Nejlepší trapasy

Poviedkový / Komédia
Česko, 2013, 74 min

Réžia:

David Sís

Miroslav Táborský, Iva Janžurová, Václav Postránecký, Zdeněk Žák, Jaroslava Obermaierová, Tereza Kostková, Pavel Liška, Veronika Freimanová, Michaela Maurerová, Tomáš Matonoha, Karel Zima (viac)

Úspěšný cyklus se vrací v novém vydání! Výběrem nejžádanějších diváckých příběhů provází Miroslav Táborský. (oficiálny text distribútora)

blanic odpad!

Nejlepším trapasem tohoto seriálu se stává seriál sám o sobě. To je děs, co ještě dneska může vzniknout. Producent šetřil financemi. herci výkony, scénárista nápady... prostě všechno špatně. ()

Jamalkaa

Některé díly velmi pobaví. Nejlepší jsou ty s policisty a lumpem Pavlem Liškou. Ty by si zasloužily více hvězd, ale bohužel jiné díly jsou daleko slabší. Většinou ale příjemná a nenáročná televizní zábava provázená skvělým Miroslavem Táborským. ()

Peabody

Projel jsem dvě série a mám pocit, že jde jen o nastavovanou kaši Bakalářů, zhruba na stejné úrovni námětů, což nepřekvapuje, ty jsou ze života, horší úrovni scénářů (o něco, ne o moc) a tím pádem na něco slušného přijde halda hovadin. M. Táborský je milý, celkově jsou ale herci nic moc a trapné šaržičky J. Mádla, P. Lišky a dalších přehrávačů nejsou moje gusto. Ale i to bylo dříve, Bakaláři taky za moc nestáli ()