Adventure Time: Fionna & Cake

JamesSi

Podle mě srovnatelné se zlatou érou Času na Dobrodružství. Legitimní sequel, který se převážně zabývá postavami Fionny, Cakea a Simona Petrikova alias Ice Kinga. Finna moc nečekejte, a Jakea už vůbec. Tahle minisérie však ukazuje menší postavy v novém světle. Někteří dostanou svou první velkou roli (Marshall Lee a Gary Prince). Prismo je taky v téhle sérii skvělý. Dojde i na vysvětlení, jak vlastně vznikla "fanfikce" Fionny a Cakea. Většina herců se vrací a jsou zde i písně napsané Rebeccou Sugar (Steven Universe) a Patrickem McHalem (Over the Garden Wall). Na rozdíl od původního seriálu je to hodnoceno 13+, což je ale nejspíše využito kvůli pár kapkám krve a pár ostřejším vtipům. Ono to zase není o tolik drsnější než původní seriál. Fanoušci budou nadšeni a já jsem byl spokojenější víc než u "Dalekých krajů". Adventure Time je seriál se kterým jsem vyrostl, takže jsem velmi rád, že se tohle povedlo. Jediná výtka je to, že multiverse už trochu ohraný, ale co s tím naděláte. Aspoň ho tu zajímavě využili. ()