Quite Interesting je zábavná soutěžní TV show uváděná Stephenem Fryem. Má 1 permanentního soutěžícího (Alan Davies) a další 3 soutěžící převážně z řad komiků. Stephen Fry klade záludné až nesrozumitelné otázky, na které je málo pravděpodobné znát odpověď a soutěžící se na ně snaží co nejvtipněji reagovat. Body se nedostávají jen za správnou, ale hlavně za zajímavou a zábavnou odpověď. Strhávají se za odpověď nesprávnou, nudnou a očividnou. (wendows)

Ukážka z filmu

Ajka1

Úžasný TV pořad plný zajímavých faktů a zábavných hostů - naprosto miluji díl, ve kterém John Session vypráví historku a dokonale při tom napodobuje Alana Rickmana. A ještě nesmím opomenout epickou debatu na téma "Proč holubi neradi chodí do kina?". Zvuky buzzerů jsou také unikátní a Stephen Fry je "božan"! ()

vittorrio

Britská show, pri ktorej nikdy nestrávim len stopáž jednej časti. Zábavné, poučné a - áno zábavné! Partička hostí, ktorí sa v podstate točia v ďalších panel shows ako WILTY a 8 out of 10 Cats (a does countdown) sa pozná už tak dobre, že QI je exkluzívnym pohľadom do rozhovorov skvelej partie inteligentných ľudí, ktorí v podstate bavia sami seba a tým aj všetkých okolo. Osobne je mojim obľúbencom v tejto show David Mitchel a jeho angry logic. " Oh no, actually, we're supposed to live until we're 250 but no, we're eating all this poisoning bread and milk all of a sudden, we can barely live past 98" ()

kareen

Vyrozuměla jsem, že existuje ještě jakási česká mutace, kterou jsem neviděla a ani to nemám v plánu měnit, ale tohle je dobrá hlína. Znáte to, když se sejdete s přáteli, nahodíte nějaké téma k hovoru, někdo k tomu prohodí nějakou vtipnou poznámku, druhý si přihodí, pak další a další a než se nadějete, všichni se od srdce bavíte, ačkoliv to má od původního tématu na světelné vzdálenosti daleko a pokud by šel kolem nějaký nezasvěcený člověk, bude si nejspíš t'ukat na čelo, zatím co vy se válíte smíchy. Tak takhle nějak to chodí v tomto zábavném pořadu, rozdíl je jen v tom, že tady se takto vyblbnou velmi zajímavé osobnosti britské kulturní scény, celé jim to moderuje skvělý Stephen Fry a ještě se sem tam dozvím i něco užitečného. ()

drilo

Fry a Davies ... čo dodať ak sa k nim pridá Jo Brand, Jimmy Carr, Bill Bailey alebo David Mitchell ... máme skvelý recept na asi najlepšiu televíznu show aká bola kedy vymyslená ... vrelo odporúčam každému komu nevadí angličtina na youtube sú celé série tohoto skvelého zábavného programu (aj XL - o 15 minút dlhšie verzie) ()

vbspeedy

Pořad plný humoru a zajímavých informací moderovaný pravým anglickým gentlemanem Stephenem Fryem. Když si k tomu člověk přičte skvělé hosty (např. neodolatelné komiky jako Jimmy Carr, Bill Bailey či Phill Jupitus), vzniká nebezpečně návykový a při tom nenásilnou formou vzdělávající mix. Kdyby česká produkce místo soap oper kopírovala pořady takovéhoto kalibru, nebylo by sledování naší televize takovým utrpením. ()

• S nabídkou uvádět QI byl první osloven Michael Palin, až po té, co odmítl, byl kontaktován Stephen Fry. (Dreamiest)
  • Serie QI jsou označovány písmenem. První je tedy označena "series A" a všechny témata v první sérii začínají na A (Adam, Astronomie, Atom, atd.), v druhé sérii na B (Bible, Bomba, atd.). Takto se to neustále opakuje. (Poker_Face)