The Superheroes Hangover

Krátkometrážny / Komédia
Francúzsko, 2013, 5 min

Superman, Batman a Spider-Man se ráno probudí se strašnou kocovinou a vůbec nic si z předchozího večera nepamatují. Před sebou však vidí zničený New York. S pomocí Profesora Xaviera, který se párty taky účastnil, se jim podaří vzpomenout si na divokou noc. (TwoFace)

ABLABLABLA

Naprostá bomba. Zbožňuju filmy se "superhrdiny" a tady si z nich partička Suricate udělala řádnou prdel a ono to funguje. Jakýkoliv film o pařbě se může jít po tomhle zahrabat, ať už samotný Hangover, 21&over a spousty dalších /a že jich je/. Zkoušela jsem si to pustit podruhé, abych postřehla všechny ty hrdiny a nedá se to. Ale tak, když už jsem si s tím dala tu práci, tady to je: Spiderman, Batman a Superman v hlavní roli, následují Iron man /tady v zastoupení Tonyho Sparka/, dva z Fantastic four (Mister Fantastic, Invisible woman), Flash, Wolverine, Thor, Robin, Captain America, Catwomen, Profesor X, Poison Ivy a další, které jsem nepostřehla, nebo jejichž jména se mi nevybavily (ano mám tolik času, že ho můžu vyplýtvat na vyjmenování nejznámnějších Marvel superheroes). A málem bych zapomněla na HULKA:) A to by byla chyba ;) K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=OOWAUAWy7rs ()

Sarkastic

„S velkou mocí přichází…velký kočky!“ Snímek sice ne tak úderný a co do potenciálu využitý jako třeba geniální Den, kdy Země přestala masturbovat, přesto je ve své krátkosti stále hodně střelený, vtipný s pár dobrými narážkami. Mile mě překvapila technická/triková stránka. Za mě to budou slušné 4*, věrnější fanoušci superhrdinů (než jsem já) třeba ještě 1 hvězdu přihodí. „Co to máš s hlasem?“ - „Asi jsem moc křičel.“ ()

SOLOM.

A kdy přijdou kurvy? Robin by měl přijít každou chvilku…Komiksové hrdiny moc nemusím, ale tahle párty, jo tak to bylo něco jiného…vcelku povedený snímek, který je plný nejen slušného ale samozřejmě i trapného humoru, ale jo – člověk se u toho pobaví. Je vidět, že ten chlast je vážně velké svinstvo, ale zase bez něj by nebyla taková prdel a naši hrdinové si to užili do syta. No obyvatelé baráku a hlavně města už si to sice nemyslí… ()

• Na párty můžeme vidět postavy jak z komiksů Marvel, tak DC. Jsou to tyto postavy: Superman, Batman, Harley Quinn, Poison Ivy, Robin, Flash, Catwoman, Mr. Fantastic, Invisible Woman, Hulk, Iron Man, Black Widow, Captain america, Thor, Spiderman, Deadpool, Profesor X, Wolverine, Cyclops. (Wade)