Nejlepší trapasy

Poviedkový / Komédia
Česko, 2013, 74 min

Réžia:

David Sís

Miroslav Táborský, Iva Janžurová, Václav Postránecký, Zdeněk Žák, Jaroslava Obermaierová, Tereza Kostková, Pavel Liška, Veronika Freimanová, Michaela Maurerová, Tomáš Matonoha, Karel Zima (viac)

Úspěšný cyklus se vrací v novém vydání! Výběrem nejžádanějších diváckých příběhů provází Miroslav Táborský. (oficiálny text distribútora)

Pepinec

Jestli došlo ke změně a trapasy se od roku 2013 dělí ne na velké nebo malé, nýbrž na dobré a špatné, měl by se pořad přejmenovat na Trapasy nejhorší. Se stylem "na pět pokusů jeden úspěch" může bodovat třeba Špotáková, ale určitě ne televizní povídkový seriál. ()

kingik

Výběrem nejlepších, respektive nejžádanějších povídek na náměty diváků, se na televizní obrazovky vrací populární "Trapasy" uváděné Miroslavem Táborským. Je předem jasné, že navázat na fenomén Bakalářů v podstatě ani nešlo, protože k dispozici už nebyl tak kvalitní tvůrčí tým jako před léty a dnešní scenáristé a režiséři už jsou jen stínem tehdejších mistrů. Miroslav Táborský se se svojí roli popasoval s nadhledem a srší z něj dobrá nálada. O to samé se pokoušejí i povídky, jejichž kvalita je vysoce kolísavá. Na dvě dobré připadá pět blbých až hrozných, které ještě jak jsou křečovitě napsané a nepříliš dobře řemeslně natočené, jsou poměrně snesitelně zahrané. Opakující se herecké obsazení, kdy v mnoha povídkách vidíme Pavla Lišku hrát tu samou postavu pana Císaře nebo Otu Brouska, Jiřího Mádla, Zdenka Žáka, či průvodce pořadem osobně, je jaksi detail a zřejmě se nechtělo plýtvat finančními prostředky za pestřejší ansámbl. Pro úterní večery, či případné sobotní reprízy, je to vhodné dílko, které si neklade za větší cíl, než jen sympaticky pobavit diváka lačnícího zažít nějaký ten trapas nejen v životě, ale také na televizní obrazovce, kde se škodolibě může zasmát jiným. 60% ()

Will_X

Kvalita jednotlivých trapasů značně kolísá.. Někdy je to opravdu super podívaná, ale z větší části je to průměr až podprůměr.. 45% ()

consuela1

Hodnotím jediný díl, ze kterého jsem shlédla tři příběhy. Každá ze tří hvězdiček patří pejskům, hlavním hrdinům všech povídek. ()

rakovnik

Pokus o opakování Bakalářských příběhů, ale bohužel se scénáristy, kteří nejsou schopní napsat dle námětu zajímavý příběh a s herci, kteří nejsou ochotní se slabým scénářem k lepším výkonům. Takže slabý scénář se slabými hereckými výkony, přestože jsou vybrány ty nejlepší trapasy. ()

zette

Takove volne pokracovani kdysi tolik oblibenych bakalaru neurazi ani dnes. Jednotlive povidky jsou rozlicne urovne, ale na odreagovani funguji temer dokonale. Da se rict, ze me pribehy z lidu bavi a Taborsky roli pruvodce tohoto tv cyklu zvlada taky dobre. ()

sskrblik

Úroveň tohoto seriálu je znatelně slabá, přesto se najdou povídky, které vás pobaví. Jen je potřeba oddělovat zrna od plev a pečlivě vybírat. Když náhodou na 20 minut přepnete někam jinam a vrátíte se na to co vás zajímá, v podstatě se nic zásadního nestane. ()

katu147 odpad!

co Češi nedovedou natočit za blbosti... Děs. A s ohledem na to, kdo tam hraje - tedy myslela jsem si, že tito herci mají nějakou úroveň, ale tohle nešlo... - je to bída.. ()

borohub

Některé příběhy jsou slabší, některé naopak dost dobré a některé průměr.. Celkově mě to docela bavilo a v každém dílu byl minimálně alespoň jeden dobrý. Jasný je to taková jednorázovka, ale tak proč ne.. 75% ()