Dougovi (Josh Gad) zostávajú dva týždne, než sa ožení s dievčaťom svojich snov. Musí ale vyriešiť problém - nemá svedka. Je odkázaný na Jimmyho (Kevin Hart), majiteľa spoločnosti, ktorá poskytuje najlepších svedkov pre mužov v núdzi. Čo nasleduje, je veselá svadobná šaráda. (TV Markíza)

Katcat odpad!

Po fakt dlouhé době jsem vypla nějaký film v půlce. Absolutně trapné, nezajímavé, nudné, ztrpčující. Již nikdy. ()

Polnoch

Keď máte chuť si pozrieť oddychovú komédiu, ktorá ani nenadchne a ani neurazí , tak toto je asi učebnicový príklad filmu z tejto kategórie. V rámci svojho žánru je to mierny nadpriemer ale veľkú kinematografickú hodnotu to nemá. 5/10 ()

minee

jako oddechova komedie pro zasmani dobre, sice dost predvidatelne ale relativne povedene. a hlavne posledni veta: "I' got a bad feeling about this flight" me nad miru potesila. ()

papadoce

Kevin Hart to ťahal vcelku slušne, lenže asi tak v 40 minúte, tam kde to malo byť najdivokejšie - počas rozlúčky so slobodou - to začala byť nuda. Herci sa možno pri natáčaní bavili, ale tak nejako zabudli na diváka. Jebať diváka, ale oni zabudli aj na mňa a to sa nerobí. Z nudnej rozlúčky prešiel film plynule do trápnej futbalovej scény s dôchodcami a 3 hviezdičky boli definitívne preč. Ale za Kevina Harta a za krásne bradavky pod tričkom Kaley dávam aspoň 2. ()

elimS

75% - komentář 20ti slovy: Kevin Hart je čím dál lepší! On a jeho namixovaná partička exotů prostě válejí! Takové "neinteligentní" prdlé komedie já můžu. ()

Mire

Nečakal som od tejto komédie príliš veľa, ale musím povedať že to bolo lepšie ako som čakal. Spočiatku mi nápad so zaplateným svedkom prišiel ako blbosť, ale nakoniec sa mi to začalo celkom pozdávať, najmä ak prišlo na scénu sedem podivínov, ktorí mali predstavovať Dougových priateľov. Koniec sa mi zdal dobre vyriešený, ku koncu som začínal tušiť že to s jeho láskou nebude vyzerať ako to malo byť. Najmä charizma Kevina Harta tento film vytiahla do slušného nadpriemeru a som rád že som po dlhej dobe mohol vidieť Kaley Cuoco s jej pôvodným účesom :) Dal by som takých 3,5 *, ale zaokrúhľovať nahor nebudem, lebo chýbalo viac kvalitnejších hlášok - tá úplne posledná ešte nestačí. ()

george82

Čekal jsem to trochu vtipnější. Zvlášť od jednotlivých 'svědků'. Film ale spnil výplň nedělního odpoledne, takže vcelku spokojenost. ()

Mamlas odpad!

Jeden z filmů, který jsem s nechutí dokoukal za 10 minut. Fakt nemám rád romantické "komedie", zvlášť ne ty související se svatbou. Mimořádně mi vadí filmy s užvatlanými černochy, kteří furt melou nějaké kraviny, které nejsou ani zajímavé a ani komické. Hrůza. Nedívatelná kravina. ()

angel.CZ

Další nudná komedie co chce těžit na jiných komediich .. VELKÝ OMYL ! Nekoukal jsem na obsazení, takže pro mě bylo dosti překvapení vidět Kaleyi (Penny) a Garciu. Vtip není nucený a právě proto je vtipný, já se dobře bavil, až nečekaně dobře. Nechci více prozrazovat, ale mohu vřele doporučit. PS: Poslední věta filmu mě dostala :-D Za mě jedna z nejlepších komedii 2015 ! 75% ()

chewbac.Ca

Po té špatné scéně se vzplanutím babičky jem tu ne-komedii ukončil.. herecké duo opravdu špatné a nevyvážené a Kaley Cuoco opět přesvědčila, že ji akorát sedne role tupé blondýnky Penny z BBT jinak je opravdu jako herečka epochálně-špatná!!! ()

kacir

Podstatne lepšie ako Spy s tou odpornou tučnou kravou, ktorej úloha bola totálne nereálna, skôr trápna. Tento chalan mal "pár" kíl navyše, ale držal sa pri zemi a pôsobil na mňa vierohodne. Nebol mi nesympatický, ale aj keby, hodnotím film nie jedinca.. Hoci nechápem, ako môže byť niekto kto nemá ani jedného priateľa.. Film prekvapí miestami peknými dialógmi. ()

blondboss

Osviežujúca romantická komédia, ktorá opracúvava veľmi zaujímavý nápad a v zásade veľmi originálna myšlienka. Pobavil som sa na viacerých skvelých hláškach, aj keď na druhej strane sa to nevyhlo zbytočným a trápnym scénam. V rámci komédií to nie je nejaké terno, ale ten nápad je fajn a sympatické herecké obsadenie, najmä v podaní Kaley, nemohlo nič pokaziť. 60 % ()