Najbláznivejší učiteľ všetkých čias nielenže nemá maturitu, ale nedokončil ani základnú školu. A pod budovou gymnázia, kde učí problematických tínedžerov, hĺbi tunel ku skrýši s ukradnutými peniazmi, ktoré tam po lúpeži uložila jeho priateľka.
Zekiho Müllera (Elyas M´Barek) práve prepustili z väzenia. Vedľa Götheho gymnázia, kam jeho priateľka, striptérka Charlie (Jana Pallaskeová), zakopala ukradnuté peniaze, medzitým vyrástla nová telocvičňa. Aby sa Zeki dostal k svojmu lupu, nastúpi na školu ako falošný učiteľ. Zatiaľ čo vo dne bojuje s problematickými adolescentami svojrázne drsným spôsobom, v noci tajne hĺbi pod telocvičňou tunel. Jeho kolegyňa, novopečená idealistická profesorka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), s prekvapením zisťuje, že na tínedžerov platia Zekiho neortodoxné metódy – napríklad kolektívne sprejovanie vlakovej súpravy. Študenti z obávanej triedy začínajú chápať, že na nového kantora jednoducho nemajú a na povinnom vzdelaní tiež niečo bude. Pod Lisiným vplyvom sa zároveň mení aj drsňák Zeki. Keď konečne vyhrabe zakopané peniaze a poplatí dlhy, zmení svoj pôvodný plán a neodíde do Južnej Ameriky za svojou láskou. Naopak, zvyšok peňazí minie na zasypanie tunela a chystá sa na vysokú školu. K tomu však potrebuje svoje maturitné vysvedčenie, ktoré nemá, keďže nedokončil ani základnú školu Pomôže mu riaditeľka školy, pani Gersterová (Katja Riemannová)? (TV JOJ)

Hadek10

Kdy jsem viděl prvních pár minut filmu, tak jsem si říkal "super, další film, kde nejlepší scény byly všechny v traileru...". Opak byl ale pravdou a film mě velice překvapil. Vtipné scény, neotřelý, drsný humor a sem tam nějaké cliché, svižný spád... co víc si od komedie přát. Za mě je to 88%! ()

silak_xup

Vtipný podání příběhu o kriminálníku Zekim, kterej začne učit na škole, pod kterou má zakopaný prachy a při tom co vyučuje nejhorší třídu ze školy tak dole kope cestu k penězům. Pár dost vtipných scén (fakt jen pomálu) ale nic víc. Kdyby nebylo toho trapnýho zaláskovanýho příběhu s jinou učitelkou a bylo to celkově trošku ostřejší, tak bych hodnotil víc. Párkrát jsem se zasmál ale znova už si to nepustím. Čekal jsem teda větší srandu. ()

Blazis34

No úvodem musím říct, že hned dle postav a dialogů se pozná, že se jedná o německé dílo. Hlavní drsňák Zeki svoji vtipnou roli hraje dobře, až do té doby, než se začne zabouchávat do Lisi, to už se trochu komedie mění v romantiku. Ale budiž, avšak co mi ještě více neleze do hlavy, jak najednou z nejhorší třídy (možná na světě) udělá civilizované lidi, odborníky na Shakespeare a poslušné žáky. To už bylo dost ustřelené. Jinak se film snažil každou chvilkou rozesmát publikum a nevím, zda se mu to někdy až trapným humorem dařilo, u mě tedy ne. Co ještě stojí o okomentování je soundtrack, který je převážně tvořen jen těmi největšími hity hudební scény, avšak mě se sem tyto písničky vůbec nehodily, i když skoro všechny rád slyším. Prostě mi sem nesedly. Na druhou stranu, pár momentům jsem se pousmál a sledování tohoto filmu nelituji. Dávám 65% - tři hvězdy. ()

BoldGuy

Nečekal jsem od německé produkce žádný zázrak, už podle názvu... ani mě z počátku vůbec nelákalo na tento film do kina zajít, poslední dva měsíce vychází samé lepší filmy, tudíž, že nakonec jsem se rozhodl podstoupit riziko bylo jedno z mých světlejších rozhodnutích v poslední době. Herecké obsazení fantastické, bavil jsem se celých 117 minut. Po Vlku z Wall Street pro mě druhá nejlepší komedie, co jsem letos viděl. Překvapilo. Potěšilo. ()

