Scenár:
Paul Giacoppo, Merrill Hagan, Tom Pugsley, Adam Stein, Michael Jelenic, Aaron Horvath (viac)Kamera:
Jared HoyHrajú:
Greg Cipes, Scott Menville, Khary Payton, Tara Strong, Hynden Walch, Lauren Tom, Kevin Michael Richardson, John DiMaggio, Jeff Bennett, Ashley Johnson, Eric Bauza, Peter Rida Michail, Billie Hayes (viac)VOD (2)
Epizódy(52)
-
Legendární sendvič (S01E01)
-
Máme rádi koláče (S01E02)
-
Instruktor Ed (S01E03)
-
Psí ruka (S01E04)
-
Dvojitá potíž (S01E05)
-
Rande (S01E06)
-
Klídek, kámo! (S01E07)
-
Velké prádlo (S01E08)
-
Duch (S01E09)
-
La Larva Amor (S01E10)
-
Hej, pizza (S01E11)
-
Gorila (S01E12)
-
Dámská jízda (S01E13)
-
Máš padáka (S01E14)
-
Super Robin (S01E15)
-
Věž moci (S01E16)
-
Parazit (S01E17)
-
Lhářka Starfire (S01E18)
-
Karbanátková párty (S01E19)
-
Porada (S01E20)
-
Terra (S01E21)
-
Vybíjená (S01E22)
-
Burger vs. Burrito (S01E23)
-
Shoda (S01E24)
-
Všechny barvy Raven (S01E25)
-
Levá noha (S01E26)
-
Knihy (S01E27)
-
Líná neděle (S01E28)
-
Starfire Hrůzostrašná (S01E29)
-
Speciální útoky (S01E30)
Hrajú
Greg Cipes
USA
Najlepšie seriály:
Mestečko záhad (2012) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Scott Menville
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Mestečko záhad (2012) (seriál)
Jedna noc (2016) (seriál)
Khary Payton
USA
Najlepšie seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Tara Strong
Kanada
Najlepšie seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Mestečko záhad (2012) (seriál)
Hynden Walch
USA
Najlepšie seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Čas na dobrodružství: Daleké kraje (2020) (seriál)
Lauren Tom
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Priatelia (1994) (seriál) - herec, a.z.
Kevin Michael Richardson
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
John DiMaggio
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Jeff Bennett
USA
Najlepšie seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Mestečko záhad (2012) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Ashley Johnson
USA
Najlepšie seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Zločin (2011) (seriál)
Eric Bauza
Kanada
Najlepšie seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Modrooký samuraj (2023) (seriál)
Peter Rida Michail
USA
Najlepšie seriály:
Mladí Titáni do toho! (2013) (seriál)
Billie Hayes
USA
Najlepšie seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Grim & Evil (2001) (seriál)
Bewitched (1964) (seriál)
Ricky Jay (rozprávač)
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Akty X (1993) (seriál)
FlashForward (2009) (seriál)
Nika Futterman
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Kate Micucci
USA
Najlepšie seriály:
Teória veľkého tresku (2007) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Ako som spoznal vašu mamu (2005) (seriál)
Tom Kenny
USA
Najlepšie seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Freddy Rodríguez
USA
Najlepšie seriály:
Scavengers Reign (2023) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Roz Ryan
USA
Najlepšie seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)