Divoká zver

• Česko Divoká zvěř (viac)

Německá Zoo ve Frankfurtu je vcelku normální, zvířátka se chovají mile, všichni na ně jezdí a mají je rádi. Budou je mít ale rádi teď? V Zoo totiž nastane peklo, když se zvířata napijí, díky chybě personálu, z chemicky znečištěné vody a stanou se z nich vraždící bestie, ať už to jsou krysy, sloni, gepardi nebo lvi, i tak platí, že nikoho neušetří. Jediný, kdo je může zastavit, je veterinář Berner, jeho přítelkyně Laura a inspektor Braun. Dokáží zastavit vyvražďování návštěvníků? (masw)

SOLOM.

Scénář pro tento film je určitě zajímavých nápadem a mohl dopadnout velkým úspěchem. Vždyť horror se zvířetem v hlavní roli je velkým lákadlem pro diváka a tady bylo velké množství různých zvířat a tím pádem i nepřeberné možnosti, které nedokázali filmaři využít. I když zde bylo spousty scén, kdy zvířata doslova trhala kusy masa – věrohodnost zničila figurína, která měla znázorňovat oběť a léta vzduchem jak kus hadru. Na druhou stranu musím říct, že se mi líbila honička geparda s autem nebo hyeny a prasata. To byly pěkné okamžiky, na které budu celkem rád vzpomínat. ()

Flipnic

Vcelku průměrný horror. Ovšem na rok vzniku zajímavě a chytře řešený. Vše probíhá v noci, tedy v přítmí. Zvířata jsou všechna opravdová. Napadení lidí zvířaty je řešeno rychlými střihy a zmatenými záběry kamry spolu s detailnějšími záběry na gore. Film časem začne trochu nudit. Herecké výkony klasicky nevýrazné až špatné. Ale pro milovníky starých horrorů je to zajímavý kousek. Vůbec jsem tento film neznal a nikdy o něm neslyšel. A rozhodně jsem rád, že jsem si ho v trafice pořídil... ()

pornogrind

Další z filmů z ranku Animal Attack. Tentokrát se díky kontaminované vodě stanou zabijáky zvířata z frankfurtské Zoo a  ulicích města propukne zvířecí inferno. O5 musím pochválit a hlavně ocenit, že jde o živá zvířata protože je jasný, že kdyby dnes chtěl někdo natočit remake už by to bylo jen díky pomocí CGI efektů(digitální zvěřinec). O živé zvíře bychom ve filmu nezavadili. Potěšil i konec s dětičkama. 3hvězdy ()

MM_Ramone

Neraz som napísal, že mám rád filmy o zvieratách, ktoré agresívne napádajú a zabíjajú ľudí. Som priaznivcom tohto špecifického horrorového subžánru. Videl som vraždiacich psov, vlkov, žralokov, kosatku, krakaticu, krokodílov, mačkovité šelmy, medveďa, diviaka, krysy, vtáky, hady, mravce, osi, včely, zajace, pirane, žaby, slimáky, kobylky, pavúky, netopiere a všelijaku ďalšiu háveď. Videl som ich však útočiť a zabíjať vo filmoch, ktoré boli zamerané na jeden konkrétny druh. Mnoho druhový zvierací atack som prvý krát zhliadol až, keď som si pozrel  americký snímok "Deň zvierat" (Day of the Animals) z roku 1977. Ako dlhoročný priaznivec animal horrorových titulov som bol príjemne prekvapený. Preto som sa ihneď vrhol aj na ďalší multi druhový zvierací masaker. Pustil som si taliansky snímok "Divoké zvery" (Belve feroci), ktorý bol natočený v roku 1984. Chemicky kontaminová voda premení zvieratá vo Frankfurtskej zoologickej záhrade na vraždiace beštie. *** ()

Wacoslav1

Příroda se bouří. Zmagořelý zvířata utečou ze zoo a vyrazí do města! No řekněte sami takovej výbornej námět, mohlo to dopadnout špatně? Naštěstí nedopadlo ano pravda je to další béčkový animal horor z 80 let namítnete, to sice jo, ale já mám pro podobný kousky slabost. Živá zvířata (žádná digitální) hlavně moje zamilovaný kočkovitý šelmy si užiju do sytosti. Trošku to kazí ten konec s těmi haranty kterej je tam jaksi navíc a nemá opodstatnění. Na tohle téma se mi víc líbí Americkej Den zvířat, ale i tohle je dost dobrá žánrovka.75% ()