Reiner

Jak jsem předpokládal. Místo klasického humoru samé prasárny. Vážně skvělé a povedené. To už nikde na světě neumí nikdo natočit slušnou komedii?!!! ()

maniacxl

Vtipně svižná německá Zkažená úča,u které jsem v klidu vydržel a ani jsem nezačal po jejím skončení hajlovat. Pravda,sice nijak složitý scénář, který v podstatě jen předkládá dávno omleté věci, ale naštěstí je davkuje v rozumné míře a režisérovi se povedlo to ukočírovat tak, abyste se u toho nenudili.Německá kinematografie po dlouhatánské době příjemně překvapila.Po druhé si to možná už asi nepustím,i když vlastně zima je dlouhá......70%. ()

Jumper

Pravděpodobně první německá komedie, kterou jsem viděl, na kterou se dalo koukat a u které jsem se i bavil. Jako oddychovka ideální :) ()

ShortyIC

Veľmi podarená komédia, takéto niečo by som naozaj od Nemcov nečakal... Veľmi zábavná a zaujímavá, ani chvíľku nenudí, nič lepšie neodreaguje po práci ako takáto komédia. Super! 10/10 ! ()

gefr

Konečně trošku netradiční komedie, která neskutečně pobaví. Elyas M'Barek je skvělý a chemie mezi hlavními postavami funguje na jedničku. Přestože jsme již mohli několikrát mohli vidět "učitele-neučitele" (Jack Black, Whoopi Goldberg,...), tahle verze mě zaujala asi nejvíc a svojí surovou brutalitou si mě získala. Nemůžete tu čekat velké hraní na city, či rozsáhlý a promyšlený příběh. Jedná se zkrátka o velice vydařenou, bláznivou komedii, plnou nadávek, které skvěle fungují. Rád bych viděl detailní rozpočet, jelikož se jedná o levně pořízený snímek, kde musel být nejdražší pořízený soundtrack :) . ()

Murdoc01

Stačí, aby se nějakej přičmoudlej opejkač kebabu naculoval v Dójčlandu do kamery a je to skoro vždycky zaručená cesta k úspěchu.Takový Senomír Afghánistán z Bobry 11 musí vyblednout závistí, že mu jeho bývalý kolega ze stánku s tacos bere takovéhle veleúspěšné kšefty. Hodně průměrná komedie s viditelnou snahou co nejvíc se přiblížit Hallywůdu.Tak už i germáni mají svého Hněddieho Márfyho. ()

DonBraso

Ani jednou jsem se nezasmál,přesto je to dobrá oddechová komedie v Německém ranku.Překvapení člověk nemůže čekat ani když si myslí,že vyhrál podruhé Jackpot Sportky,prostě typická komedie,jenom s nálepkou DE,kde byl slušný hudební doprovod a příjemné obsazení,s tou známou K.Herfurth,která to chtěla a nejspíš che pořád :)Konec malinko vyšuměl,ale na tak delší stopáž se vše drží v mantinelech a na jedno zkouknutí paráda.70% ()

fimler

Myslel jsem že to bude německá blbost ale potom jsem na to omylem narazil a byla to super komedie u které mi nic nechybělo.Žáci pěkně otravní a vynalézaví.Český dabing nebyl špatný zažil jsem i horší. ()

Gtados

To snad nemůžete myslet vážně!? Že tento snímek má 75%? Absolutně nadhodnocené. Tupý příběh, představitelka Lisy je krajně nesympatická a nehezká ženská a k tomu předvítatelné. Příběh, dialogy a situace, které ve filmu nastanou jsem viděl provedeny na 100 lepších způsobů... Jít na toto do kina, tak se biju do hlavy ještě teď... ()

Lula.cz

Čekala jsem něco na způsob Holky to chtěj taky a místo toho se Němci fakt předvedli a dokázali, že umí přijít se svěží, zábavnou komedií. Takového učitele bysme potřebovali i v českém školství. Určitě to je film, ke kterému se ráda vrátím. Za poslední dobu jednoznačně nejlepší komedie. ()