Adventure Time: Fionna & Cake

Recenzie používateľa JamesSi k tomuto seriálu (2)

Adventure Time: Fionna & Cake (2023)

Podle mě srovnatelné se zlatou érou Času na Dobrodružství. Legitimní sequel, který se převážně zabývá postavami Fionny, Cakea a Simona Petrikova alias Ice Kinga. Finna moc nečekejte, a Jakea už vůbec. Tahle minisérie však ukazuje menší postavy v novém světle. Někteří dostanou svou první velkou roli (Marshall Lee a Gary Prince). Prismo je taky v téhle sérii skvělý. Dojde i na vysvětlení, jak vlastně vznikla "fanfikce" Fionny a Cakea. Většina herců se vrací a jsou zde i písně napsané Rebeccou Sugar (Steven Universe) a Patrickem McHalem (Over the Garden Wall). Na rozdíl od původního seriálu je to hodnoceno 13+, což je ale nejspíše využito kvůli pár kapkám krve a pár ostřejším vtipům. Ono to zase není o tolik drsnější než původní seriál. Fanoušci budou nadšeni a já jsem byl spokojenější víc než u "Dalekých krajů". Adventure Time je seriál se kterým jsem vyrostl, takže jsem velmi rád, že se tohle povedlo. Jediná výtka je to, že multiverse už trochu ohraný, ale co s tím naděláte. Aspoň ho tu zajímavě využili. ()

Simon Petrikov (2023) (S01E02)

Zatím dobrý rozjezd a vypadá to na pokračování Času na dobrodružství. Zde vidíme, co se stalo s Ice Kingem, poté co se znova stal normálním člověkem. Znovu potkáváme dospělého Finna, tentokrát bez Jakea (RIP). První epizoda sleduje Fionnu ve světě, který je podobný tomu našemu. Stále je to fajn, skoro veškerý cast a tvůrci se vrací, takže spokojenost. ()