Nevyhrožuj

• USA Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood (viac)

Paródia na filmy afroamerických režisérov z 90. rokov, ktorí opisovali príbehy farebných a iných menšín žijúcich v štvrtiach amerických veľkomiest, o každodennom násilí a kriminalite. Všetko sa točí okolo gangsterského života v gete, predsudkov voči farebným, prostitúcii, korupcii polície a sexisme. Ashtray (Shawn Wayans) - čo po ang. znamená popolník - žil po svojom narodení u jeho matky. Ale teraz sa z neho musí stať "pravý muž", ktorého z neho dokáže spraviť iba jeho otec. Preto sa nasťahuje do jeho domu. Znovu stretáva svojich starých príbuzných; jeho bratranca Loc Doga (Marlon Wayans), blaznivú starkú, kamarátov Loc Doga a mnoho ďalších obyvateľov štvrte. Jeho život sa mu zmení, až keď spozná mnohodetnú mamičku Dashiki (Tracey Cherelle Jones)... (demonikus)

TheEvilTwin odpad!

Na to, jak Wayansovu rodinku miluju, je tohle teda bída a průser jako svině. Obrovská slabota, nezasmál jsem se ani jednou a celé je to až drasticky trapné. Těžko říct, jestli je to nekvalitní filmařinou nebo nevděčným a obtížně zpracovatelným tématem filmu, každopádně výsledek je strašná nuda. ()

eraserhead666

"Nesnáším hašlerky, páč jsou černý, nemám rád odvrácenou stranu měsíce a ze všeho nejvíce nesnáším nahý zadek Wesleyho Snipese!" Tuším, že mé první, a osudové, setkání s bratry Wayansovými. Od té doby je miluji. Miluji jejich humor. Miluji jejich sociálně/sebe/kritický humor. Miluji to, jak si dokáží dělat prdel jak z černochů, tak i z bělošského přístupu k nim. A hlavně. Miluji Dashiki. Chtěl bych být otcem jejího devátého dítěte! Je nutné pochválit český dabing. Po dlouhé době dabing, který dokázal podyhctit atmosféru filmu a spíše jí ještě přidat, než ubrat. "Mluv oplzle!" "Už budu!" "Co jsi to říkal?" ()

Bauer

Další ztřeštěná nigga komedie, nebo-li spíš parodie na skvělý film Boyz n Da Hood, jenž má pár velmi vtipných momentů ale bohužel má více těch trapných a rádoby vtipných momentů! Také mi tato komedie dokázala, že bratři Shawn Wayans, Marlon Wayans a Keenen Ivory Wayans jsou opravdu nehorázný magoři, kteří jsou schopní hrát ve všem a dokáží zahrát snad cokoliv. Nejlepší v tomto filmu byl zcela jistě Marlon Wayans coby " big gangsta " Loc Dog, díky němuž jsem se pár krát i zasmál, jelikož měl solidní hlášky, dobrý ksichty, hodně dobrý bouchačky a nehorázně sexy řůžové bačkůrky ( už vím o co si napíšu Ježíškovi ), prostě gangster jak má být. Myslím, že je to jednoznačně komedie na jedno zkouknutí a pokud bych jí měl vidět někdy znovu, tak až tak za pár let! ()

Luboshmir

normálně se u takovýchto filmů zasměju, ale tohle je fakt mega trapný :) asi tomu nepomohl český dabing, se kterým jsem to v práci sledoval .. ()

bouncer

Několik světlejších momentů ve filmu je, ale zbytek je dosti podprůměrný. Takhle skvělou porci zábavy opravdu nepředstavuji... ()

corpsy

Skvelá paródia hodná svojho mena, ktorá ale najviac zaujme milovníkov parodovaných snímkov, resp. fanúšikov buranských komédií. ()

Korbitch

Film, který by si zasloužil rozhodně lepší hodnocení. Není to žádná tupá komedie o zfetovaných negrech.Je to průřez americkou černošskou kulturou a životní situací.Jenže když většina uživatelů těchto stránek má IQ týýkvé, tak to je těžký. ()

zlabus

Udělat parodii na "bratrské filmy" je super nápad, protože přeci jen paradovat je co. Bohužel Wayansové se po slušném rozjezdu postupně utápí v balastu černošských komedií. Trapné vtipy postupně přehlušují poměrně humorné popkulturní narážky a film ztrácí na obrátkách. Škoda kdyby se udrželo tempo prvních pár minut šel bych s hodnocením výrazně výš. Takhle je to jen další tuctovka, která prošumí hlavou a za měsíc nebudu vědět, že jsem něco takového viděl. ()

Džejkop

Nééégři, nakupujte u nás....Život po černošsku, tak trochu jinak. Parodie plná obscéních hovadin a nevkusného humoru. Skvělá babička a Log Dog. Dávám za čtyři a stojím si zatím. ()

Freemind odpad!

Jedna z nejhorších zkušeností v mém životě - krystalické utrpení a bodavý pocit trapnosti. Potěšilo mě jedině to, že režisér - jak jsem zjistil z jeho profilu na CSFD - od té doby už točil jen seriály. ()

maverick10

Nejsmutnejsi je - nevtipna parodie. Vim ze v parodiich casto vystupuje spusta postav, ktera nema v deji zadne misto, ale jejim hlavnim ukolem je pobavit. Tak mi nekdo reknete, co mela znamenat postava postaka? ()

StrYke

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood (podle názvu bych to spíše typoval na německý film než na americký) není špatnou komedií, ale má v sobě hodně suchého humoru, při kterém se nezasmějete, i když je vtipný. Třeba když černoch okrade stařenku o berle.. ()

SallyZen

Nejvíc ze všeho mě už dostal před filmem ten dlouhej americkej název. Jelikož jsem to shlédl v originále, tak jsem si užil skvělých afro-amerických(budem slušní) hlášek na plný pecky. Docela to i pobavilo, ale nic extra to není. Aspoň jsem si tu oblíbil postavu Loc Doga, kterého ztvárnil parádní Marlon Wayans. Nejlepší bylo to jeho balení holky. 65% ()

zdenotvor

Neuveritelne, nezmyselná somarina,pri ktorej som sa však dosť často smial. Niektoré vtipy boli skôr trápne ale iné ma naozaj pobavili. Taká mierne podpriemerná oddychovka. ()

Jino

Super parodie. Chápu, že někteří ji nemohou ani vystát. Já ji naopak můžu a spousty vtipů jsem pochopil. Asi nejlepší role bratrů Wayansových, hned po Scary movie. ()

Petoss1

Bláznivá komédia ktorej som koniec videl v tv a hneď som si povedal musím ju mať! Bratia Wayansovci sú skvelí, z tých ich ksichtov nemôžem..... škoda asi dvoch trapných vtípkov mohlo to byť dokonalé. 76% ()