Co jsou to trapasy? Stal se vám někdy nějaký? Že ne? Tak to zase Miloši Kopeckému ano. A ne jeden. Znamenitě vás o tom přesvědčí v této „reportážní“ komedii. (mrLotus)

evapetra

Několik povedených hraných jednohubek ze světa lidské trapnosti a netaktnosti je vtipně zabaleno do formátu fiktivní reportáže, ve které Miloš Kopecký zpovídá spoluobčany a táže se jich na ten jejich největší trapas. ()

Marthos

Série drobných nedorozumění, omylů a trapasů s neodolatelným Milošem Kopeckým v roli průvodce i nebohého účastníka nepříjemných situací. To je pan Kopecký. – Milostivá paní matka, že? – To je moje paní. – Ale vypadá ještě výborně, že? Promiňte, milostivá paní, v tom případě jsem dal květiny vaší služce. – To je moje dcera. – To je slečna dceruška? No ovšem, to je vidět na první pohled! Ta ústa, oči! – Viďte! To bude asi tím, že je z Mirkova prvního manželství! ()

Oskar

Miloš Kopecký promlouvá na kameru k divákům a vstupuje do děje, plného nebezpečí společenských faux-pas. Celá léta mezi prvním a druhým viděním této věci jsem byl přesvědčen, že šlo o seriál. Je to sice jednorázová epizodická komedie, ale těch epizod je v ní opravdu přehršel. Trapasy působí jako černobílá demoverze filmu Já už budu hodný, dědečku!, s jedním rozdílem. Kromě scénky s květinářkou nemá postava "alternativního Miloše Kopeckého" nic společného s cholerikem z pozdějšího filmu a do trapných situací se dostává většinou bez vlastního přičinění. Jinak jde o tentýž humor a až na výjimky (zbytečně protahovaný trapas Jiřího Hrzána) je k popukání. 80% ()

honajz

Druhý díl se mi líbil víc. Tohle je takové - jako by si Schulhoff pořád chystal materiál pro celovečerák a zkoušel, co funguje, a co ne. Nevyrovnaný slepenec jakoby trapasů, které někdy ani trapasy nejsou, a kde se některé postavy chovají hodně divně, což je nejvíc vidět u scénky s Hrzánem. ()