Ironclad 2: Battle for Blood

Muž, ktorý prežil veľké obliehanie hradu Rochester, musí znova bojovať, aby zachránil svoj klan od keltských nájazdníkov.
Mladý Hubert (Roxanne McKee). Ostatní žoldnieri však majú iné motivácie: skúsení harcovníci, akým je Berenger (David Caves) nebojujú za Boha či vlasť, lež iba za peniaze a krv z bitiek. (Incantator)

Ombak▼Penari

No jo no, když máte na první díl plejádu charismatických herců a slavných jmen a do druhého dílu jen pár noname xichtů a naprosto nepotřebnou Michelle Fairley, tak to pravděpodobně nemůže dopadnout stejně dobře. Nicméně i bez slavných jmen se dá leccos ukuchtit. Ale s neskutečně epileptickou kamerou, která spolehlivě naštve při každé akční a bitevní scéně, a mizernými digitálními triky se moc zachránit nedá. Zvlášť, když snímek nepřijde s absolutně ničím novým a je to jen horší kopie prvního dílu. Podle mě naprosto zbytečné pokračování, Jonathan English by měl napnout síly jiným směrem. Jinak jedinou zajímavostí pro českou kotlinu je přítomnost charismatického Predraga Bjelace, našeho současného krajana. Ten celkem slušně zaujal místo vrchního záporáka, které v prvním díle neméně pohledně vystřihl pro změnu náš exkrajan Vladimír Kulich (Paul Giamatti se nepočátá, ten jen čuměl a nadával). ()

alienemo

Prostredie a výprava sa celkom dala, hudba bola príjemným prekvapením. Zvyšok pochovala kamera. Takéto trasenie som ešte snaď ani nevidel. Herci su skrz naskrz priemerný, dokonca ani Michelle Fairly tu nič nepredvedie, keďže scenár tu neexistuje. Príbeh bol tupý aj v jedntoke takže tu ma to ani neprekvapilo. Čo ma prekvapilo je uroveň bojov. V jednotke to kazil strih, tu to preistotu kazili všetci. Škoda. Mohlo to byť rovnako zábavne ako jednotka, ()

eagles22

Slabší než skvělej první film? To ano, ale i přes určité vady pořád poctivá a zábavná středověká rubanice. Jo, já tohle prostě žeru! 70%. PS: Na zdejších 39% to určitě není, opět nechápu... ()

veverysiak

Pomerne náhodou som sa dostal k tomuto kúsku a musím povedať, bez akejkoľvek urážky, že mi to pripomína nízko-nízkorozpočtové slovenské historické kúsky, akurát tam tí naši aspoň dačo zahrajú, zarežírujú a zakamerujú, je jasné, že v tomto prípade sú hlavným problémom prašule, ale ako ospravedlnenie je to hrozne málo, takže 20%. ()

aannemer

Sice zase docela slušná řezničina, ale béčko z toho kouká každým záběrem. Herecké výkony nula, příběh sotva na večerníček. No a děsná rozklepaná kamera i při epických scénách mě taky dost vytáčela. ()

Scaevola

Přestože se více či méně jedná o to samé jako v jedničce (hrad bráněný bandou vyvrhelů proti přesile), je tu citelně znát nedostatek v rozpočtu i tvůrčí soudnosti. Chybí lidé, chybí pevná ruka kameramanova (!), chybí motivace a v závěru chybí i logika, což mi sice nebránilo film si užít, ale po celou dobu jsem si tiše říkal, na jakouže hloupost se to zase dívám. ()

Mukade

súboje natočené katastrofálne roztrasenou kamerou! Väčšinou mi to nevadí, ale toto tu, tento parkinson, to je vrchol. Napriek tomu za 4* (slabšie?) to bolo. Ináč, strašne sa mi páčila helma typu vedro čo mal lord na hlave LOL. ()

enoemis13 odpad!

Prečo sa to volá Ironclad 2? Čo to akože má spoločné s 1? Meče ... Anglicko? Ako ... fúha ... ono to, že to s jednotkou nemá nič spoločné ... to je len vec názvu ... ale ... keď ono to nemá ani nič s históriou ... tie amazónky? ... a ten záver? ... 1v1? a ešte sa navzájom? ... 10% ()

ouki81

Ee...tohle se nepovedlo. Původnímu Ironclad to nesahá ani po paty. Ta jedna hvězda je za Predraga Bjelace (ten chlap má fakt charisma) a za tu černovlasou vražedkyni Mary. ()