Non non bijori - Season 1 (2013) (séria)

Okinawa e iku koto ni natta (S01E13)

(epizóda)
  • Japonsko 沖縄へ行くことになった (viac)

Bonusová epizóda k rovnomennému seriálu. Partia školáčok z vidieka a mlčanlivý brat jednej z nich sa chystajú na výlet do Okinavy. A to dokonca letecky. (Palisander)

Hees

Kvalitatívne je to na úrovni anime Non Non Biyori a táto OVA je od neho úplne nerozoznateľná. Som rád, že konečne OVA čo oproti anime nestráca vôbec kvalitu. Suguru vyhral hlavnú cenu a ako vždy nepovedal ani slovo. Hlavnou cenou je zájazd do Okinawy a tak sa dievčatá musia o tom porozprávať, nakúpiť si veci na cestu a podobne. Inak k tomuto OVA platí presne čo som písal aj k Non Non Biyori. ()

Jeoffrey

Když si tento speciál porovnám s ostatními díly první série, pak by tohle byla spíš taková slabší episoda. V podstatě jediné dva pro mě silnější momenty jsou již zde zmíněná scéna z krámku a pak Renge jak se loučí s celou vesnicí...7,5/10 ()

ing.man

Tohle mě neoslovilo, až moc nostalgické. Ale možná bych to viděl jinak, kdybych nevěděl, že bude už třetí série. Jinak souhlas s Hees a Palisander /// Edit: po druhém shlédnutí přidám hvězdu, už kvůli tomu, že seriál se stal srdcovkou a ta scéna v konbini je vážně dobrá :D ()