Divošky

(relácia)
  • Česko Divácké zprávy
Publicistický
Česko, 2013, 15 min

Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet. (oficiálny text distribútora)

Lou_Pagi

Heh, no nic moc pořad, většinou videa s nepochopitelnou pointou a nejčastějším tématem je asi lampa, zídka, sloupek nebo cokoliv jiného umístěného v chodníku. Doporučil bych 100m procházku např. ulicemi Rethymna, Chanie a hned by je přestalo se nad tím divit. Někdy se objeví něco zábavného, ale nejvíc bodů si ode mě vysloužil pořad za zdejší komentáře, protože ty mě fakt pobavily a to jenom díky tomuto pořadu !! Díky ()

Mistr119

Mně přijde základní myšlenka dobrá - po hlavních zprávách, které bývají mnohdy tragické a negativní, je to výborná chvíle pro uvolnění a pobavení. Ovšem mohla by tam fungovat nějaká cenzura nebo dramaturgie, která vyhodí příspěvky typu "moje stará ukázala faldy" - ano, ty zprávy si tvoří diváci sami, ale přece jenom nějaká soudnost a meze... ()

Michal118

Zajímavé je, že TV Prima opravdu toleruje takovýto bezcenný pořad. Ztráta času, když se chci na takovéto blbiny podívat, zajdu na Youtube. V televizi naprosto zbytečné. 10% ()

Cesty timem

Na pořad se dívám jen kvůli tomu, že miluji zvířata a tady v tom jejich dovednosti a akce. Je zajímavé, že podobné akce tady prezentované s lidmi mi přijdou většinou trapné.... Jo a u zvířátek vypínám zvuk, protože efekty třeba při jejich skákání jak z PC her jsou infantilní, trapné a protivné k zastřelení toho, kdo je tam dává. Se zvukem bych to nesnesl.... A minimálně jedna hvězda dolů ale za Kavalčíka. Většího trapáka moderátora aby pohledal. Jakmile moderuje on, tak nesleduji. Jsem na něj doslova alergický. To už i Kraus byl pro mne celkem stravitelný. Kavalčík měl zůstat Rudou z Ostravy. To mu sedlo! Jestli tam bude ještě dále, sundám hodnocení o další hvězdu. Nechápu, že ho nevyrazí. ()

Potjoc

Ty skeče se zvířatama je spíše roztomilé než vtipné, jenom jak tam leží a běhají, atd. Vtipnější v téhle oblasti byl Exploziv od Barrandova. Tady ale zbožňuji ty komické zvuky, co se objevují při scénách padání, lítání, kousnutí. Přesně ty zvuky a v tom podání, kvůli kterým zbožňuji třeba Psa Filipsa, Méďu Béďu, Scooby-Doo či Kocoura Cliffa. ()

DarkSikorski

Z počátku to i bývalo vtipné. Ale teď? Někdo natočí ho.no rozšlápnuté na chodníku, zadrmolí budu na Primě a hahaha fakt velká sranda. Jednu hvězdu za původní formát. Jinak je to čistokrevný odpad. ()