Přímý přenos slavnostního galavečera vyhlášení výsledků hlasování o nejpopulárnější interprety české hudební scény. Účinkují Nightwork, Chinaski, Kabát, Tomáš Klus, Lucie Bílá, Richard Müller & Fragile a další. Moderuje Jan Kraus. (TV Nova)

tozicnik

To si snad ani nezasloužilo přímej přenos. Snaha produkce o humorný scénky, fórky se zvukem nebo co to mělo být... fail. Naštěstí byl po ruce záchranný balíček v podobě proslovů některých oceňovaných (mělo to hlavu,patu, smysl a vtip), jinak by to byla katastrofa číslo jedna. Za nejpovedenější prvek by se dala označit asi vizuální stránka samotné akce(60%). Farna tlustá tragédie, Nightwork slaboučcí, Marta s Kolářem super ... atd ale to už sem nepatří. Podtrženo shrnuto .. katastrofa číslo tři. ()

micud

Chvílema mě to bavilo, ke konci jsem se dost nudila, fandila jsem Kryštofum, ti vyhráli, takže mise splněna. A Gottová tedy měla nádhernou róbu. ()

JUK_JANA

Jedna hvězdička - za to, jak se stylově a na úrovni dokázala skupina NightWork rozloučit, škoda jen, že k ní nedoletěl žádný ze Slavíků. Celkový průběh večera hrůza, scénárista musel být pod vlivem omamných látek, že něco tak úděsného vytvořil, počet trapných okamžiků výrazně přesahoval pár světlých míst v programu a vrcholem všeho byl zvuk - ať už vypadávající nebo naopak rušení děkovného projevu. Tohle opravdu nebyl největší hudební večer tohoto roku. Nezbývá mi než napsat - zlatý Leoš Mareš na letošních Andělech... ()

Houmi10

Na předávání Slavíku se většinou celkem těším ale taky mě většinou úplně zklamou. Dá se říct, že je to to samé stále dokola, letos potěšil moderátor, potěšilo vítězství Kryštofů, sem tam nějaký vtípek, škoda že Klus neobhájil, ale neměl k tomu daleko, jinak ale bída, stejné ksichtíky České scény, trapná vystoupení (nightwork) atd.. Příští rok asi vynechám a pro zajímavost zanechávám odkaz, kde lze najít celková pořadí jednotlivých kategorií. * http://www.ceskyslavikmattoni.cz/vysledky-rocniku/cmsarticle/#.UpaLk6vhbIU ()

aileen.bp

Proč mám dojem, že Kraus dostal od Primy úkol Novu totálně znemožnit? (Ne snad, že by to Nova nezvládla sama). Konečně moderátor , co ze Slavíků nedělal něco prestižního, ale pojal tuto ehm... soutěž jako to, co doopravdy je- estráda. Mimochodem to s rozbitým mikrofonem byl dost velký trapas, to už na nově nemají na mikrofony? ()

imagina odpad!

A mohu oslavit svůj druhý ODPAD! Ano, úroveň tohoto večera klesá s každým ročníkem a v tomto případě nás organizátoři i účinkující přesvědčili o tom, jak hluboko to jde. Bravo! ()