Gaal, Salvor a Hari priletia na Ignis a objavia zdroj zvláštneho signálu, ktorý sledovali. Úsvit a Súmrak sú voči Dňovi podozrievaví. (Apple TV+)

Martrix

Může být něco horšího, než flashbacky do událostí první řady, která byla tragická? Může. Nová sada sraček. Demerzel-robot chytající císaře za koule a následně s oplzlým gestem zahlásí...mysli na mě. A i když jsou stížnosti na nectění předlohy ohrané a asi i promlčené, tak má závěr epizody velký potenciál, opět fandy knih naštvat. PS: je mi jasné, že slovo mentalik je ok pro české čtenáře, ale amíci museli sáhnout po zřících...jinak by je sdružení mentálně postižených zšikanovalo do kuličky. Přitom právě mentálně postižení, budou nejspíš jedinou vděčnou cílovkou, tohoto srálu. ()

jjjerry

Linka Cleon a Demerzel je jediná na co se dá koukat.To gender, rasa vyvážený Salvor Hardin je herecky i scénaristicky hrozný. Proboha proč někdo mění mentaliku za zření. Nesahají Aimovi ani po kotníky a budou to měnit. Horší než komunisti, ani ti nepřepisovali knihy tak výrazně. ()

warrenur

Po konecne slusnej, stvrtej epizode, sme opat sklzli do slabsieho priemeru. Opat tvorcovia uhybaju od vyznamnejsich dejovych linii a v zavere otvaraju dalsie vetvenie. Investigativa rozsafnej princeznicky pokrocila o kusok a dve krajne verzie "troj-jedineho" maju na stredneho tazke srdiecko. Sklamanie. Osobitne ma neoslovil ziadny herecky vykon, ci scena. ()

• Konec epizody je natočen v Prachovských skalách, kde se natáčelo od 17. února do 24. února 2023. (FriggoCZ)