Ivo

Vypadalo to, že lepší než v předchozím dílu už to snad ani být nemůže ... a ono přece jen může ... od první vteřiny do poslední tak brutálně intenzívní, dusivé a gradující, že proti tomu jsou všichni reacherové a další rutinní akční stories jen zábavné pohádky o pejskovi a kočičce, navíc bez téhle jedinečně vycizelované a dokonale temné pohlcující atmosféry. Tak kdopak zase dostane oškara? Ten, kdo si ho opravdu zaslouží, asi ne? ()

nula87

Není čas, a hlavně ani chuť, na nějaké vyjedndávání - jde se do velkého finále, které promění ranč v pevnost. Gator už to neuvidí, Roy asi poprvé pochybuje, Munch si jede svoje. A Dot má nového, nečekaného spojence. 90% ()

kenkaku

V té vteřině, kdy odložila pušku (co s sebou hrdě 1/2 epizody tahá) na zem, zaleze a vymění ji za kost(!?) si to epizoda pohnojila. A když o pár chvil později zase vesele upalovala do mlhy se stejnou puškou v ruce, scénář se proměnil v žumpu, co předvádí přešlapy jen na efekt. Mám pocit, že se blíží scénáristické fiasko biblických rozměrů. ()

warrenur

Sin-eater Munch ma grandioznu liniu - filozofuje si s rozpalenym zabikuchom a riesi svoj nekonecny kodex, cim dava tejto serii to atraktivne wtf-mysterium. Vsetci sme netrpezlivo cakali ako skonci oteckov privilegovany a nenasytny synacik. Kazdopadne originalne riesenie. :) A ano, utlej Dorothy pomaha stastie a i naivita scenaristu, toho som si plne vedomy, ale ze to bolo zabavne. 85% Spokojnost. Zaver nam zrejme ukaze, kam vedie stret sebavedomeho a podcenujuceho "zakona" a rozpaleneho, prosteho a odusevneleho "vlastenectva" so zbranou v ruke. ()