Posledné dva roky sa Ben (Kevin Hart), strážnik zo strednej školy, snaží dokázať detektívovi Jamesovi (Ice Cube), že nie je blázon len do počítačových hier, ale aj do detektívovej sestry. Keď Bena konečne prijmú na policajnú akadémiu, James ho posadí na miesto spolujazdca služobného auta, aby ho poriadne vystrašil a ukázal mu, že na prácu v polícii nemá. Udalosti divokej noci ich ale zavedú k najnebezpečnejšiemu zločincovi v meste a James na vlastnej koži pocíti, že Ben nemá od prudkých slov ďaleko k činom. (TV Markíza)

Fajung

Klasická americká komédia z kategórie zbytočných o dvoch pribrzdených ukecaných čierných típkoch. ktorí si pomýlili Mc Donald s policajnou stanicou. V porovnaní s Jump Street, či Bad boys atd. s podobným námetom je to totálna slabota. 30% ()

Tomy_Reardon

ice cube a jeho stoneface a kevin hart a jeho kevin hart.. jo to jde..byla to prdel.. ale proste ten klasickej prubeh pribehu..dva lidi se na zacatku nesnasej a pak ten fakin Love End..nono to prece zname.. ale tak ne uplne stracenejcas..ten charger byl mucQ..obcass sem se fakt zasmal, obcas pousmal a obcas sem na to cumel jak na kamenak(zivotni ztrata)..asi dobry ()

Ace.A.T.L.

Klasický téma, snaha o něco víc, než se dá vymáčknout a nic, co by jakkoliv překvapilo nebo extra potěšilo. Klasická tuctová policejní double akčňárnička. Za mě 2* a NEDOPORUČUJU ()

PatrikP4

Mě se to líbilo... Kevin Hart to slušně dokázal "zabíjet"... Samozřejmě příběh je klišé, ale který v téhle době ne? Fakt spokojenost... Zasmál jsem se a to je důležité když je tady u toho napsaná Komedie... Navíc velmi slušný hudební podmaz! ()

MadyDollar

Takovej jednodušší film. Nijak zajímavý děj ani postavy, ale na zasmání v neděli večer, když už má mozek vypnuto a psychicky se připravuje na pondělí, celkem ucházející podívaná. ()

Goumen

Často zmiňované srovnávání s Mizery je určitě na místě a souhlasím, že jde o slabší odvar. Není to špatné, ale Hartovo neustálé žvanění to chvílemi docela kazí. Jinak klasická černošská komedie. ()

Da_reba

Dámy a páni, predstavujem vám budúci "mega kinohit" ktorý pobeží asi za 3-4 roky niekedy v neskorých hodinách na TV NOVA, JOJ, PRIMA a MARKÍZA. Jo aby som nezabudol, ešte ktomu sa môžete tešiť na skvelé 15 minútové reklamy!!!! ()

Chlopotun

Totálny priemer, ktorý vyfučí z hlavy skôr ako nabehnú titulky. Jeden z tých filmov, ktoré ja radím do kategórie pozrieť a zabudnúť. 50% ()

StanleyVanH

Tak jako zasmál jsem se asi tak třikrát z celého filmu, takže to jako komedie moc nezpívá. Ice Cuba mám zrovna rád, ale tady se moc nepředvedl. Jako stačilo Mi to vidět jednou a nikdy víc. Takoví slabší Mizerové co na to jiného napsat. ()

montel

Ben Barber (Kevin Hart) je tak trochu nešika, ale má doma krásnou přítelkyni Angelu (Tika Sumpter), které chce dokázat, že dokáže být vícenež jen obyčejný hlídač na střední škole. Proto se přihlásil na policejní akademii, kterou chce úspěšně absolvovat a stát se policistou, stejně jako Angelin bratr James (Ice Cube). Ten Bena z celého srdce nesnáší a chce jej za každou cenu od Angely odehnat. Jakmile se dozví, že se chystá Ben na policejní akademii vezme jej sebou do terénu a chystá se mu dokázat, že je budižkničemu a že nemá na to stát se policistou. Ben je zpočátku opravdu hrozný a nebudí u zločinců žádný respekt, to ale netuší, že to na něj James jenom hraje a že zločinci jsou ve skutečnosti Jamesovi kamarádi. Když to Ben zjistí, chystá se mu ze vzteku dokázat, že dokáže být platným policistou. To ale netuší, že si nyní zahrává s opravdovými zločinci...Průměrná komedie o užvaněném černochovi a jeho drsném švagrovi. Nejvíce mi na filmu vadil Kevin Hart, který tu hubu nezavřel, přitom vtipu stejně moc nevypustil. Ice Cube jako polda průměrný, spíše by se hodil hrát nějakého lotra a Laurence Fishburne v roli přestárlého záporáka už taky asi patří do starého železa. Celkově hodně průměrná akční komedie, která ničím nezaujme, ale tak nějak příjemně odsejpá. 45% ()

Luciaaas2

Musím uznat, že mi komedie sedla, taková lehká, nenáročná zábava, proto dávám za plný počet, protože něco takového mi tu dlouho chybělo. ()

Vasourek

Joo, člověk ten film zapne, že si pustí nějakou kravinu na odreagování. A tak čeká, než se začne něco dít, čeká, než uslyší nějakej vtip, párkrát usne a pak jsou titulky... Ale určitě doporučuju, pokud váháte, jestli si pustit Ordinaci nebo jiný klenot české televizní tvorby, tohle je přecejenom o trošku lepší! ()

azzik odpad!

Tak lze říci, že ten film má úspěch u černochů a osob po lobotomii, jinak nevím proč by se to někomu mělo líbit. Absolutně nesmyslné a trapné scény Hart je naprostý idiot a Fishburn se stále tváří jak by žvýkal hovno. Člověk rád vypne u komedie, ale toto byla parodie na komedii ()

camomilla odpad!

Rekla jsem si, ze i pres to spatne hodnoceni to jako oddychovka bez premysleni bude stacit. Fakt ne. Ten malej upistenej cernoch s velkym "jsem-strasnej-frajer" cernochem Vas budou tak neuveritelne nudit ..vlastne ne, oni se Vam tak zprotivi, ze Vas ani nestihnou nudit. Vypnuto dvacet min. pred koncem, nedala jsem to. ()

sigiMAN

Dnes som sa celkom bavil :) ale iný deň, v inej nálade by som asi nevydržal ani 15 minút filmu.. To je ale nepodstatné, pohodových 70%, výborná oddychovka ()