Sofie žehlí u Emy Karlovy průšvihy a Bertička zatím najde zásnubní prsten, který Karel schovává. Otmar už se nemůže dívat na to, jak se Milan trápí, řekne mu, že pokud o Emu stojí, měl by o ni bojovat. Sám usiluje o Sofii. Linda, která zřejmě čeká Richardovo dítě, se rozhodne dítě mít a vychovat s Adélou, která vždy po dětech toužila, ale sama je mít nemůže. Jakub se odstěhoval zpátky na loď a Šárka je sama v novém bytě, s Lindou se smířily. Zuzana pochopí, jak moc ublížila Róze a s Marcem se rozchází. Ema se svěří Lindě, že s Karlem v milostném životě nikam nepokročili, oba si zoufají. Záhy se usmíří a chystají se konečně na své velké poprvé, což tentokrát překazí Milan s Otmarem, kteří sledují Sofii. Ta v domnění, že chtějí unést Bertu, ji zavře do Babyboxu, z nějž děťátko nelze získat zpět. Milan s Karlem si díky strachu o dceru porozumí, Milan jednou pro vždy vyklidí Karlovi cestu. Otmar se dává dohromady se Sofií a vyhodí Milana z pokoje pro hosty. Richard Šárce naservíruje její knihu jako překvapení, dokonce i s autogramiádou, kam přijde Jakub a neskončí to slavně. (HBO Europe)

Necrotongue

Proti dvěma předchozím epizodám kvalita opět lehce poklesla, neměl jsem až tolik možností zasmát se a celá dějová linie, která se týká vztahu Šárka/ Jakub je děsivě průhledná, takže musí být všem jasné, jak to dopadne. Vytváření rádoby dramatických momentů je tedy úplně zbytečné. ()

mira007

" Kdyby mi matka prcala mího kluka, tak bych se jí tak nezastávala!" zase jdu smíchy do kolen, tenhle díl měl nejvíce scén, kde jsem šel smíchy do kolen. Ne že by se to dějově někam posouvalo, ale já se za pět hvězd královsky nasmál ()

LachtanShows

Příšerně brakovité chování postav jako je Sofie, Karel nebo Otmar se dá přirovnat těm přiblblým českým novodobým komediím, které tak bojkotuju. Sice se v linkách kolem dějí smysluplnější věci, za scénu s babyboxem se ale normálně stydím. ()