Spice Girls: Viva Forever

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Hudobný / Krátkometrážny
Veľká Británia, 1998, 5 min

Videoklip od skupiny Spice Girls z albumu Spiceworld k piesni Viva Forever začína otvorením knihy s príbehom, kde dvaja chlapci na lúke nájdu umelú dvojfarebnú vajcovitú škrupinu, z ktorej vyskočí živý kohút na strune. Ten ich vyláka do lesa k inej škrupine, z ktorej vyletí pätica víl pripomínajúcich členky tejto skupiny. Jeden chlapec sa zľakne a ujde, druhého čaká s týmito vílami veľký zážitok. (Marek1991)

Aluska88

No jo... Songem Viva Forever se Geri Halliwell rozloučila jak s ostatními členkami skupiny, tak i s fanoušky. Jedná se o jejich poslední společnou píseň, kde si Geri i tak zazpívala jen malou část. Melancholická písnička s krásným videem. ()

Marek1991

Najlepší klip a pieseň od skupiny Spice Girls, ako keby to ani nebolo ich, aspoň to si myslím. V detstve ma to desilo, dnes si myslím, že to bol úžastný mysteriózny klip, ktorý hudobne je priam pohladením zmyslov. ()

corpsy

Prečo sa odhodlala skupina ku svojmu ďalšiemu hitu klip bez zobrazovania ich pekných tváričiek? Tenzia vytvorená v skupine ( a nielen v tejto, časom sa to ukáže všade ), tomu dala voľný priebeh. Vznikol tak tým pádom klip, ktorý patrí paradoxne k ich najslabším. ()