Hovorí sa: "Nedráždi hada bosou nohou". John Wick (Keanu Reeves) je zabijak na odpočinku, presne ten typ chlapíka, ktorému je lepšie sa vyhnúť. Vlámať sa mu do domu, ukradnúť auto a zabiť milovaného psa, to sa proste nemalo stať. Priemerní zlodejíčkovia to nevedeli, ich bossovia v podsvetí ale áno. A musia konať. Takže zatiaľ čo sa John Wick vydáva na svoju drsnú vendetu, stáva sa zároveň terčom svojich bývalých kolegov - nájomných zabijakov. (TV Markíza)

KREI

Čistej koncentrát akce, kterej ví co chce a de si čistě za tím, škoda akce výborná, bejt tam větší prostor pro emoce tak to mohl být dokonalý film, takhle je to jen dokonalý akčňák. ()

zekon

Přestřelky jsou pěkně zvládnuté, Reeves držet kvér umí, jenže....celé je to takové divné a jeden hero killne celý prapor zabijáků. To tady kdysi dávno bylo. Mě tam něco chybělo a i něco přebývalo. Nějak těch Rusů je všude moc. ()

Olafa

V rámci žánru nejen zdařile provedené, ale i velmi zábávné! Krásná filmařina, intenzivní atmosféra podbarvená brilantním soundtrackem a skvěle natočené akční scény bez zbytečných střihů. A že celý děj je vlastně už v traileru? No a - vy se na to snad chtěli dívat kvůli příběhu?! ()

ydenbroy

Víc mrtvých než v Komandu a Total recall... no jakmile přestávám filmu věřit, tak z toho je zívačka. Neomylný "Neo" znehybňuje soupeře jednou ranou obvykle do hlavy a už se jen čekalo, kdy se prostřílí až k hlavním gaunerům.... pěkně postupně. Tohle mě nevzalo, snad jedině beru v potaz to, že to bylo pěkně natočené a některé akční scény vypadaly slušně. ()

Tomulka

Vynikající akční snímek. Takhle dobře jsem se bavil snad jen u Odplaty. Avšak Nemohu si pomoci výběr herců mi něják neseděl. Špatné to nebylo, ale něják jsem z toho měl divnej pocit. K.R. mi vůbec nepřišel jako nezastavitelný zabiják a záporák v podání M.N. taky nebyl moc drsnej. Co se týče W.D. taky mi nepřišel jako zabiják. Jako celek to však dokonale funguje hlavně díky perfektně odvedené režii. Je to dokonale poskládáno. ()

Luciaaas2

Tak tohle se povedlo a Keanu Reeves se vrátil se vší parádou a že ten návrat stál za to a trval :-) akce brilántní, originální, Revees super mlátička. Doufám, že bude brzy dvojka :-) ()

jarkor

Vyborny (snad)restart kariery Keanu Reevese.(role mu neuveritelne sedla)....brutalni, primocara, prehledna a jednoduse skvela akcni jizda...vypnout mozek a kochat se oldschoolovou prochazkou za pomstou... a Theon Greyjoy (Alfie Allen) jako spravnej spratek... :D ()

Sergii

Stupidní wanabe akčňák. Jeden z miliónu takových filmů. Prvních 20min, dobrý. Líbil se mi moment kdy poprvé vyvraždil ty týpky ve svém domě a pak měl krátkej pokec s poldou. Kromě toho, ani jedna vynalézavá scéna. Film je přecpanej rádoby ''ruštinou'' která absolutně nedávala smysl. Půlka věty byla absolutní sračka a ta druhá polovina neznamenala nic. Když nedokážu ani najmout člověka aby těm hercům vysvětlil jak se co říká, nedělám film se zahraničním jazykem!!!!!! A ty dementní titulečky?? Režiséři asi mají rádi Guy Ritchieho. Nebo Stevena Faking Segala když se kouknu na ten námět.. Hrozná hudba, hrozná režie, tuctový scénář a ani Revesovi jsem nevěřil ani slovo. Jsem nasranej víc než zklamanej. Nebo jsem ten film vůbec nepochopil. ()

Gluminator

Ve všech směrech nepokulhávající snímek, neutichající soundtrack, doprovázen bojem po celý film. Keanu bravurní, jako vždy. Občas jsem si připadal, že za chvíli se tam objeví agent Smith a překvapí pana Andersona. 85% ()

