Tvrďas 2

• Česko Mstitel bezpráví 2 (viac)

Vyznamenaný veterán vietnamskej vojny Frank Vega sa znova vracia do Los Angeles, aby si vyrovnal účty so zloduchmi a vyčistil mesto od všadeprítomnej špiny. Tentoraz si so sebou privádza starého priateľa Bernieho Popea, nevrlého chorľavého kumpána, ktorý trpí fóbiou z otvoreného priestoru. Na svojej ceste za pomstou budú musieť starnúci muži využiť jediné dve veci, ktoré ešte poriadne ovládajú – svoj dôvtip a svoje päste. (TV JOJ)

swater137

Vyšperkován ledvinkou a láhví Tekyly se DT vypotácí ze své tělocvičny aby s DG sbalili nějaký roštěnky. DG trpí zvětšením prostaty proto okouzlí dvacítku. DT v tomto díle vyměnil pohlednou černošku za mnohem hezčí španělku. Hrajou moc hezky, sotva se vlečou zato film má spád. O vtipné hlášky není nouze. Mohu jen doporučit! ()

HectorHagman

Čelsímantventitů mazej si rači hulit vocas s dalšíma nagelovanejma do kopaný zažranejma buzíkama, já si zatím s chutí užiju důchodce v práci která mě baví, společně s dalšíma inteligenčně nevobdařenejma jedincema. ;-) ()

PanIncognito

Mstitel bezpráví 2 je normální akční film. Narozdíl od předchozího dílu, zde přibyl pomocník, kterého hraje Danny Glover. Ten mi sice na takovou roli připadá příliš starý, nicméně je zábavný. Snímek sice funguje, ovšem nejde o nic, co by si divák dlouze pamatoval. ;-) (viděno s dabingem) ()