Nová show Leoše Mareše, která se musí jednoduše vidět! Těšit se můžete na zajímavá témata a neméně zajímavé hosty. (oficiálny text distribútora)

zdepapepa

Je celkem zajímavé, že země odkojená pořady typu Riskuj, Videostop, AZ-kvíz, Nejslabší máte padáka, Kufr, Chcete být milionářem, Taxík nebo O poklad Anežky České není schopna převzít tenhle dokonalý britský soutěžně-zábavně-naučný pořad tak jak existuje. Je celkem zajímavé, že se Prima snaží zanechat na tomto pořadu svoji stopu asi jako když si pes značkuje svoje území močí. Výsledek je ale v obou případech stejný - moc se nezmění, naopak je to akorát všechno zbytečně mokré a smrdí to močí. Je celkem zajímavé, že nabídka na roli moderátora, který má mít charisma vůdce, vědomosti profesora, smysl pro humor internetu a dekorum prezidenta, nebyla schopna nabídnout nic lepšího než je Leoš "nerd brýle" Mareš, který akorát čte správné odpovědi z kartiček a přiděluje body. Je celkem zajímavé, že místo sečtělých lidí, před které když je postaven problém ve formě zapeklité otázky, tak se snaží přijít na správnou odpověď, náš národ reprezentují baviči, u kterých nejvíce vede toaletní humor a již od začátku očividně nepravdivé, stěží zábavné historky. Je celkem zajímavé, že po položení otázky je většinou ticho, hosté se snaží spíš vymyslet vtip a nechtějí se ztrapnit, takže klakson zvoní zřídka a Patrik "Alan Davies" Hezucký nehraje zábavného idiota s idiotsky geniálními otázkami a odpověďmi. Je celkem zajímavé, že humoru a otázek je tam zřejmě tak žalostně málo, že v jednom díle jsme si užívali zpívání pana Koháka a opravu zaseknutého klaksonu místo zákeřných otázek, což při půlhodinové stopáži je docela všeříkající. Je celkem zajímavé, že je pořad ořezán o General Ignorance, že v něm je žalostně málo v ČR obecně známých mylných informací, že v něm je žalostně málo otázek týkajících se ČR, že místo krátkých úderných zvuků jsou tam klaksony písní, které si pak hosté raději pouští než aby pomocí nich hádali. Je celkem zajímavé, že tomuhle pořadu musím dát jen jednu hvězdičku, i když bych mu rád dal plný počet. Ale celkem zajímavé věci stranou - jsem rád, že se Prima snaží adaptovat různé cizí televizní formáty (Got Talent, Family Feud, Whose Line is it Anyway, nyní QI). Jednou to vyjít musí. FYI v původní verzi tohoto komentáře bylo místo sousloví 'celkem zajímavé' napsáno 'naprosto depresivní'. ()

JirkaLexa

Dnes poprvé jsem našel čas na tento nový pořad nebo spíše talk-show. Byl jsem opravdu potěšen a neskutečně pobaven. Místy jsem dostával až záchvaty smíchu z některých poznatků a komentářů hostů a také samotného moderátora Leoše Mareše, který opět potvrdil své kvality a dokázal, proč zrovna on je nejznámější a nejlépe placeným moderátorem u nás... 80% ()

Big Bear

Co Mareš odhodil své kožichy, přestal mektat do tklivých melodií za vokálů Kerndlice a věnuje se výhradně moderování a hlavně raní show na E2 s Patrikem Hezuckým, tak ho celkem můžu. Jeho moderování všech těch netalentů a nesuperstar mě nechává chladným, ale často jsem si uvědomil, že se bavím u jeho projevů, kdy je nucen chytat smeče Hezuckého. Proto mne celkem zajímalo převedení původně britského pořadu QI do českého hávu (což se ne vždy daří), kde je Mareš hlavním moderátorem. Opět jsem si uvědomil, že bych někdy byl rád, kdyby jsme také něco vymysleli sami a pořád nepřejímali licencocvané formáty... Když jsem viděl Mareše v brýlých ala Dr. Štrosmajer, řekl jsem si že nad tímhle nebudu ztrácet čas. Ale chyba lávky! Stačilo vidět pár minut a už jsem se neodtrhl. Ba co víc, královsky jsme se bavil. Jak zde již padlo, záleží na výběru hostů. Mareš sám kupodivu moc nestíhá a sám často propadá smíchu při slovních přestřelkách jeho hostů. Být to jen na něm, bylo by to slabé. Naštěstí hosty zvolil dobře.Viděl jsem pár věcí s lidma se stand up show Na stojáka, což jsou mistři improvizace a bylo to super. Všem kraluje Knor spolu s PhDR Šmoldasem, který se pozvolna etabloval do rolí baviče a matadora různých TV Show. Poslední QI s Jakubem Kohákem !! - mně málem stálo udušení od smíchu. Na tohle si zkrátka budu dávat pozor, aby mi neunikl ani jeden díl. * * * * ()

cheonsacz

Nechápu lidi co to hodnotí ještě před koncem odvysílání prvního dílu. Mě se to líbilo. Vtipné a hlavně to nebylo zbytečně dlouhé. Na originál to samozřejmě mít nebude, ale musíme brát ohled na to, že se to nesnaží překonat původní verzi, ale naopak se to snaží postavit na vlastní nohy coby česká verze. ()

PamelaJJK

Asi takhle: Hosté prvního dílu byli skvělí, hlavně pan Miloš Knor a pan doktor Cyril Höschl. Jejich reakce byly vtipné a zábavné. Tím končí klady tohoto pořadu. Nejslabším článkem této české verze britského formátu je, jak jsem očekával, Leoš Mareš!!! Vtipný nebyl vůbec. Působil trapně a jeho outfit byl nemožný, tak jako obvykle... Samostatnou kapitolou je bodování. To je průser. V podstatě je to o nějakých subjektivních sympatiích a antipatiích pana Mareše. Takže sečteno a podtrženo: V podstatě velice slabá a podprůměrná TV zábava, které po prvním dílu dávám dvě hvězdy jen díky hostům. Nebýt jich, tak by to byl odpad! ()