Hypnocrocus

John Wick je parádní film. Dost lidí si tu stěžuje že příliš balancuje na hraně vážnosti a vtipu, jenže já tvrdím že je to tak akorát. John si na nic nehraje, jde si hezky za svou pomstou, se suprovým soundtrackem v pozadí rozdává mlaskající headshoty jako ruskej hacker v Call of Duty a sem tam prohodí pár prďáckých hlášek. No já fakt nevím co víc by jste chtěli ve vyloženě akčním filmu. Jasných 5 hvězd a připomínka že si musím znovu pustit Taken. ()

Mark1983

Myslím si,že tento snímek je dost povedenej, jinak bych přece nedal čtyři hvězdy. :-) , ...Co se týče páté hvězdy, nedám jí kvůli hluchým místům,kterých tam není moc, jen trochu,ale to mě vede ke čtyřem hvězdám. ()

svist10

Po dlouhé době film určený čistě pro chlapy. Kde romantika umře těsně po titulcích a pak už se celou stopáž JEN umírá. Příběh sice končí zhruba po půl hodině, ale jeho místo nastupuje precizní, přehledná, bezohledná a krvavá akce. Až by se chtělo zvolat cosi o reinkarnaci Johna Woo (ten je naštěstí ještě naživu, i když podle drbů kutí něco do televize, místo aby se pokorně vrátil do Hongkongu). Svádí k tomu víc věcí. Rytmika a choreografie přestřelek, ale třeba i téma cti mezi vrahy. Snad jen, že to absolutní finále (souboj v dešti - kde já jsem ho jen viděl) mělo být údernější. V souboji loňských akčňáků bych ho pasoval na první místo. Konkurenční druhý Raid sice vede v akci, ale táhne ho dolů příliš košatý a ambiciózní děj. No, a superman z baumaxu vede v charakterizaci postav, ale naopak ztrácí v akci. ()

teseth

Není to zase taková pecka jak tu mnozí píšou a rozhodně se Reeves nevrátil s pompou do akčních vod, protože scénář je naprosto rutinní, reeves nevýrazný a pokusy o džouky naprosto trapné. Krom toho fakt mi nepřipadá v pohodě běhat po městě se zbraní v ruce bez toho aniž by někdo nezavolal strážce zákona. Toto je prostě úlet. A keanu mi až moc často svými grimasami připomínal postavu ze 47 roninů. Slabé 3*. ()

montel

John Wick (Keanu Reeves) je bývalý zabiják, který se po smrti své milované ženy snaží žít v klidu. Po incidentu na benzínové stanici s partou rusů se mu tito agresoři v noci vloupají do domu, brutálně Johna zbijí, ukradnou mu auto a zabijí jeho psa. To v Johnovi probudí spícího zabijáka, opět vytáhne svůj arzenál zbraní a začne hledat muže, který mu ublížil. Brzy zjistí, že se jedná o syna svého bývalého šéfa. Ten ale odmítne svého syna Johnovi vydat a tak se musí všichni gangsteři připravit na krvavou pomstu...No začátek byl hodně hustý a trochu mi připomínal Equalizer. Pak ale Keanu začne mydlit jednoho rusáka po druhém a začne z toho být pořádná řezničina. Bohužel ale na úkor příběhu. Mrtvých přibývá jak na běžícím pásu, ale děj stagnuje a ve finále nejde o nic jiného než jen o to zabít co nejvíce lumpů a to nejlépe jednou ranou, což mi ve filmu rok výroby 2014 hrozně moc vadilo. Když to shrnu, po dobré začátku nastala hrozná bum prásk nuda. 40% ()

Thug_Leo

Mnozí uživatelé již dostatečně popsali jak negativa i pozitiva, já musím dodat pouze to, že pokud se Vám líbil John Wick bude se Vám líbit i The Equalizer ... ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch

06.02.2024

Pátý John Wick je v přípravě

Pátý John Wick je v přípravě

26.05.2023

Šéf studia Lionsgate Joe Drake potvrdil, že první debaty ohledně pátého Johna Wicka již proběhly a snímek tak v budoucnu nejspíš opravdu vznikne. Víceméně tak ujistil především akcionáře, kteří by… (viac)

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář