Deň a kráľovná Sareth chcú niečo oznámiť. Tellem zaseje semiačka nedôvery medzi Gaal a Harim. Hober Mallow príde do svojho cieľa. (Apple TV+)

warrenur

"Vedici", "slysici", ci kto, su tentokrat zastupeni len hlasom a ich knazkou, ktora plni to, co si v zavere predoslej casti predsavzala. A kto ste hocikedy hral/hrala D&D hry, tak viete, co dokaze skola magie zvana, iluzionistika. :) Takze si divak pozrie par klamlivych obrazov a vie, ze moc z toho, co vidi, nie je to, co si mysli. :) Nabozenski proroci na Trantore dostavaju "nahubky", cisar ma svoj preslov v arene nuz a zlodej sa stretava s dalsimi entitami na "konci" galaxie. Chaos? jop..z casti. Slabsi priemer. Kvitujem epicky vzlet priseriek na "loviska" na prilahlom mesiaci. ()

jjjerry

Tohle je prznění knih. Podkopání promyšlené logiky. Hloupost scénaristů.Jak může najednou předpovídat Harry jednotlivce Mezka mentalika? když se celou dobu mluví a matematice a statistice. ()

Martrix

Zatímco linka s Cleonem má potenciál a šikovný scénárista by mohl uplácat vesmírné hry o trůny, tak linka se Seldonem je nesmyslný blábolinec. Jsem schopen se oprostit od pošpinění knižní předlohy, ale faktem je, že je to bez ohledu na ni, mizerný seriál....resp. třetina až polovina stopáže je za 3* a zbytek za odpad!. ()