšené pocity. ()

0verseer

"Lester... Is this what you want?... Yes or no?" Ak vás predchádzajúca časť nechala na pochybách, v akom tempe sa bude uberať záver série, táto opäť patrí k tým, ktoré pri sledovaní vyrazia divákovia niekoľkokrát dych. Pri opätovnom stretnutí Malva s Lesterom sa mrtvoly znova kopili a druhý menovaný rýchlo zistil, kto je pánom tejto hry... ()

K1NGSLAYER

Nepochopím, proč byla předešlá epizoda úplně uspávací, a tahle plná energie. Asi to scénárista dělá schválně, jinak si to opravdu neumím vysvětlit. "Lester, is this what you want?" - Malvo je zpět. Lester se zase ukázal jako šmejd co myslí jenom na sebe, a proto udělal to, co se stalo na konci dílu. Jsem zvědavý na poslední epizoda. Opravdu jsem zvědavý.. ()

Tumbik

Z Lestera se stal neskutečně vychytralej "zmrd", což dokazuje to, co udělal na konci dílu. Vypočítavost, předvídavost a inteligence mu rozhodně nechybí. Billy Bob Thornton a Martin Freeman se do svých rolí hodí úplně neskutečně. Perfektní. Lester, is this what you want? Jediný mindfuck, co jsem tak nějak nepochopil, je to, jak se Lester zachoval v tom výtahu... tím si udělal mocného nepřítele, ale asi ho nebaví poklidný život, jako vedl poslední rok a já jsem moc rád, že tomu tak je. ()