Boar

Neďaleko malého mestečka v Austrálii sa objaví monštruózny diviak. Zviera je odhodlané zničiť všetko, čo sa mu postaví do cesty, takže sa miestni obyvatelia ocitnú v obrovskom nebezpečenstve. (Marceloo)

dr.horrible

Klasický odpad jak zo syfy channelu, s nehanebným castingom a hercami, a jednou vyslovene odpudivou plastikou, ktorá tomu panoptiku kraluje. O žiadnych filmárskych kvalitách sa tu nedá ani uvažovať, ešte aj hudba je trapas, iba tá sviňka, tá to drží nad dnom. S výnimkou záverečného trikového faux pas ma potešila zakaždým, jak prikrochtala do záberu. Ňuňu :3 ()

darkrobyk

Minimálně od dob Kance (1984) se mezi australskými farmami prohání přerostlý divočák. Skvělá kamera, mlžné noci, úplněk vykukuje zpoza mraků, les topící se ve tmě a obludné skřeky monstra z pekel. Jde o fantastický film, takže nemá cenu přemýšlet, jak dokázalo prase své oběti vždy bleskově vystopovat, proč jen zabíjelo, ale nepožíralo a proč se nikdo nepozastavoval nad narůstajícím počtem zmizelých (dobře, farmy jsou od sebe daleko, budiž, ale zase měli všichni mobily). Nechybí napětí, útoky - masakr ve stanu, přepadení v lese, přerušený piknik u vody i zdánlivě bezpečná stodola. Rozpáraná těla, nabodávání na kly, utržené a ukousnuté hlavy, krev. Ano, triky jsou průměrné, hlavy gumové a prase občas až moc strnulé, ale to já všechno beru. A kopice mrtvol k tomu! Film rychle uběhl, snad jen jedinci zhýčkaní klipovou kulturou nervozně poposedávali, ale mně tempo vyhovovalo. Solidní oddechovka na podzimní večer. 3,5* ()

Stanislaus

Boar se v rámci hororů s přerostlými zvířaty s nevídaným apetitem řadí spíše k těm horším kouskům. Největší slabinou filmu je špatný scénář a ne úplně sympatické postavy, kterým člověk téměř přeje, aby je ten obří uchrochtanec sežral. Co se vizuálního ztvárnění divočáka týká, tak sice nebyl tak špatně udělaný jako většina monster od Asyla, nicméně oproti takovému Jezeru s krokodýlem zde byl cítit značně upnutý rozpočet. Vesměs podprůměrný film s nadprůměrně hladovým monstrem v hlavní roli, ve kterém se o sebe tříská jedno klišé za druhým. ()

Kudly4

Chris Sun šokoval filmem Daddy's Little Girl a byl jsem plný očekávání co přinese zatím jeho poslední Horor Boar. Bohužel to ale není vůbec dobrý. Postavy vám jsou od začátku úplně u prdele, protože pomalu ani nevíte, kdo je kdo, divočák co je rychlejší než F1, kdy nejste schopni si ani všimnout, že běží ze strany, zezadu či zepředu, přitom dupot, jak od stáda koní. Když neprobíhají zrovna prasečí hody, je to strašně ukecaná nuda o ničem. Hody - Gore, je celkem dobré, ale většina je v noci. Snad jediný taťka přišel o hlavu za denního světla, ale ty efekty .. takže na druhou stranu chápu, proč za tmy. Tohle ee, ještě se v budoucnu vrátím k Charlie's Farm, tam snad budu spokojenější. (266. hodnocení) ()

Asia_Power

Kdyby tam lítal namaskovanej Nathan jako prasočlověk, dopadlo by to líp a možná by se u toho člověk nebo alespoň rákoska i lekla. Buddhožel Nathan tentokráte hraje klaďáka a tak v roli netvora máme divoký prase.Musím uznat, že kanec je sice skoro tak velká svině jako Zeman s Babišem, jenže díky nedostatku financí vypadá jakkoli jen ne dostatečně bubu. Pokaždý když se teda přichrochtal na obrazovku a koulel slepým okem směrem na Prahu a zdravým okem směrem na Brno, dostala jsem záchvat smíchu. Ne, fakt nemůžu tohle vypelichaný cosi brát vážně, navíc když vypadá skoro totožně, jako jeho děda z Razorback, kterej vzniknul v roce 1984. Tehdá to byl určitě maskérskej vrchol, no dnes je to maskérskej průser. Nejlíp to vystihnul Bill Moseley, kterej když ve filmu prase poprvé uvidí, tak se začne strašně smát a zeptá se, co to do prdele je. Každopádně srát na to, hlavní je, že jinak je to bezva zábava, ne? No pokud vezmeme v potaz, že asi tunová cca 3 metry dlouhá svině, se umí nepozorovaně připlížit k týpkovi, co stojí uprostřed louky a neustále se otáčí kolem dokola, tak to asi zábava fakt je, protože ta svině se prostě musí umět teleportovat a to je hodně hustý. Kromě toho umí na povel přestat funět, běhá asi tak 100 km/h a navíc rozhodně vysílá podprahový vlny, protože každej, kdo se ocitne v její blízkosti se začne chovat jako strašnej kokot. Což vysvětluje proč se Nathan tahá přes řeku s puškou, aby jí, když stojí proti praseti nepoužil. Místo toho jí zahodí do trávy a začne chlácholit neteř, že ta svině, co jí zrovna žere brášku, jí rozhodně nedostane. Pak seberou ještě neteřinu maminu ze země a jdou pryč. Moseley ztratí hlavu a Jarratt dokazuje, že ani zabiják z Wolf Creek na australskýho divočáka nestačí. Všem tak doporučuju se během sledování brutálně vožrat a nadšeně spolu s Nathanem zpívat z plna hrdla píseň Ice, ice baby od Vanilla Ice. U toho si pokapejte nátělník kečupem, párkrát si bublavě userte a budete se bavit stejně jako ve filmu ta parta vidláků v tý hospodě. Posledním bonusem je australská angličtina páč tak luxufně mlufit jako foni to je fnem kafdýho drfňáka, do pífi ! ()

• Když jede Bernie (Nathan Jones) Jeepem, tak začne hrát známá píseň od Vanilla Ice – „Ice Ice Baby“, kterou zároveň i začne zpívat. (Yoshimitsu)