Po skončení 2. světové války a ztrátě Stevea Rogerse, známého jako Captain America, je agentka Peggy Carter uklizena mimo terén, kde vykonává nudnou kancelářskou práci za šovinistických poznámek svého nového nadřízeného. To se však změní poté, co Peggy přijme misi, na kterou by si nikdo z jejích kolegů samostatně netroufl. (Psema)

HiddenDragon

Celkem vtipny akcni kratas s krasnou agentkou Carterovou, navazujici na "Cpt. America: The First Avenger" (2011), a zaroven pilot k jejimu serialu. Je to takova Black Widow v kostymku. Moderni zena v rane dobe povalecne :) ()

Gogo333

Dozvíme se copak se stalo s agentkou Carterovou potom, co její milý skončil u ledu. Peggy předvede, že není jen pěkná slečna, ale že se umí taky dost dobře ohánět. Akce dobrá a celkově moc příjemný kraťas. A na konci ty bikiny pobavily. 80% ()

Dyas

Tohle se dá shrnout jednou větou - Agent Peggy Carter je boží. A že umí efektivně a zábavně zmlátit pár chlapů. Howard Stark a Dum Dum Dugan umí pobavit. ()

Darth Maul

Najzaujímavejšia postava z filmu Captain America: The First Avenger si bez najmenších pochybností zaslúžila týchto pár bonusových minút navyše. Okrem pohľadu na Peggy Carter ma potešili hravé záverečné titulky a vtipná scénka na konci. /// "Povedzte jej, že spolu so mnou povedie S. H. I. E. L. D... A Flynn, aspoň sa tvárte, že máte z tej správy radosť." ()

Marys

Hm, nič extra. Nemôžem povedať, že som čakal niečo viac, pretože som pravdupovediac nič nečakal, Ale nijaký veľký efekt som z tohto krátkeho filmu nerozpoznal. ()

Rufete

"Bikini." Peggy je výborná a líbil se mi i její seriál. Super kraťas, alespoň víme, jak se Peggy stala jedním ze zakladatelů Shieldu. Akce byla boží, krátká, rázná, s humorem. V roce 2013 se asi ještě nevědělo, že bude mít Peggy za dva roky vlastní seriál, takže mi tady pár věcí nesedí, ale to nevadí. Howard Stark a Dum Dum Dugan potěšili. ()

Matli

Parádní kraťas se svým příběhem, škoda že Hayley Atwell nedostala víc prostorů v ostatních Marveláckejch filmech. 87% ()

Nerd4Dreaming

Taková jednohubka završující seriál Agent Carter. Ale je vidět že vznikla ještě před seriálem, takže pár věcí nesedí. Ale okrem toho dobré :)) ()

Torgal

Nemôžem povedať, že by ma to zaujalo, snáď len záverom sľubujúcim niečo zaujímavé pre druhého Kapitána Ameriku. Technicky aj výpravou ale na úrovni. 6/10 ()

Mouchal

Marvel po dvou zbytečných kraťáscích přišel s agentkou Carter, která i přesto, že je ve své nové práci dost šikanovaná svými mužskými kolegy, přijme náročnou misi a poradí si s ní tak, jak by měla každá drsná žena. Za zvuku všudypřítomných nakopnutých koulí! Protože tento kung-fu prvek v choreografii ženských mlátiček nemůže chybět. Plus si k tomu přidejte slušnou dobovou atmošku, taťku Iron Mana a bikini (hlavně ty bikini!) a máme o solidní zábavu, leč na malém prostoru zaděláno. 80% ()

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Dostane agentka Carterová vlastní seriál?

Dostane agentka Carterová vlastní seriál?

21.09.2013

Na sequel Captain America: The Winter Soldier, který má premiéru 4. dubna 2014, se těšíme, proč by ne. Jen jeden fakt nás na něm rozesmutňuje – že se kvůli propasti času nemůže vrátit agentka Peggy… (viac)